השכרת רכב בלסבוס סניפים

השכרת רכב בלסבוס יוון – השוואת מחירים וטיפים

לסבוס המכונה "אי הנשים" הוא אחד המעניינים ויוצאי הדופן שבין איי יוון. אם אתם שוקלים להזמין השכרת רכב בלסבוס הכתבה הבאה כוללת את כל הדרוש עבורכם – החל ממנוע חיפוש מיוחד להשוואת מחירי השכרת רכב בלסבוס שיאתר עבורכם את המחירים הכי זולים בין סוכנויות השכרת רכבים בלסבוס וגם טיפים (כולל סרטון וידאו) על נהיגה בלסבוס

כדי לאתר את המחיר הכי זול להשכרת רכב בלסבוס השתמשו במנוע להשוואת מחירי השכרת רכב בחו"ל שבדף זה – בשדה ארץ ביחרו את יון, בשדה עיר ביחרו את לסבוס lesvos ובשדה "תחנה" ביחרו את המיקום המדוייק אליו תירצו להזמין השכרת רכב בלסבוס מתוך רשימת המיקומים בהן יש סוכנויות השכרת רכב בלסבוס – אשר כוללת כמובן אפשרות השכרת רכב בשדה התעופה בלסבוס. לסיום ליחצו "חפש" כדי לצפות בתוצאות השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב בלסבוס הנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית

טיול ביוון – עוד באותו נושא: 

יוון למשפחות – אטרקציות והמלצות לטיולים וחופשות

השכרת רכב ביוון – השוואת מחירים וטיפים חשובים

טיסות פנים ביוון – השוואת מחירים ומידע חשוב

השכרת רכב בלסבוס – טיפים לנהיגה

מהירות הנהיגה המירבית ביוון היא 50 קמ״ש בתוך שטח עירוני ובאזורי מגורים, 80 קמ״ש בכבישים המהירים (expressway) ו-100-120 קמ״ש באוטוסטראדות (freeway/motorway). הישמעו תמיד להגבלות המהירות המופיעות בשילוט לאורך הכבישים שבהם אתם נוהגים. המהירות המירבית נאכפת באזורים רבים דרך מצלמת וידאו ולוויינים, אז כדאי להיזהר. לפני השכרת רכב בלסבוס אולי תרצו לצפות בסרטון המתעד נהיגה בלסבוס

חגורות בטיחות

אנחנו ממליצים ומייעצים לכל  מי שנוסע ברכב מושכר בלסבוס לחגור את חגורות הבטיחות. ילדים חייבים לשבת במושב בטיחות לילדים, שאותו אפשר לבקש מחברת השכרת הרכב בלסבוס, ועליהם להיות חגורים. למרות הפיתוחים הטכנולוגיים הנוגעים לבטיחות ברכב, בייחוד במה שנוגע לשימוש בכריות אוויר, עדיין חובה לחגור חגורות בטיחות. משטרת התנועה בלסבוס מבצעת בדיקות מאוד קפדניות במה שנוגע לשימוש בחגורות בטיחות ולא מהססת להטיל קנסות, כולל אם צריך, שלילת רישיון.

בחרו את חברת ההשכרה המתאימה לכם

כשאתם בוחרים את מכונית של חברת השכרת רכב בלסבוס באמצעות מנוע השוואת המחירים, שימו לב לתמונות ולתיאורים של המכונית, וקחו בחשבון את הצרכים שלכם, מידת הנוחיות והבטיחות. ודאו שאתם שוכרים רכב שיש בו מספיק מקום למזוודות ותיקים. תוכלו לבחור מתוך מגוון גדול של מכוניות הזמינות בסוכנויות השכרת רכב בלסבוס.

הכירו את שלטי התנועה ואיך לקרוא מפות

בעקבות קיום האולימפיאדה ביוון, יוון נהנית היום מרשת רחבה של כבישים עם סטנדרט אירופאי, שממשיכה להתרחב ולהתפתח. רוב השילוט גם ביוונית וגם באנגלית. בוצעו תיקונים משמעותיים מבחינת איכות הכבישים בלסבוס, התאורה, שילוט אלקטרוני וכן בניית מנהרות. חברת Auto Moto Lesvos מספקת מפות דרכים או GPS לנוחיותכם.

שימוש בטלפון נייד

השימוש בטלפון נייד בעת נהיגה אסור באופן מובהק בכל אחת ממדינות ה-EU, מאחר שהוכח שהשימוש בו יכול להוביל לתאונות קטלניות פי 5. ביוון, השימוש בטלפון הנייד בנהיגה מותר רק תוך שימוש בדיבורית אלחוטית או בלוטות׳, לא עם אוזניות.

מספר חירום

בכל רחבי אירופה, כמו גם ביוון, המספר בו משתמשים למקרי חירום הוא 112 (מטלפון נייד) והשימוש במספר הוא חינם.

טיפים לנהיגה בלסבוס תוך התחשבות בסביבה

  • הימנעו מיתר לחיצה על דוושת הגז והעדיפו ללחוץ עליו כמה שפחות. ככל שהדוושה נמוכה יותר, כך כמות הדלק גבוהה יותר, ללא קשר למהירות המנוע.
  • אם אתם מזמינים השכרת רכב בלסבוס עם גיר ידני עברו להילוכים גבוהים מדי מהר ונסו להשהות את המעבר להילוכים נמוכים יותר (במילים אחרות, נהגו כמה שיותר בהילוך רביעי או חמישי).
  • הימנעו מהאטה שלא לצורך, או מלחיצה שלא לצורך על הבלמים, או שינוי הילוך.

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש