השכרת רכב בשרון מה כדאי לדעת

השכרת רכב בשרון – השוואת מחירים וסניפים

השכרת רכב בשרון – כל מה שרצית לדעת ולא ידעת את מי לשאול: מנוע חיפוש מיוחד שיבצע עבורכם בדקה השוואת מחירים של השכרת רכבים בשרון ויאתר לכם את המחיר הכי זול, וגם מידע והסברים על סוכנויות השכרת רכב בשרון ורשימת הערים בהן ניתן לשכור רכב בשרון, כולל מחירים וסרטי וידאו של מכוניות העומדות להשכרה בשרון

כשמתכננים חופשה עם המשפחה, יש הרבה פרטים שצריך לחשוב עליהם, כשאחד הפרטים החשובים ביותר שכדאי לתכנן מראש הוא ההתניידות במהלך החופשה. בחלק מהמקרים, תופתעו לגלות שהשכרת רכב תהיה אופציה משתלמת ונוחה יותר משאר האפשרויות, בין אם אתם מחפשים השכרת רכב לקבוצה גדולה, השכרת רכב לנסיעה בשטח, השכרת רכב יוקרתי וכול'. אם חיפשתם השכרת רכב בשרון, וודאי נתקלתם במגוון רחב של חברות להשכרת רכב. השוואת מחירים היא הדרך הטובה ביותר למצוא את המחיר הכי זול והתנאים הכי אטרקטיביים מבין מגוון החברות הפועלות באזור. לשם כך,כדאי להיעזר בהשוואת מחירים אונליין שיכולה לחסוך לכם זמן יקר וכסף – באמצעות מנוע החיפוש הפשוט שלמטה:

השכרת רכב בשרון – טיפים והמלצות

מנוע השוואת המחירים שלמעלה יאפשר לכם לערוך חיפוש להשכרת רכב בשרון ויערוך עבורכם השוואת מחירים להשכרת רכבים בשרון לתאריכים הרצויים מבין מגוון חברות להשכרת רכב. לצד כל הצעת מחיר שתוצג בפניכם, יפורטו תנאי השכרת הרכב בישראל, פרטי הרכב, פרטי ההזמנה, המחיר ועוד פרטים חשובים. את התוצאות תוכלו לסנן לפי מגוון קטגוריות, בין אם יש לכם צורך בסוג רכב מסוים, תיבת הילוכים אוטומטית בלבד, חברה מסוימת וכול'.

את ההזמנה תוכלו לבצע באופן מיידי לאחר שמצאתם את המחיר הכי זול ומשתלם להשכרת רכב בשרון, בתהליך שכרוך בהזנת פרטים אישיים ופרטי תשלום (בכרטיס אשראי בלבד). במהלך ההזמנה יוצגו בפניכם שנית פרטים חשובים שכדאי לעבור עליהם, כמו הביטוחים הכלולים בהשכרת הרכב, תנאי השכרת הרכב המלאים וכול'. שימו לב לבדוק לכמה נוסעים מתאים הרכב והאם תיבת ההילוכים שלו היא ידנית או אוטומטית.

את המחירים הכי זולים להשכרת רכב בשרון תוכלו למצוא בדרך כלל עבור רכבי מיני עם תיבת הילוכים ידנית, אך גם לסוגי רכבים נוספים ניתן למצוא דילים משתלמים במיוחד בין סוכנויות השכרת רכב בשרון.

שימו לב שככל שתקופת השכרת הרכב בשרון ארוכה יותר, כך מחיר ההשכרה היומי זול יותר. לעיתים ההבדל במחיר הוא משמעותי. אם יש לכם צורך בתוספות כמו GPS, כיסא בטיחות לילד, רישום נהג נוסף וכול', תוכלו לציין זאת כבר במהלך ההזמנה. תוספות מסוג זה בדרך כלל כרוכות בתשלום, ואת האישור הסופי על זמינות ועלות התוספות תקבלו מחברת השכרת הרכב.

השכרת רכב בשרון – השוואות מחירים

בכתבה זו נערוך מספר השוואות מחירים להשכרת רכב בשרון ונציג בפניכם את המחירים הכי זולים שמצאנו בעזרת אתר רנטלקארס, בחיפוש שנערך לתחילת יוני. שימו לב שהתנאים והמחירים עלולים להשתנות.

השכרת רכב בהוד השרון

מחירי השכרת רכב בהוד השרון מתחילים מכ154.62 ש"ח, כאשר המחיר הכי זול הגיע מחברת אלדן בהשכרת שברולט ספארק לארבעה נוסעים עם תיבת הילוכים ידנית.

הוד השרון, יחד עם גלילות, היא למעשה העיר הכי יקרה עבור השכרת רכב בשרון.

השכרת רכב בנתניה

את המחיר הכי זול להשכרת רכב בנתניה קיבלנו מחברת הרץ, שהציעה לנו השכרת שברולט ספארק בסניף החברה בכיכר העצמאות בעלות של 127.12 ש"ח ליום. זהו המחיר הכי זול להשכרת רכב בשרון, כך שלמעשה המחירים הכי זולים להשכרת רכב בשרון הם בנתניה או בהרצליה.

השכרת רכב בפולג

את המחיר הכי זול להשכרת רכב בפולג קיבלנו מחברת אלדן, בעבור השכרת שברולט ספארק לארבעה נוסעים במחיר של 152.86 ש"ח ליום. שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית.

השכרת רכב בכפ"ס

מחירי השכרת רכב בכפר סבא (לפי השוואת המחירים של רנטלקארס) מתחילים מכ138.75 ש"ח, כאשר את המחיר הכי זול קיבלנו מחברת יורופקאר להשכרת מכונית מיני עם תיבת הילוכים ידנית (סוזוקי אלטו) ליום.

השכרת רכב בגלילות

את המחיר הכי זול להשכרת רכב בגלילות קיבלנו מחברת אלדן, שהציעה לנו השכרת שברולט ספארק (רכב לארבעה נוסעים עם תיבת הילוכים ידנית) במחיר של 154.62 ש"ח ליום.

השכרת רכב ברעננה

את המחיר הכי זול להשכרת רכב ברעננה קיבלנו מחברת שלמה סיקסט, להשכרת קיה פיקאנטו (לארבעה נוסעים) במחיר של 130.86 ש"ח ליום אחד, בסניף החברה ברחוב התדהר.

השכרת רכב בהרצליה

בהשוואת מחירים שערכנו להשכרת רכב בהרצליה, קיבלנו את המחיר הכי זול מחברת הרץ בהשכרת שברולט ספארק בעלות של 127.12 ש"ח ליום. זהו מחיר זהה למחיר של הרץ להשכרת רכב בנתניה, יחד מדובר במחירים הכי זולים להשכרת רכב בשרון. שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית.

השכרת רכב לחודש בשרון

השכרת רכב לחודש בשרון משתלמת יותר, כיוון שמחיר ההשכרה היומי זול באופן משמעותי לעומת השכרת רכב לתקופה קצרה. בהשוואת מחירים שערכנו בעזרת אתר רנטלקארס, קיבלנו את המחיר הכי זול להשכרת רכב בשרון לחודש מחברת קל אוטו בסניף שלה בגלילות, עבור השכרת פיאט פנדה במחיר של 2,475.50 ש"ח לשלושים ימים.

כלומר, המחיר היומי בהצעה זו הוא 82.5 ש"ח. בהשכרת אותו הרכב מאותה החברה ליום אחד בלבד, המחיר היומי הוא 178.24 ש"ח.

הוספת תגובה

  להזמנת חדרי מלון השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל