השכרת רבב בברגמו מחירים

השכרת רכב בברגמו איטליה – השוואת מחירים והזמנות

כדי לאתר את המחיר הכי זול להשכרת רכב בברגמו השתמשו במנוע החיפוש המיוחד שתמצאו בדף זה, אשר יבצע עבורכם השוואת מחירים בין סוכנויות השכרת רכבים בברגמו הנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית. בנוסף תמצאו בכתבה זאת מידע וטיפים על נהיגה בברגמו (כולל סרטון וידאו), המלצות למטייל על ברגמו ועוד

עוד באותו נושא:

ברגמו למטייל – אטרקציות מומלצות וטיפים למשפחות

מלונות מומלצים בברגמו באיטליה למשפחות עם ילדים

חופשה באיטליה – עוד באותו נושא:

השכרת רכב באיטליה – השוואת מחירים והמלצות לנהג

איטליה עם ילדים – המדריך המלא לטיולי משפחות

טיסות לאיטליה – השוואת מחירים ומידע חשוב

טיסות פנים באיטליה – השוואת מחירים והזמנת כרטיסים

השכרת רכב בברגמו ונהיגה בעיר – טיפים למטייל

העיירה ברגמו אינה גדולה ואל רוב האטרקציות בברגמו אפשר להגיע ברגל. עם זאת, כדי לעבור בין שני חלקי העיר ולהגיע מצ׳יטה באסה (Città Bassa) עד צ׳יטה אלטה (Città Alta), ההליכה יכולה להיות מאוד מעייפת בגלל הרחובות המפותלים והתלולים, אבל יש רכבל (funicolare) שמחבר את שני חלקי ברגמו (העיר התחתית והעיר העילית).

תוכלו למצוא באתר האינטרנט של רשות התחבורה המקומית מפה של מסלולי האוטובוסים, לוחות הזמנים ודמי נסיעה. הכרטיס שאתם רוכשים לרכבל תקף למשך 75 דקות ותוכלו להשתמש באותו כרטיס בכל מערכת הרכבלים המקומית, כולל הרכבל של סאן ויג׳יליו (San Vigilio). הליכה מתחנת הרכבת לתחנת הרכבל של צ׳יטה אלטה נעימה ולוקחת כ-20-30 דקות. תוכלו גם ללכת מצ׳יטה אלטה לסן ויג׳יליו במקום לקחת את הרכבל, וליהנות מהמראות הנהדרים של המקומות הסובבים, וכן של הרחובות הצרים הייחודיים והבתים שלאורכם.

לפני השכרת רכב בברגמו אולי תרצו לצפות בסרטון הוידאו אשר מתעד נהיגה בברגמו –

המקום הטוב ביותר לחנייה במרכז ברגמו הוא בפיאצה דלה ליברטה (Piazza della Libertà). בקרבת מקום יש חניון תת-קרקעי מתחת למלון Hotel Excelsior San Marco, והחנייה שם בתשלום. יש חנייה חופשית גם בפיאצלה מלפנסטה (Piazzale Malpensata) בוויה ג׳יובאני קרנובאלי (Via Giovanni Carnovali), וגם לכאן הגישה קלה דרך הכביש המהיר.

יש הרבה מקומות חנייה בתשלום בברגמו צ׳יטה באסה  (Bergamo Città Bassa). לצ׳יטה אלטה קצת יותר קשה להגיע במכונית. אבל יש חנייה חופשית לא רחוק מתחנת הרכבת בצ׳יטה באסה, משם אפשר לקחת אוטובוס לברגמו צ׳יטה אלטה. האוטובוס עוצר גם בתחנת הרכבל (cable way train) והכרטיס שקונים לאוטובוס תקף גם לרכבל.

לחנות בצ׳יטה אלטה, קרוב לרכבל, זה דבר כמעט בלתי אפשרי. לחנות בצ׳יטה באסה קרוב לרכבל, זה דבר יותר אפשרי. אזור החנייה הקרוב ביותר לרכבל של צ׳יטה באסה הוא זה שנמצא בפיאצלה ליברטה (Piazzale Libertà), אבל יש עוד הרבה אחרים. הנסיעה ברכבל היא של כ-3 דקות, אם לא פחות, אז אל תדאגו. תצטרכו להמתין לרכבל עצמו, אבל הנסיעות תכופות מאוד אז ההמתנה לא ארוכה. למרות השם, צ׳טה אלטה (העיר הגבוהה) אינה כל כך גבוהה.

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש