השכרת רכבים ביוון

השכרת רכב ביוון – השוואת מחירים וטיפים חשובים

השכרת רכב ביוון יכולה להיות הרבה יותר זולה ונוחה בעזרת מנוע השוואת המחירים שימצא עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר מכל חברות השכרת הרכב ביוון. פשוט מלא את תאריכי החופשה שלכם ביון וחיסכו מאות שקלים במחירי השכרת רכב ביוון. בנוסף אספנו עבורכם טיפים מועילים ומידע חשוב על השכרת רכב ביוון

השכרת רכב ביוון יכולה להפוך את החופשה שלכם להרבה יותר מאשר רביצה מהנה על חופי הים. רכב שכור יהפוך את החופשה ביוון לנוחה, פעילה וגמישה הרבה יותר- וזה לא חייב להיות יקר. מנוע השוואת המחירים להשכרת רכב בחו"ל שבדף זה יכול לחסוך לכם מאות שקלים במחירי השכרת רכב ביוון – הוא מתעדכן באופן רציף בכל המחירים של כל החברות המתחרות המספקות שירותי השכרת רכב ביון,  וימצא עבורכם את המבצעים הטובים ביותר של חברות השכרת הרכבים ביוון, בהתאם לתאריך היעד של הגעתכם ליוון, כלי הרכב שאתם רוצים לשכור, היעד אליו אתם מגיעים ביון והעדפות אחרות. פשוט מלאו את הפרטים בטופס וקבלו תוצאות השוואת מחירים עבור השכרת רכב ביוון

השוואת מחירים ומנוע חיפוש להשכרת רכבים ביוון 

חופשה ביוון – המלצות לקריאה נוספת

מלונות מומלצים ביוון למשפחות עם ילדים

טיפים להשכרת רכב ביוון

כמה זמן מראש להזמין השכרת רכב ביוון?

חלק מהמפתח לטיול משפחתי מוצלח ביוון הוא תכנון מראש. מומלץ מאוד להזמין השכרת רכב ביוון כמה שיותר מוקדם, בעיקר אם אתם מתכננים טיול משפחות ביוון בעונת הקיץ בה יוון מלאה בתיירים והביקוש לשירותי השכרת רכב ביון נמצא בשיא. גם המחירים שתקבלו אם תזמינו השכרת רכב ביוון כמה חודשים מראש יהיו מחירים זולים יותר, וגם תימנעו ממצב בו תצטרכו להתפשר ולקחת דגם רכב שלא מתאים בדיוק לצרכיכם בגלל מחסור ברכבים שכורים ביוון.

כדאי כמובן גם לתכנן מראש את פירטי השכרת הרכב ביוון – להחליט איזה דגם רכב הוא הדגם המתאים לכם – לפי גודל המשפחה, מספר ילדים, כמות המזוודות ועוד – ולבחון אילו אביזרים נוספים כדאי להזמין מחברת השכרת הרכב כמו למשל מושב לתינוקות, בוסטר לילדים או מערכת ניווט GPS, וגם לקחת את הזמן לבדוק את נושא ביטוח הרכב ולעבור על החוזה עם חברת השכרת הרכב ביוון אונליין.

לפני הזמנת השכרת רכב ביוון כדאי גם לצפות בסרטון הוידאו אשר מתעד נהיגה ביוון –

דרישות סף וקריטריונים – השכרת רכב ביוון

כדי להזמין השכרת רכב ביוון, על המזמין החותם מול חברת השכרת הרכב להיות בגיל 21 לפחות. חלק מחברות השכרת הרכב ביון דורשות נהג בגיל 23 לפחות. בקטיגוריות מסויימות של רכבי יוקרה או ג'יפים דורשים לפעמים גם נהגים מעל גיל 25.  בנוסף, ללא קשר לגיל הנהג, עליו להחזיק ברישיון נהיגה 12 חודשים לפחות (יש חברות שדורשות 24 חודשים לפחות מאז קבלת רישיון הנהיגה, זה נושא שמשתנה בין חברות שונות שמספקות השכרת רכב ביוון.

למרות שברוב החברות אפשר להזמין השכרת רכב ביוון מגיל 21, עבור נהגים מתחת לגיל 25 יש תוספת "נהג צעיר" במחיר ההשכרה. יש חברות השכרת רכב ביוון שמגבילות השכרת רכבים לנהגים מעל לגיל 70 כך שנאסר עליהם לנהוג בתוך אתונה ויעדים מסויימים אחרים ביוון.

בנוסף, בזמן השכרת רכב ביוון צריך שיהיו ברשותכם את המסמכים הבאים: רישיון נהיגה בינלאומי. או רישיון נהיגה של מדינה חברה באיחוד האירופאי אם יש לכם אזרחות אירופאית, ובנוסף כרטיס אשראי בינלאומי ודרכון בתוקף.

השכרת רכב ביוון עם כיסא לתינוק

אם אתם מתכננים טיול ליוון עם ילדים קטנים או תינוק רבים מתקשים להחליט כיצד לטפל בנושא המושב לילדים או כסא לתינוק לרכב. רבות מהחברות העוסקות בהשכרת רכב ביון מספקות כסא תינוק או מושב לילד בזמן השכרת רכב ביוון במחיר שבד"כ עומד על 10 יורו ליום. כדי לקבל את ההחלטה, חשבו את עלות הטסת מושב התינוק מהארץ (אם זה כרוך במשקל יתר ובתשלום נוסף לחברת התעופה), מול עלות השכרת מושב לילד ביוון. כדאי גם לשקול שאלות של נוחות כמו הצורך להיסחב עם המושב אחרי החזרת הרכב השכור, ונושאי היגיינה (אפשר פשוט לשים כיסוי על המושב השכור).

השכרת רכב ביוון – בחירת סוג רכב

סוג הרכב שכדאי להזמין בטיול ליוון תלוי בגודל משפחתכם, כמות המזוודות שלכם, מסלול הנסיעה שלכם והעדפות הנהיגה האישיות. נהיגה ביוון יכולה להיות לא פשוטה, לכן, ההעדפה הראשונה שלכם צריכה להיות הרכב שאתם נוהגים בו בישראל, ככה לא תצטרכו להתרגל למכונית חדשה. רק קחו בחשבון שגם המזוודות שלכם יתפסו מקום.

השכרת רכב ביוון תלויה מאוד גם ביעדים ביוון אליהם אתם נוסעים – אם אתם מתכוונים לטייל בערים כמו אתונה או סלוניקי, באיי יוון כמו רודוס או כרתים, או בהרים של יוון היבשתית. יוון היבשתית היא מדינה הררית, ואם אתם מתכננים טיול הכולל נסיעה בעליות משמעותיות בהרי יוון, כדאי לבחור במכונית מקבוצת ‘economy’ לכל הפחות.

אם אתם מתכוננים לנסוע לטיול שמתמקד בערים ביוון, אפשר בד"כ להסתפק ברכב קטן יותר. אם אתם מתכננים טיול הרפתקני הכולל נסיעה בשטח מחוץ לכבישים הראשיםם ונסיעה לחופים המבודדים של יוון, כדאי לשכור רכב מסוג SUV, וגם להצטייד במערכת GPS.

אם אתם מתכננים חופשה ביוון בחודשי הקיץ וודאו שיש מזגן ברכב, ייתכנו מיקרים בהם חברות השכרת רכב ביוון מציעות אוטו ללא מזגן (הדבר יצויין בפירוש). שימו לב גם שרוב המכוניות המוצעות להשכרת רכב ביוון הן עם גיר ידני. אם אתם מעוניינים ברכב עם הילוכים אוטומטים המחירים יקרים יותר.

לאיזה סוג של ביטוח רכב אתם זקוקים בהשכרת רכב ביוון?

ביטוח הנסיעה שלכם ביוון – הכלול בד"כ בעלות השכרת רכב ביוון – איננו כולל נזק אפשרי, ולכן רוב חברות השכרת הרכבים הפועלות ביוון מציעות חבילת ביטוח נוספת. כדאי תמיד לבדוק את הכיסויים הסטנדרטים ועלויות השתתפות העצמית בכל חבילת ביטוח כזו., חשוב לזכור שעליכם להצהיר על כל האנשים שעתידים לנהוג ברכב. יש תוספת מחיר עבור נהג נוסף. הנה הסבר קצר על סוגי הביטוחים המופיעים לעיתים בחבילות ביטוח של חברות השכרת רכב ביוון –

ביטוח צד ג' Third Party Liability Insurance (TPL)

ביטוח זה מגן על מישהו אחר שנפגע בתאונה בה היה מעורב הרכב ששכרתם. ביטוח צד ג' הוא ביטוח חובה בעת השכרת רכב ביוון..

ביטוח מפני שרפה  Fire Protection Coverage (FPC)

מופעל במקרה של שריפה ברכב עצמו או שריפה שפוגעת ברכב.

ביטוח אישי נגד תאונות Personal Accident Insurance (PAI)

ביטוח זה מגן על הנהג ועל הנוסעים ברכבהשכור במקרה של מוות, נכות מלאה או חלקית כתוצאה מתאונת דרכים שנגרמת במהלך השכרת הרכב.

ביטוח מגן נגד גניבה  Theft Protection Coverage (TPC)

ביטוח זה משחרר את המשכיר כמעט מכל נזק כספי (חוץ מההשתתפות העצמית) במקרה של נזק מלא או חלקי לאוטו כתוצאה מגניבה או פגיעה מכוונת ברכב, אבל שימו בל שביטוח זה אינו מגן נגד גניבת חפצים שלכם מהרכב. אם אתם מחליטים לא לקחת ביטוח כזה, תצטרכו לשלם מכיסכם במיקרה שהאוטו ייגנב או יינזק.

כתב ויתור על נזק כתוצאה מתאונה   Collision Damage Waiver (CDW)

זהו סוג נוסף של ביטוח המאפשר לכם להגביל את אחריותכם הכספית לכל נזק שנגרם לרכב ששכרתם במהלך השכרת רכב ביוון. במקרה של תאונה ונזק לרכב, תצטרכו לשלם סכום קבוע ומוגדר מראש המוכר כתשלום residual non-waivable amount known as a deductible or excess fee.

כתב ויתור מפני נזקי תאונת דרכים  Super Collision Damage Waiver (SCDW)

ביטוח מיוחד המפחית את דמי ההשתתפות העצמית שלכם במקרה של תאונה למחיר מינימלי. ביטוח זה מוכר גם כ-excess or deductible reduction. זוהי למעשה אפשרות להפחית את גובה ההשתפות העצמית לסכום המינימלי שנקבע בהסכם ע"י תוספת מחיר לכל יום השכרת רכב ביוון. תשלום ה-SCDW יחושב עד 15 ימים, ולאחר מכן יישאר קבוע.

בדקו את רכבכם בקפדנות כשאתם מקבלים אותו, ווודאו שנציג חברה נמצא עימכם, ובקשו ממנו לרשום בטופס ההשכרה כל נזק לרכב. אם אתם רואים שריטות, שפשופים או מכות ברכב צלמו את המכונית כדי לוודא שהחברה היוונית לא תדרוש מכם תשלום בגין נזק כשתחזירו אותו.

טיפים חשובים – השכרת רכב ביוון

וודאו מראש אם עליכם להחזיר את הרכב לחברת השכרת הרכב ביוון עם מיכל דלק מלא (בד"כ כן), ווודאו גם אם אמור להיות מישהו במשרד במועד בו אתם מחזירים את הרכב השכור. אם אתם מחזירים את הרכב כשהמשרדים סגורים, צלמו את הרכב מבחוץ ואת הקילומטרז' וכמות הדלק במיכל. בכל מקרה של תאונת דרכים עם רכב שכור ביוון, אפילו אם קלה, הודיעו מייד למשטרה ולחברת השכרת הרכב ביוון.

השכרת רכב ביוון
דירוג הגולשים 5 (1 הצבעה)
Sending

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש