השוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים

השכרת רכב לחודשיים – השוואת מחירים והזמנות

יש מצבים בהם אתם נזקקים לרכב לטווח ארוך של מספר חודשים, אך לא לזמן ארוך מספיק, שמצדיק ליסינג. במצבים כאלה השכרת רכב לחודשיים היא פתרון אידיאלי. כאן תוכלו מידע שימושי על השכרת רכב לחודשיים במחיר משתלם ובתנאים המתאימים לצרכים שלכם, כולל קישור למערכת השוואת מחירים, דרכה תוכלו גם לבצע את ההזמנה.

השכרת רכב לחודשיים היא פתרון שימושי למגוון מצבים. אתם בוודאי רגילים לחשוב על השכרת רכב כאופציה שמתאימה רק לסוף שבוע, לטיול קצר בחו"ל או ליום או יומיים במקרים מיוחדים, אך יש מקרים בהם השכרת רכב לתקופה ארוכה יחסית, אך לא ארוכה מאוד, היא בדיוק מה שאתם צריכים. למרות שמדובר בהליך פשוט בהרבה מליסינג או רכישת רכב חדש, גם במקרה של השכרת רכב לחודשיים מומלץ לבצע השוואת מחירים, על מנת לבדוק שאתם מקבלים את המחיר הכי זול שאפשר, ובנוסף, כמו בכל תחום אחר, מומלץ לבדוק חוות דעת של לקוחות קודמים.

על מנת לבצע השוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים, כבר אין צורך לעבור מחברה לחברה, או לחפש הצעות באתרים שונים. במדריך זה נסביר כיצד ניתן לבצע בדיקה מקיפה והשוואת מחירים חכמה להשכרת רכב לחודשיים במספר דקות בלבד. פתרון מצוין למציאת השכרת רכב לחודשיים בארץ, וגם בחו"ל, הוא שימוש במנוע השוואת המחירים של רנטלקארס, שמרכז בשבילכם הצעות ממגוון חברות מקומיות ובינלאומיות, והוא שימש גם אותנו להכנת המדריך. בהמשך תוכלו למצוא הסבר מפורט על המערכת ועל שימוש יעיל בה.

כיצד מבצעים השכרת רכב לחודשיים דרך המערכת של רנטלקארס?

הפלטפורמה של רנטלקארס נוחה וידידותית, גם למי שלא מסתדר עם הזמנות אונליין, והיא יכולה לחסוך גם לאחרוני האנטי-טכנולוגיים זמן יקר, כאב ראש וגם לא מעט כסף. את כל שלבי ההזמנה עד לרגע איסוף הרכב וגם אחריו תוכלו לבצע באתר תוך קבלת תמיכה במידת הצורך משירות הלקוחות של רנטלקארס. בדרך זו תוכלו לבדוק מספר חברות, גם את המקומיות והקטנות יותר וגם את הרשתות הבינלאומיות הגדולות, ולוודא שאתם עושים את ההחלטה הכי חכמה שאפשר לגבי השכרת רכב לחודשיים.

תחום השכרת הרכב הוא דינמי והמחירים משתנים לעיתים קרובות מאוד. לכן, מומלץ לבדוק את המחירים ולחפש השכרת רכב לחודשיים, בארץ או בחו"ל, בתבונה בעזרת תיבת החיפוש שמופיעה בעמוד זה. אם אתם מוצאים מחיר משתלם, כדאי לבצע הזמנה ולשריין אותו, כיוון שזמינות הרכבים עלולה להשתנות, והמחירים עשויים להשתנות גם הם.

תהליך החיפוש וההזמנה בעזרת רנטלקארס הוא פשוט וקל: תחילה, בשדה "ארץ" בחרו מהרשימה במדינה בה תרצו לשכור את הרכב. במידה ואתם רוצים לבצע השכרת רכב לחודשיים בארץ, מלאו בשדה זה "ישראל", לאחר מכן בחרו בעיר ובתחנה בתוך העיר (שימו לב, שסניפי נתב"ג נמצאים תחת העיר תל אביב) לאיסוף ולהחזרה.

כעת, בחרו בתאריך האיסוף ובתאריך החזרה (כולל השעות המדויקות). זכרו לסמן אם טווח גיל הנהג הוא בין 30 ל-65. השכרת רכב לנהגים צעירים בדרך כלל כרוכה בתשלום נוסף, שלרוב יהיה מצוין במפורש לצד המחיר כבר בתהליך החיפוש.

לאחר הלחיצה על "חיפוש", מומלץ להשתמש בפונקציות הסינון של רנטלקארס, כדי לוודא שכל התוצאות אותן אתם בודקים רלוונטיות עבורכם. בחלק העליון של העמוד יופיעו מגוון סוגי רכבים. אם יש לכם צורך בסוג רכב מסוים, לחצו עליו ויוצגו בפניכם רק רכבים מהסוג הזה.

בצד הימני של העמוד, תוכלו לבחור בין מגוון מסננים נוספים: דירוג הספק, גודל הקבוצה, פרטי רכב טכניים ועוד.

בכל הצעה להשכרת רכב שמופיעה בתוצאות החיפוש, שימו לב לפרטים חשובים, כמו: הביטוחים הכלולים, דירוג הספק לפי חוות דעות קודמות, פרטי הרכב הטכניים (לכמה נוסעים ולכמה מזוודות הרכב מתאים, סוג תיבת ההילוכים ועוד), מדיניות הדלק, וכמובן המחיר הכולל. כאשר תמצאו את ההצעה המתאימה לכם, תוכלו לבצע את ההזמנה בלחיצה על "הזמינו עכשיו".

טופס ההזמנה הוא פשוט וידידותי, ובו תהיה לכם הזדמנות לבדוק את הפרטים במלואם, לבדוק חוות דעת של לקוחות קודמים, את תנאי ההזמנה המלאים, וכו'. במהלך ההזמנה תוכלו להוסיף תוספות, כמו נהג נוסף, הרחבה לביטוח ועוד. חלק מהתוספות עשויות להיות כרוכות בתשלום נוסף.

זכרו שמלבד התשלום באתר, תתבקשו בדרך כלל גם לשלם פיקדון בדלפק שלרוב מתקבל בכרטיסי אשראי.

לאחר אישור ההזמנה תוכלו לנהל אותה באתר ולבצע שינויים בהתאם לתנאי ההזמנה.

טיפים למציאת מחירים זולים להשכרת רכב לחודשיים:

-אם יש לכם רישיון מתאים, אולי כדאי לשקול השכרת רכב ידני, כיוון שזו לעיתים זולה יותר לעומת המקבילה האוטומטית.

-השכרת רכב ארוכה יותר מוזילה את המחיר היומי, לעיתים באופן משמעותי. ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר, כך יש סיכוי טוב יותר לקבל מחיר יומי זול ומשתלם.

-כדאי תמיד לוודא מהם הביטוחים שכלולים במחיר, ומהם ביטוחי החובה הנדרשים במדינה בה אתם מתכננים לשכור רכב, כדי לדעת אם יש צורך להוסיף ביטוח נוסף ולתכנן את התקציב בהתאם.

-כדאי לוודא לכמה נוסעים מתאים הרכב. לעיתים המחירים הכי זולים להשכרת רכב הם עבור רכבים קטנים לארבעה נוסעים.

השכרת רכב לחודשיים בחו"ל

בעזרת רנטלקארס ניתן להזמין בקלות השכרת רכב לחודשיים בחו"ל, לחופשה ארוכה ועצמאית, בה תוכלו ליהנות מהנופים המרהיבים בזמן שלכם ובאופן עצמאי. בדקנו בעזרת רנטלקארס מחירים להשכרת רכב לחודשיים במספר יעדים בחו"ל, בחברות מקומיות קטנות או חברות בינלאומיות ידועות.

בהשוואות המחירים שערכנו, מצאנו, למשל, שמחירי השכרת רכב באיטליה לחודשיים (מרומא) החלו מכ-8,432.32 ש"ח לשישים ימים לרכב הכי זול (פיאט פנדה לארבעה עם תיבת הילוכים ידנית). בהשוואת מחירים להשכרת רכב ביוון לחודשיים (מאתונה) המחירים התחילו מכ-3,329 ש"ח לרכב הכי זול (לחמישה נוסעים, תיבת הילוכים ידנית) לשישים ימים.

מתי יש צורך בהשכרת רכב לחודשיים?

ישנם מגוון מצבים שבהם השכרת רכב לחודשיים יכולה להיות הפתרון הפרקטי ביותר:

-בהמתנה לרכישת רכב חדש. אם מכרתם את הרכב הישן ואתם ממתינים לרכב החדש, השכרת רכב לחודשיים תהיה פתרון נהדר עבורכם לזמן שבין מכוניות.

-ביקור מחו"ל. בין אם מגיעים אורחים שיש להם צורך בהשכרת רכב לחודשיים בארץ ובין אם אתם מתגוררים בחו"ל ויש לכם צורך ברכב לתקופה קצרה.

-כאשר יש צורך בסוג רכב מיוחד. ישנן תקופות מיוחדות בהן רכב מסוג מסוים יכול לסייע לכם מאוד, החל ממיני ואן לתקופה של חופשים וחגים, ועד לרכב עסקי או יוקרתי יותר לנסיעות עסקיות או אירועים מיוחדים.

-כאשר יש צורך ברכב רק לתקופת זמן מסוימת. רבים מאיתנו, בעיקר אלו שגרים בערים גדולות, מעדיפים להתנייד בלי רכב ויכולים להסתדר עם תחבורה ציבורית בלבד, אך מדי פעם נתקלים בתקופות בהן יש להם צורך מיוחד ברכב לעבודה או לסידורים. במקום לרכוש רכב או לשכור רכב בליסינג, השכרת רכב לחודשיים יכולה להיות פתרון מעולה למצב שכזה.

-השכרת רכב לחודשיים בחו"ל. טסים לטיול ארוך ובא לכם להיות עצמאים ולא להיות תלויים בתחבורה ציבורית? השכרת רכב לחודשיים בחו"ל תהפוך את הטיול שלכם להרפתקה אמיתית ואותנטית יותר, ותאפשר לכם לגלות את היעד באופן עצמאי וחופשי יותר.

השוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים

אז כעת כשהבנו למה השכרת רכב לחודשיים היא רעיון טוב, יצאנו לבדוק מה המחירים של השכרת רכב לחודשיים, בארץ וגם בחו"ל, במגוון יעדים, ועבור מגוון סוגי רכב.

את הבדיקה ערכנו בעזרת אתר רנטלקארס עבור תחילת חודש דצמבר, אך חשוב לקחת בחשבון, שתחום השכרת הרכב הוא דינמי מאוד, והמחירים משתנים לעיתים קרובות ועשויים להיות שונים מאלו שמוצגים בכתבה, כמו גם התנאים, סוגי הרכב הזמינים וכול'. זו הסיבה שאם מוצאים השכרת רכב משתלמת, כדאי להזמין אותה בהקדם. כמו כן, שימו לב שייתכן שתקבלו דגם דומה לזה שבחרתם, ולאו דווקא את הדגם הספציפי שמצוין בחיפוש.

השכרת רכב לחודשיים בנתב"ג

בהשוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים בנתב"ג (שישים ימים) מצאנו מגוון אפשרויות. הזולה ביותר, עבור קיה פיקאנטו או רכב דומה בעלות של כ-9,511 ש"ח. מדובר ברכב לחמישה נוסעים, עם תיבת הילוכים אוטומטית.

את המחיר הכי זול להשכרת רכב סטיישן לחודשיים קיבלנו עבור סיאט לאון אסטייט בעלות של כ-26,505 ש"ח.

את המחיר הכי זול להשכרת רכב יוקרה לחודשיים בנתב"ג קיבלנו עבור אאודי A6 בעלות של כ-115,943 ש"ח.

את המחיר הכי זול להשכרת מיני ואן לשבעה נוסעים לחודשיים בנתב"ג קיבלנו עבור שברולט טראוורס בעלות של כ-32,982 ש"ח.

את המחיר הכי זול להשכרת מיני ואן לשמונה נוסעים לחודשיים בנתב"ג קיבלנו עבור קיה קרניבל בעלות של כ-79,389 ש"ח.

את המחיר הכי זול להשכרת מיני ואן לתשעה נוסעים לחודשיים בנתב"ג קיבלנו עבור רנו טראפיק בעלות של כ-70,187 ש"ח.

השכרת רכב לחודשיים בצפון

בהשוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים בצפון שערכנו ברנטלקארס, ספציפית לחיפה, המחירים התחילו מכ-9,056 ש"ח לרכב הכי זול (קיה פיקאנטו או רכב דומה) לשישים ימים, החל מכ-31,411 ש"ח למיני ואן לשבעה נוסעים לשישים ימים, והחל מכ- 12,894 ש"ח לג'יפ לשישים ימים.

השכרת רכב לחודשיים בדרום

בהשוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים בדרום (בסניפים שונים בבאר שבע), המחירים התחילו מכ-9,056 ש"ח לרכב הכי זול (קיה פיקאנטו, לשישים ימים), מכ-31,411 ש"ח למיני וואן לשבעה נוסעים לשישים ימים, מכ-70,187 ש"ח למיני וואן לתשעה נוסעים, ומכ-12,894 ש"ח לג'יפ (פיז'ו 2008 או רכב דומה).

השכרת רכב לחודשיים במרכז

בהשוואת מחירים להשכרת רכב לחודשיים במרכז (בסניפים שונים בתל אביב) המחירים התחילו מכ-9,056 ש"ח לרכב הכי זול לשישים ימים, החל מכ-31,411 ש"ח למיני וואן לשבעה נוסעים, והחל מכ-12,894 ש"ח לג'יפ.

 

 

 

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל