השכרת רכב ביוון

השכרת רכב ברודוס יוון

אם אתם מעוניינים להזמין השכרת רכב ברודוס הכתבה הבאה תחסוך לכם מאות שקלים והרבה זמן וטירחה – יחד עם מנוע השוואת המחירים המתוחכם שיאתר עבורכם את המחירים הזולים ביותר מכל חברות השכרת הרכב ברודוס אספנו גם טיפים חשובים ומידע שימושי על נהיגה ועל השכרת רכב ברודוס, כולל סרטון וידאו המדגים נהיגה ברודוס

השכרת רכב ברודוס היא דרך מושלמת לחוות את האי היווני הקסום במלוא הפוטנציאל. אפשר לשכור רכב ברודוס במחירים משתלמים בהרבה ממה שחשבתם באמצעות מנוע השוואת המחירים לתעריפי השכרת רכב ברודוס, שיחסוך לכם מאות שקלים. התהליך פשוט – מלאו את הטופס למטה, בשדה "ארץ" ביחרו את יון ולאחר מכן בשדה עיר ביחרו את rhodes (רודוס באנגלית). לאחר מכן עליכם לבחור היכן תירצו להזמין השכרת רכב ברודוס מבין כמה תחנות איסוף בשדה "תחנה" – שדה התעופה של רודוס שהוא המיקום הנוח היותר עבור רוב התיירים, אך ישנן עוד תחנות רבות כמו נמל רודוס, העיר רודוס, העיר פאליראקי, מלון אימפריאל בכפר לינדוס, הערים לארדוס ולאליסוס, ועוד אפשרויות. לסיום הכניסו את התאריכים בהם אתם מעוניינים להזמין השכרת רכב ברודוס וליחצו "חפש" – וכל מה שנותר הוא לבחור את המחיר הזול ביותר עבור דגם הרכב בו אתם מעוניינים, כאשר מנוע השוואת המחירים יאתר עבורכם את המחירים המשתלמים ביותר בהשוואת מחירים בין כל חברת השכרת רכב ברודוס הנחשבת אמינה ומספקת שירות לקוחות באנגלית

השכרת רכב ברודוס יוון – מנוע חיפוש והשוואת מחירים


חופשה ברודוס – עוד מידע למטייל

רודוס עם ילדים – המדריך המלא לחופשה משפחתית

טיסות לרודוס – השוואת מחירים וחברות תעופה

מלונות מומלצים ברודוס עם ילדים

השכרת רכב ביוון – חוקי התנועה ונהיגה ביוון

השכרת רכב ברודוס – טיפים חשובים

ברודוס יש חברות השכרת רכב רבות, חלקן חברות בינלאומיות מוכרות כמו הרץ, אביס וסיקסט, חלקן חברות השכרת רכב יווניות וחלקן סוכנויות השכרת רכב מקומיות של תושבי רודוס. בד"כ חברות השכרת הרכב היווניות והסוכנויות המקומיות מציעות את המחירים הטובים ביותר למי שמעוניין לשכור רכב ברודוס, אך קשה לאתר אותן מישראל אלא אם כן משתמשים במנוע השוואת המחירים לתעריפי השכרת רכב בחו"ל שבדף זה.

אל תחששו לבחור בחברות השכרת רכב מקומיות (ולא עולמיות כמו באדג'ט או יורופקאר) השירות המוצע ע"י רוב חברות השכרת הרכב המקומיות ממש מעולה. בסניפי חברות השכרת הרכב ברודוס תוכלו בד"כ גם לקבל את כל המידע התיירותי הפנימי שתזדקקו לו על מנת שתוכלו להגיע לכל פינות החמד של רודוס ולהפיק את מירב ההנאה מאינסוף האתרים הארכיאולוגיים והאטרקציות התיירותיות המעניינות הנוספות הפזורות ברחבי רודוס. מחירי השכרת הרכב ברודוס, בעיקר בתחילת הקיץ ובסופו, מתחילים מ-20 יורו בלבד ליום.

באמצעות רשת הכבישים המהירים הסלולים תוכלו להגיע לכל מקום ברודוס. תשתית הכבישים עברה שדרוג רציני בעיקר בשנים האחרונות והשיפור בה ניכר היטב. חוקי התנועה של רודוס הם חוקי התנועה של יוון והם דומים מאוד לישראל, והנהיגה ברודוס איננה קשה במיוחד. צפו בסרטון הוידאו המדגים נהיגה ברודוס בכביש המחבר בין העיר רודוס סיטי לכפר לינדוס, הוא יסייע לכם להתכונן לנהיגה ברודוס.

אם אתם מגיעים לרודוס מיוון  כחלק מטיול ארוך יותר ביוון והאיים תיאורטית זה אפשרי להגיע לרודוס עם הרכב ששכרתם ביוון בהפלגה במעבורת, אבל מעשית זה לא תמיד אפשרי, וזה יקר ומסורבל. עדיף להחזיר ביוון היבשתית את הרכב ששכרתם בה ואז לשכור רכב ברודוס בעיסקה נפרדת כך שימתין לכם בנמל או בשדה התעופה.

אם אתם מגיעים לרודוס לחופשה אפשר להוריד עלויות של השכרת רכב באמצעות שיקול דעת לגבי מספר הימים שתזמינו השכרת רכב ברודוס – אם בחרתם במלון מפנק ואתם מתכוונים לנוח ולהתפנק בבריכה ובחוף הים כמה ימים אולי אין צורך להזמין רכב שכור למשך כל תקופת החופשה ברודוס. רודוס הוא אי לא גדול ואפשר להקיף אותו ביום במכונית – אולי עדיף להזמין רכב למשך יומיים – שלושה אם אתם מתכוונים לבלות גם כמה ימים במנוחה במלון וכך לחסוך בעלויות החופשה ברודוס.

השכרת רכבים ברודוס – השוואת מחירים

המחיר הכי זול להשכרת רכב ברודוס

את המחיר הכי זול להשכרת רכב ברודוס תוכלו למצוא בקלות, בעיקר אם אין לכם דרישות מסוימות לגבי הרכב, בחיפוש במנוע השוואת המחירים להשכרת רכב ללא סינון כלל. המחירים הכי זולים הם בדרך כלל בהשכרת רכבי מיני עם תיבת הילוכים ידנית.

את המחיר הכי זול להשכרת רכב ברודוס קיבלנו מחברת אלאמו, שהציעה לנו השכרת סוזוקי סלריו במחיר של 104.61 ש"ח בלבד ליום בנמל התעופה ברודוס. שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית שמתאים לארבעה נוסעים.

המחיר הכי זול להשכרת רכב ברודוס לשבוע

השכרת רכב לתקופה ארוכה יותר לרוב תוזיל את התעריף היומי של השכרת הרכב, לעיתים באופן משמעותי. בהשוואת מחירים להשכרת רכבים ברודוס לשבוע, לדוגמה, קיבלנו את המחיר הכי זול מסניף נמל התעופה של חברת גולדקאר בהשכרת פיז'ו 108 במחיר של 230.36 ש"ח (לשבעה ימים).

בהשכרת אותו הרכב ליום אחד בלבד, המחיר היומי הוא 137.5 ש"ח, כך שמדובר בהבדל משמעותי. שימו לב שזהו רכב לארבעה נוסעים עם תיבת הילוכים ידנית

השכרת ג'יפ ברודוס

בהשוואת מחירים שערכנו להשכרת ג'יפ ברודוס, קיבלנו את המחיר הכי זול מחברת Drive Rent A Car, שמציעה השכרת ניסאן קאשקי לחמישה נוסעים (תיבת הילוכים ידנית) במחיר של 293.13 ש"ח ליום בלבד. את ההצעה הזו קיבלנו מהסניף של החברה בדאון-טאון רודוס.

בהשכרת ג'יפ לשבוע ברודוס, המחיר הכי זול הגיע מחברת SK Rent בסניף נמל התעופה של רודוס, שמציעה למטייל השכרת סוזוקי ג'ימני לשבעה ימים במחיר של 968.96 ש"ח בלבד. ג'יפ זה מתאים לארבעה נוסעים ותיבת ההילוכים שלו ידנית. 

השכרת מיניוואן ברודוס (לשבעה נוסעים)

המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן (עם שבעה מקומות) ברודוס, לפי השוואת המחירים של רנטלקארס, הוא 266.32 ש"ח בלבד ליום בהשכרת פיאט דובלו מסניף של חברת Green Motion בנמל התעופה של רודוס. שימו לב שמדובר ברכב עם תיבת הילוכים ידנית.

המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן לשבוע ברודוס (לשבעה נוסעים) הוא 1,866.28 ש"ח בהשכרת אופל זפירה, מיניוואן עם תיבת הילוכים ידנית, מסניף יורופקאר בפרדיסי.

השכרת מכוניות יוקרה ברודוס

בעזרת השוואת המחירים בין חברות השכרת רכב ברודוס תוכלו למצוא רכב יוקרה להשכרה ברודוס במחירים אטרקטיביים בקלות. בהשוואת מחירים שערכנו כדי למצוא דיל משתלם להשכרת רכב פרימיום ברודוס, המחיר הכי זול הגיע מחברת אוויס שמציעה השכרת מרצדס GLA במחיר של 497.81 ש"ח ליום בסניף החברה במרכז יאליסוס.

בהשכרת רכב יוקרה ברודוס לשבוע, המחיר הכי זול הגיע דווקא מחברת הרץ שמציעה השכרת מרצדס C-class במחיר של 1,411.52 ש"ח לשבעה ימים במספר סניפים כולל בשדה התעופה ובנמל.

השכרת רכב ברודוס ביוון
דירוג הגולשים 4.67 (3 הצבעות)
Sending

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש