השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל היא תחום עם מחירים מאוד משתנים – שתי חברות השכרת רכב שונות באותה מדינה ואותה עיר יכולות להציע את אותו רכב באותם תנאי שירות – במחירים שונים לחלוטין.  כדי לאתר את המחירים הכי זולים בין חברות השכרת רכב בחו"ל (על מיגוון רחב מאוד של מדינות וסוגי רכב) בצעו השוואת מחירים של השכרת רכבים בחו"ל בעזרת מנוע החיפוש המיוחד להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם שבדף זה – התהליך לוקח דקה ויכול לאתר עבורכם את המחיר הכי זול ולחסוך לכם מאות שקלים.

השכרת רכב בחו"ל – מנוע חיפוש והשוואת מחירים

חברות השכרת רכב בחול

השוואת מחירים להשכרת רכב בחו"ל

כדי לבצע השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב בחו"ל, ראשית השתמשו במנוע החיפוש שלמעלה. כדי לוודא שאתם באמת מקבלים את הצעת המחיר הזולה ביותר, כדאי לבצע השוואת מחירים בעוד כמה מנועי חיפוש המתמחים בהשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל:

פאפם פאפם – מנוע חיפוש ישראלי (בעברית) להשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל. פאפם פאפם הוא מנוע חיפוש ישראלי חדש להשכרת רכב בחו"ל. מנוע החיפוש די חדש ועלה רשמית באוגוסט 2021. הממשק שלו מצומצם ככה שאין יותר מדי הסחות דעת או פרסומות והוא מאפשר השוואה מאוד נוחה בין הצעות שונות המגיעות מאתרים שונים. זה מנוע החיפוש הראשון להשכרת רכב בחו"ל המציע הצעות זולות להשכרת רכב בחו"ל מהאתרים העולמיים הגדולים כדוגמת Rentalcars, ובמקביל גם הצעות מספקים ישראלים כמו אופרן הכוללות ביטול השתתפות עצמית.\

תוכלו למצוא כאן הצעות בסיס זולות והצעות עם ביטוחים מלאים ואפילו אפשר לסנן את מה שחשוב לשוכר – למשל לקבל רק הצעות להשכרת רכב בחו"ל עם ביטול בחינם. חשוב לציין שכל ההצעות כוללות את כל הביטוחים והתוספות שחייבים לשלם.

לקבלת הצעות מחיר להשכרת רכב בחו"ל דרך "פאפם פאפם"

אופרן – אופרן היא חברה ישראלית המשתפת פעולה עם ספקים מובחרים של השכרת רכב בחו"ל, אשר אינן חברות LOW COST, וזאת על מנת להבטיח שירות ואיכות גבוהים. החברה מציעה ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרוב היעדים ועם השתתפות מינימלית במידה ואין ביטול השתתפות עצמית, ובנוסף לזה מציעה גם את תכנית אופרן פלוס המעניקה החזר על ההשתתפות העצמית (בהזמנות בהן "ביטול השתתפות עצמית" לא כלול מראש בלבד) והיא כוללת בתוכה את ההרחבה גם לצמיגים, שמשות, מראות וחיובים נוספים.

החברה מספקת אפשרות של השכרת רכב בחו"ל עם תמיכה מלאה בעברית, כולל זמינות ליצירת קשר דרך טלפון, WhatsApp, צ'אט באתר ודוא"ל.

להשוואת מחירי השכרת רכב בחול עם אופרן

אם אתם רוצים לוודא שאתם מוצאים השכרת רכב בחו"ל במחיר הכי זול, כדאי לבדוק גם את האפשרות של אתר Localrent – זהו אתר בינלאומי העובד מול סוכנויות השכרת רכב מקומיות, קטנות וזולות. כך תוכלו למצוא השכרת רכב בחו"ל במחירים הזולים ביותר, אבל בדרך כלל מדובר ברכבים ישנים יותר מאשר המקובל בסוכנויות השכרת רכב בעולם של חברות בינ"ל כמו הרץ או אוויס.

לבדיקת השכרת רכב בחו"ל בזול באתר Localrent

עוד אפשרויות מעניינות להשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל במהירות ויעילות הן אתר Discover Cars פורטל GetrentaCar וגם אתר QEEQ – אם אתם רוצים לוודא שאתם מוצאים השכרת רכב בחו"ל במחיר הכי זול, כדאי לבצע השוואת מחירים בכל האתרים הללו.

איך משתמשים במנוע חיפוש להשוואת מחירים של השכרת רכב בחו"ל?

ביחרו בשדה "ארץ" את המדינה בה אתם מעוניינים להזמין השכרת רכב בחו"ל (אפשר להשתמש במנוע החיפוש גם כדי לבצע השוואת מחירי השכרת רכב בישראל, פשוט ביחרו את ישראל כמדינת היעד). אחר כך ביחרו את העיר אלייה תרצו להזמין השכרת רכב בחו"ל בשדה "עיר" ובשדה תחנה את המיקום המדוייק אליו תרצו להזמין השכרת רכב בחו"ל (כמו למשל השכרת רכב בשדה תעופה, במרכז העיר או בתחנת רכבת מסויימת). לסיום הזינו את התאריכים בהם תרצו להזמין השכרת רכב בחו"ל וליחצו "חפש" כדי לראות תוצאות של השוואת מחירים בין חברות השכרת רכבים בחו"ל על מיגוון דגמי מכוניות.

בדרך כלל כל החברות המופיעות במנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם של Rentalcars הן חברות הנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית, כך שכעיקרון כדאי פשוט לאתר את המחיר הכי זול על השכרת המכונית שאתם מעוניינים בה. חברת השכרת רכב ידועה יותר לא בהכרח מספקת שירות טוב יותר, ואת המחירים הכי זולים בד"כ תמצאו בחברת השכרת רכב קטנות יותר ופחות מוכרות למטייל הישראלי.

בהזמנת השכרת מכונית בחו"ל דרך מנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל לא תחויבו בעמלות עבור שימוש בכרטיסי אשראי, ובניגוד לחברות רבות אחרות החברה לא גובה עמלות בגין שינוי או ביטול הזמנה כך שניתן להזמין ללא חשש, אם תבטלו את הטיסה לחו"ל תוכלו פשוט לבטל את הזמנת השכרת הרכב בחו"ל בלי חיוב או עלות.

לא תמצאו כאן את כל המדינות בעולם אבל כמעט כל מדינה שהייתם שוקלים לשכור בה רכב מופיעה כאן – החל מהשכרת רכב בארה"ב או קנדה, דרך השכרת רכב בבולגריה או יפן ועד השכרת רכב בדרום אפריקה, תאילנד או מקסיקו.

למטייל הנבון, אין סיבה אמיתית לשלם מחיר גבוה יותר עבור מכונית שכורה רק כי החברה שמשכירה אותה היא חברת השכרת רכב בינלאומית גדולה כמו הרץ, אוויס או סיקסט ולא חברת השכרת רכב קטנה יותר או חברה מקומית הפועלת רק באותה מדינה בחו"ל אליה אתם נוסעים ולא בכל העולם.

מנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל כולל כיום  כ – 49,000 מיקומים ב 167 מדינות ברחבי העולם וכולל גם את חברות השכרת רכב בחו"ל המובילות והגדולות מסביב לעולם, עם מיליוני השכרות רכבים מידי שנה, וגם חברות השכרת רכב בחו"ל שעובדות רק במדינה אחת ואינן מוכרות לצרכן הישראלי אך המכוניות שהן משכירות אינן פחות טובות. כעיקרון, כל החברות המופיעות במנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם הן חברות הנחשבות אמינות יחסית ומספקות שירות לקוחות באנגלית.

דרך מנוע החיפוש והשוואת המחירים של Rentalcars תוכלו לבצע הזמנה של השכרת רכב בחו"ל בחברות ההשכרה השונות. כעיקרון מי שאחראי על קבלת השירות והמפעיל העיקרי הוא כמובן חברת השכרת הרכב בחו"ל בה בחרתם (תלוי בחוזים עם חברות השכרת הרכב השונות, רמת מעורבותה והמחוייבויות שלה כלפי הלקוחות יצויינו בפירוש בתנאי השירות של ההזמנה.

Rentalcars הוא פיתרון טוב למעוניינים להזמין שירותי השכרת רכב בחו"ל בכל העולם במחירים הנמוכים ביותר. הוא לא רק חוסך הרבה מאוד כסף אלא גם לא מעט זמן כאשר אין יותר צורך לעבור בין האתרים של החברות השונות ולהשוות. הוא גם מאפשר לכם נגישות לחברות השכרת רכב קטנות יותר בעולם אשר אינן מוכרות בישראל אך הן לא פחות אטרקטיביות.

חברת Rentalcars להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם מפעילה מרכז הזמנות רב-לשוני הפועל 7 ימים בשבוע, וניתן ליצור קשר בטלפון חינם מכל מקום בעולם.

השכרת רכב בחו"ל  – טיפים למטייל

טיולי משפחות בחו"ל מלווים בדרך כלל בהרבה התלבטויות סביב נושא השכרת רכב בחו"ל . אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים שיכולים לחסוך לא מעט זמן, כסף ועצבים בטיול בחו"ל עם ילדים

האם לשכור רכב בחופשה בחו"ל או להסתמך על תחבורה ציבורית?

אם אתם מתכננים חופשה המרוכזת בעיר או אתר נופש אחד, ברוב מוחלט של המקרים עדיף להשתמש בתחבורה ציבורית. במדינות מערביות ומפותחות התחבורה הציבורית נוחה ומודרנית, וגם במדינות עולם שלישי ברוב המקרים לא תתקשו למצוא מונית משדה התעופה לבית המלון במחיר סביר. לנהוג בחו"ל זה תמיד אתגר הדורש ריכוז ועירנות גבוהים יותר מאשר נהיגה בישראל, וילדים מרעישים ומתוסכלים אחרי הטיסה עלולים להקשות.

במדינות בהן נוהגים בצד שמאל של הכביש, כמו אנגליה או קפריסין, נהגים ישראלים צריכים גם להסתגל זמן מה וחלק עלולים להילחץ או להתבלבל. גם למצוא חנייה עבור רכב בערים גדולות בעולם היא חוויה לא קלה שלעיתים לוקחת זמן משמעותי מהטיול ויוצרת איחורים ותסכולים.

אם אתם מתכננים טיול יותר דינאמי הכולל נסיעה מחוץ לעיר או מסע דילוגים בין כמה יעדים – קחו בחשבון שברוב המדינות, מבחינה כלכלית, בדרך כלל אם אתם יותר משני אנשים עדיף לשכור רכב ותחבורה ציבורית פחות משתלמת. כמובן שלהשכרת רכב לטיול משפחות בחו"ל יש יתרונות ברורים –  לא מאחרים לקווי התחבורה הציבורית ולא נלחצים בהתארגנות, לא תלויים בלוחות הזמנים של התחבורה הציבורית, אפשר להגיע בקלות גם לכפרים קטנים או יעדים נידחים, לשיר במכונית בקולי קולות שירים שאוהבים מהבית ולעצור לשירותים מתי שצריך.

שוב – במדינות בהן נוהגים בצד שמאל של הכביש מומלץ לשקול פעמיים את מידת הניסיון וקור הרוח של הנהג. ברוב המיקרים נהגים מסתגלים די מהר לנסיעה בצד ההפוך של הכביש, אך מומלץ להתחיל לנהוג באזורים הנמצאים מחוץ למרכזי הערים הגדולות אך התנועה בהן איננה דלילה מדי, ולעקוב בהתחלה אחרי המכוניות שלפניכם עד שתתרגלו.

הזמנת השכרת רכב בחו"ל מישראל או שכירת רכב אחרי ההגעה לחו"ל?

עדיף להזמין רכב שכור מהארץ מראש, אפשר לעשות זאת בראש המאמר. להגיע לשדה התעופה בחו"ל ולשכור בו רכב מבלי הזמנה מראש היא שיטה לא מומלצת – המחירים בשדה התעופה יהיו גבוהים יותר, לא תהיה לכם אפשרות להשוות מחירים ותנאים בנוחות כפי שאפשר לעשות מהארץ באינטרנט, וגם לא כל מבחר כלי הרכב שאפשר להזמין מראש יהיה זמין בשדה התעופה.

להזמין השכרת רכב בחו"ל לעיר בה נמצא המלון או לשדה התעופה?

במדינות רבות יש אגרות שונות ותשלומים נוספים על השכרת רכב בחו"ל בשדה התעופה, אך לא מדובר על סכומים גבוהים. אם תזמינו רכב אל סניף חברת ההשכרה בעיר, תצטרכו לנסוע אליה משדה התעופה בתחבורה הציבורית, וגם זה יעלה לכם, אולי לא פחות. הזמנת הרכב לשדה התעופה חוסכת הרבה זמן, טירטורים וכאבי ראש ובד"כ היא האופציה המומלצת. בחלק מהמיקרים נהיגה בעיר הגדולה יכולה להיות בעיה – למשל, אם אתם מתכננים חופשה ברומא ואחריה טיול באיטליה, עדיף אולי להזמין השכרת רכב ליום האחרון של החופשה ברומא וכך להוריד עלויות ולהימנע מהבעיות של נהיגה בעיר גדולה בחו"ל עם פקקים ותנועה לחוצה.

בחירת הרכב המתאים

שימו לב שכאשר אתם נוסעים ברכב בישראל אתם בד"כ לא נגררים עם כמה מזוודות וציוד שצריך להספיק לכמה ימים. לפני שאתם מחליטים איזה רכב לשכור לטיול בחו"ל עשו חישוב של מספר הנפשות שייסעו באוטו, מספר המזוודות, עגלות, מושבי בטיחות וכל הציוד שתביאו אתכם. זכרו גם שישראלים אוהבים שופינג, ולעתים יש דברים ששווה לקנות אותם אשר עלולים לתפוס מקום ניכר, ולא תירצו לוותר עליהם.

מסיבות אלו אולי תעדיפו לבחור רכב יותר גדול מהרכב בו אתם נוסעים בישראל, בעיקר אם אתם מתכננים חופשה שיש בה נסיעות ארוכות. ההבדל במחירים בין סוגי רכב שונים להשכרה בד"כ איננו מאוד גדול וברכבי סטיישן או מיני וואנים, אפשר להעמיס מטען רב יותר בקלות רבה יותר ויש יותר מקום שמאפשר לילדים לנוח ולשחק בנסיעות הארוכות.

השכרת רכב בחו"ל עם ילדים – מושבי בטיחות לילדים

בד"כ אין בעיה להזמין מושבי בטיחות לילדים בהשכרה, יש היום ברוב המדינות המפותחות בעולם סוכנויות המתמחות בהשכרת ציוד לילדים ותינוקות, העלויות יכולות להגיע ל- 100 יורו – תלוי במדינה. אבל אם אתם טסים עם תינוק מתחת לגיל שנה, עדיף שתביאו את מושב הבטיחות שלו מישראל יחד אתכם.

שימו לב שלפי ההוראות הניתנות לעובדי חברות השכרת הרכב בכל העולם, מבחינת ביטוח ושיקולי אחריות משפטית, אסור לעובדי חברת ההשכרה להתקין את מושבי הבטיחות במכוניות בעצמם, והנהגים – כלומר, אתם – הם אלו שצריכים להתקין את מושב הבטיחות ברכב. הקפידו לעשות זאת לפי הוראות היצרן

השכרת רכב לטיולים – ההחלטה הכי נוחה לקבוצה שלכם

בין שאתם מטיילים עם הילדים הקטנים, ובין שאתם מנסים למצוא לעצמכם כלי רכב מושכר לטובת טיול עם כל החברים הכי קרובים והכי טובים שלכם – השכרת כלי רכב בחו"ל היא דרך מעולה לצאת לטיולים ארוכים ולהגיע לכל המקומות הכי מיוחדים, בתנאים שלכם. כמובן שאם מדובר על טיולים בתוך הערים הגדולות, השכרת רכב היא אופציה פחות רלוונטית, שכן התחבורה הציבורית בהחלט יכולה להיות מספקת. אבל אם אתם רוצים להכיר את אזורי הכפר, לצאת לטיולים רגליים במקומות מרוחקים או לבנות לעצמכם מסלולי טיול לא סטנדרטיים, ההתארגנות הלוגיסטית היא שונה לחלוטין. ולכן, אתם רוצים לבצע את כל ההכנות הנדרשות, לחפש אחר נותני שירות מעולים ומקצועיים, שיכולים לספק לכם את כל הצרכים, גם אם אתם רחוקים מהבית ונמצאים בשיאו של טיול.


שירות השכרת רכב בחו"ל
דירוג הגולשים 4.69 (13 הצבעות)
Sending