sim לצ'כיה

סים ו – eSIM בצ'כיה – המלצות לתקשורת ומידע שימושי

הסמארטפון הפך כבר מזמן לכלי תקשורת ועבודה הצמוד לרוב האוכלוסייה בעולם, ובעיקר בעולם המערבי, ולכן אנו ממליצים לכל מי שיוצאים לטיול, לנסיעת עסקים או לחופשה בצ'כיה להקדים לתכנן ולהזמין מבעוד מועד חבילת סלולר המתבססת על כרטיס סים (Sim) המותאם לשימוש ברפובליקה של צ'כיה. הזמנת כרטיס סים מראש, תאפשר תקשורת רציפה, כוללת ובמחיר הוגן, תמנע קבלת חיובים מוגזמים ואת הצורך להתעסק בחיפוש מידע, ספק או חיבור לאינטרנט ותיתן שקט נפשי עם חיבור מלא עם ההגעה ליעד.

דילים לפראג במבצע       |      טיולים מאורגנים בצ'כיה

סים עם חבילת אינטרנט לצ'כיה מאפשר להוריד חבילה מלאה לסמארטפון, שבה אפשר להשתמש כבר עם הנחיתה בצ'כיה, על מנת להפעיל אפליקציות תרגום לשפה המקומית / שפות זרות במקרה הצורך, אפליקציות ניווט, המלצות למסעדות, הזמנת כרטיסים לאטרקציות ומופעים, כניסה לאתרים וכדומה. על מנת לחסוך לכם את הטרחה לקראת החופשה בצ'כיה, ערכנו סקירה של ספקים וחברות הסלולר המציעות שירות במדינה, וריכזנו במדריך לסים לצ'כיה את המידע החיוני לתקשורת במדינה.

דרים-סים, המציעה סים לצ'כיה עם חבילת אינטרנט בלבד. תוכלו לבחור: סים רגיל עם משלוח בארץ או eSim עם התקנה מרחוק (למכשירים תומכי eSim בלבד), כך תוכלו לשלם בדיוק על כמה שגלשתם בתעריף זול. מכיוון שמדובר בסים בינלאומי, אפשר להמשיך להשתמש באותו הסים גם בטיולים הבאים בכ-190 מדינות שונות, כמה פעמים שרק תרצו. מומלץ למי שלא רוצה להתחייב לחבילות סלולר יקרה מהארץ.

להזמנת eSIM או SIM לצ'כיה מ-Drimsim לחצו כאן

מולטי טראוול, הינה חברה ישראלית עם שירות לקוחות בעברית 24/7. קונים eSim לצ'כיה עם חבילות גלישה זולות, מתקינים מהבית לפני החופשה ומקבלים אינטרנט ישר בנחיתה. השירות מתאים עבור מי שהמכשיר שלו תומך בטכנולוגיית eSim, או למי שמעדיף חבילות קבועות וזולות. בחלק מהמכשירים אפשר לקבל מספר ישראלי.

להזמנת eSIM לצ'כיה מ-Multi-Travel לחצו כאן

Airalo הינה חברה בינלאומית המציעה eSim וחבילות גלישה לצ'כיה במחירים זולים ומשתלמים (בנוסף לחבילות אינטרנט אוניברסליות). גם Airalo מציעה איסים לצ'כיה בהתקנה מרחוק, עם הפעלה ידידותית ושירות לקוחות בשפה האנגלית. (מתאים למכשירים תומכי eSim).

להזמנת eSIM לצ'כיה מ-Airalo לחצו כאן

חופשה בצ'כיה – עוד מידע למטייל

השכרת רכב בצ'כיה – השוואת מחירים וטיפים חשובים

קניית קרונה צ'כית (CZK) לחופשה בצ'כיה – המלצות

טיסות לפראג – השוואת מחירים ומידע

הזמנת מוניות בפראג ותחבורה ציבורית

מלונות מומלצים בפראג למשפחות עם ילדים

תחבורה ציבורית בצ'כיה – הזמנת כרטיסים ומידע למטייל

איפה אפשר לקנות סים לצ'כיה?

אנו ממליצים לרכוש סים דיגיטלי ואוניברסלי של חברת Drimsim, שכן זהו קונספט חדשני שמהווה פתרון אידאלי, המותאם במיוחד למטיילים ולנוסעים, בין אם הם נוסעים לתקופה קצרה או ארוכה, לעסקים או לנופש.

הסים הדיגיטלי של Drimsim כולל התקנה מיידית, מייתר את הצורך להגיע לסניף או להמתין למשלוח והוא כולל שירותי אינטרנט בתשלום על גלישה בפועל מתוך יתרה שהוטענה מראש, כך שלא ניתן להפתיע את המשתמש בתשלומים מנופחים, או לדרוש ממנו חבילות גדולות מעבר לצורך האמיתי של המשתמש בפועל, כאשר הוא נמצא בביקור בצ'כיה.

הכרטיס מתאים גם לשימוש נוסף או חוזר בכ-190 מדינות בהן הסים של Drimsim פועל. לא בהכרח כל כרטיס סים המתאים ועובד בצ'כיה יפעל בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי או מדינות נוספות בעולם, לעומת זאת כרטיס הסים של Drimsim פועל בכ-190 מדינות ברחבי העולם בתעריפים אטרקטיביים במיוחד במדינות אירופה.

יש מספר אפשרויות זמינות לרכישת כרטיס סים לצ'כיה:

סים דיגיטלי של Drimsim – מדובר בתהליך רכישה האורך מספר דקות ומבוצע באופן אוטומטי, ללא צורך להגיע להתקין את הכרטיס פיזית בחנות או להמתין למשלוח לקבלת הכרטיס.

כרטיס סים קלאסי (פיזי), שניתן לרכוש בשדה התעופה בכניסה/או היציאה מהמדינה. כרטיסים אלו עלולים להיות יקרים מהרגיל, ותצטרכו להתעכב בשדה התעופה על מנת לבצע את הרכישה והחלפת הכרטיסים במכשיר. על מנת להתקין סים פיזי לצ'כיה תצטרכו לנתק את הסים המקורי שלכם, ולא תוכלו לקבל/להוציא שיחות והודעות דרך המספר הקבוע שלכם. אם תבחרו להזמין סים קלאסי דרך האתר של Drimsim, קחו בחשבון שתצטרכו להמתין למשלוח.

חבילת סלולר מהספק הישראלי אשר מתאימה לשימוש בחו"ל. לרוב חבילות אלה מוגדרות לתקופת זמן שלא תמיד חופפת את תקופת החופשה, הטיול, נסיעת הלימודים או נסיעת העסקים. כאשר מדובר בתקופה ארוכה יותר מתקופת השהות בחו"ל, למעשה משלמים על שירות שאת חלקו לא ניתן לממש.

סים של חברה מקומית בעת ההגעה ליעד הנסיעה. באופציה הזו לא ניתן לקיים תקשורת בסמארטפון בעת הנחיתה. כלומר, לא תוכלו להודיע לקרובים בארץ שהגעתם ליעד, להזמין הסעה לנמל התעופה או לתאם עם נהג שהוזמן מראש. לא ניתן לברר בגלישה דרך הטלפון על רכישת שירותים כמו כרטיס נסיעה ברכבת, לנווט באמצעות אפליקציה וכדומה. לזאת יש להוסיף את הזמן שיבוזבז מן החופשה או הנסיעה בצורך לחפש חנות סלולר ולערוך השוואת מחירים כדי לבחור בכרטיס או בספק המתאים.

כאשר ערכנו השוואה בן היתרונות והחסרונות בכל אחת מהשיטות הללו, המסקנה שלנו הייתה שהאלטרנטיבה של רכישת כרטיס סים דיגיטלי של Drimsim היא היעילה והנוחה ביותר, כאשר אין בה את החסרונות הקיימים בשיטות האחרות המוכרות לרכישת כרטיס סים לצ'כיה.

יש מספר יתרונות בולטים ברכישת סים דיגיטלי של Drimsim:

לא צריך לגעת או להוציא את כרטיס הסים הישראלי המותקן במכשיר, אם מעוניינים לשמור במקביל את המספר הישראלי פעיל במהלך הנסיעה, ניתן להשאירו פעיל ובמקרה הצורך לעשות בו שימוש. בשיטה זו תוכלו גם להמשיך לקבל הודעות סמס למכשיר שלכם – שירות שלעתים הוא נדרש כאשר מתקינים בסמארטפון אפליקציות מסוימות. חשוב לזכור לברר מראש עם הספק בארץ מהם תעריפי השיחות וההודעות במהלך החופשה בצ'כיה, על מנת שתוכלו לבחור אלו שיחות לקבל ואלו לדחות, ולקיים מאוחר יותר, לאחר החופשה או דרך אפליקציה המבוססת על גלישה באינטרנט.

שיטת החיוב הוגנת, שקופה ומשתלמת – טוענים כסף בחשבון ומשלמים אך ורק על הגלישה בפועל. ניתן לעקוב אחר החיובים ונתוני השימוש והגלישה באפליקציה.

הסים איננו חד פעמי ואיננו רק למדינה אחת, הוא אוניברסלי הפועל בכ-190 מדינות וניתן למעשה להמשיך להשתמש בו פעמים רבות נוספות בהמשך בחופשות ונסיעות נוספות. גם אם החופשה מתארכת מעבר למשוער הוא ממשיך להיות פעיל. בנוסף, במידה ובסיום החופשה בצ'כיה תישאר יתרה שלא השתמשתם בה, תוכלו לשמור אותה באפליקציה ולהשתמש בה בעתיד, במהלך הנסיעות הבאות לחו"ל.

החברה מספקת שירות לקוחות מעולה הזמין באמצעות צ'אט באתר בשפה האנגלית (מניסיון).

איך מזמינים סים לצ'כיה של חברת Drimsim?

ניתן להתקין תוך דקות במכשיר הסמארטפון שברשותכם סים פעיל המתאים לשימוש בצ'כיה.

תהליך ההזמנה פשוט, ודורש ביצוע של מספר פעולות:

לוחצים על הלינק: הזמנת כרטיס סים של חברת Drimsim

בוחרים בין האפשרויות: סים דיגיטלי או סים קלאסי

ממלאים את הפרטים ומבצעים תשלום

מורידים את האפליקציה

מתקינים את הסים לצ'כיה במכשיר (באפליקציה) באמצעות סריקת ברקוד וטוענים את החשבון.

בסיום ביצוע הפעולות הללו, כרטיס הסים יהיה זמין לשימוש, ומיד עם הנחיתה בצ'כיה, יהיה לכם אינטרנט זמין בסמארטפון.

שימו לב – אם בחרתם בסים דיגיטלי (ההמלצה שלנו) המשלוח הוא מידי (תוך 1-2 דקות). אם בחרתם בסים קלאסי יש להמתין למשלוח לארץ (קיים שירות משלוחים לארץ, במחיר משתלם).

בחירת סוג כרטיס סים לצ'כיה – Esim או סים קלאסי

כרטיס הסים הדיגיטלי הוא הפתרון החדשני ביותר הקיים כיום בתחום הסלולר לתיירים ומטיילים. אם טרם שמעתם עליו, סביר להניח שבקרוב תשמעו.

מהו למעשה סים דיגיטלי, ומדוע הוא עדיף על פני שימוש בסים הקלאסי שכולם מכירים?

Esim, המכונה גם סים דיגיטלי, הוא חיבור תקשורת המוטמע/מותקן בתוך הסמארטפון, אשר מאפשר תקשורת גלישה בדיוק כמו כרטיס סים רגיל, אך הוא עובד באופן 'אוטומטי' דיגיטלי, ללא הצורך בכרטיס הפלסטיק הקטן שצריך להתקין פיזית במכשיר.

האפשרות להתקין כרטיס סים דיגיטלי קיימת בכל הסמארטפונים שיוצרו בשנים האחרונות, והיא מאפשרת לקבל שירותי תקשורת סלולרית מספקי שונים ומגוונים לאחר התקנה קצרה שלרוב כוללת סריקת ברקוד פשוטה.

להלן כמה מהיתרונות של כרטיס סים דיגיטלי בהשוואה לכרטיס סים קלאסי (פיזי) בעת רכישת כרטיס סים לצ'כיה:

השימוש בכרטיס הסים הדיגיטלי מאפשר לעשות שימוש בכמה כרטיסים סים בו זמנית. כפי שהוסבר קודם, ניתן להשאיר את כרטיס הסים הפיזי הישראלי/או כרטיס אחר במכשיר ולעשות שימוש בשניהם במקביל. כך ניתן להותיר את מספר הטלפון הישראלי פעיל במהלך הטיול, אם אתם מצפים לשיחת טלפון או הודעות חשובות, או מעוניינים להישאר זמינים גם במספר הישראלי. במקרה זה חשוב לבדוק מה תעריף קבלת שיחות/הודעות לחו"ל למספר הישראלי, כדי שתוכלו להחליט על איזה שיחות לוותר, או לחלופין איזה שיחות לקיים באחת מהאפליקציות שכבר יש לכם בנייד המאפשרות שיחה קולית או שיחת וידיאו כמו וואטסאפ ואפליקציות דומות על חשבון כרטיס הסים של drimsim במחיר האטרקטיבי.

כרטיס סים דיגיטלי לצ'כיה נחשב לבטוח יותר מפני פריצות.

כרטיס הסים הדיגיטלי ידידותי יותר לסביבה, ללא צורך בשימוש בפלסטיק וללא שינוע של משלוח ללקוח.

בהיבט ההתקנה, תהליך ההתקנה של סים דיגיטלי נוח יותר ומהיר יותר לעומת התקנת כרטיס סים קלאסי. אין צורך להגיע לסניף או לנקודת התקנה, אין צורך להוציא את הכרטיס הקיים מהמכשיר, אין צורך להמתין למשלוח. באמצעות סריקת ברקוד פשוטה הסים מותקן במכשיר.

בבחינת האלטרנטיבות השונות, אין ספק שהשיטה של Esim סים דיגיטלי היא הדרך הטובה והיעילה ביותר לקניית כרטיס סים לצ'כיה, למעט במקרים בהם הטלפון שלכם אינו מתאים לשירות (סמארטפונים ישנים או טלפונים לא חכמים).

מחיר סים לצ'כיה

ברכישת כרטיס סים לצ'כיה חשוב לשים לב לכך שאין בהסכם "אותיות קטנות" המסתירות חיובים או עמלות נוספות. אתם יודעים כמה בדיוק משלמים ועל מה.

עם כרטיס סים דיגיטלי של Drimsim משלמים על הגלישה בפועל מתוך יתרה שהוטענה בחשבון מראש ולכן תמיד שולטים בהוצאות. מדובר בפתרון נוח במיוחד למטיילים ונוסעים שחשוב להם לשמור על תקציב הנמצא בשליטתם והם יכולים לעקוב אחר ההוצאות בכל רגע נתון.

עלות כרטיס סים לצ'כיה מורכבת מ-2 מרכיבים:

 • עלות כרטיס הסים לצ'כיה עצמו (ללא חבילת סלולר) – 10 אירו בלבד. מדובר במחיר אטרקטיבי בהתחשב בכך שניתן להשתמש בכרטיס זה גם בטיולים הבאים (מתאים לכ-190 מדינות).
 • תעריף הגלישה של חברת Drimsim בצ'כיה הוא 0.01 אירו למגה בייט MB.

אם מזמינים כרטיס סים קלאסי, יש להוסיף לעלויות דמי משלוח סטנדרטי בגובה 5 אירו. במידה ואתם נזקקים למשלוח אקספרס, העלות תהיה גבוהה יותר.

כיצד ניתן לחסוך עלויות בהזמנת כרטיס סים לצ'כיה?

עלות כרטיס סים לצ'כיה תלויה באופן השימוש האישי של המשתמש בנתוני הסלולר. כאשר שיטת התשלום בחברות כמו drimsim היא על גלישה בפועל, יש מספר פעולות שיכולות לסייע לחסוך עלויות. חיסכון בנתוני גלישה, פירושו חיסכון בכסף.

טיפים שימושיים לחסכון בנתוני הגלישה:

 • לעשות שימוש באינטרנט האלחוטי (Wifi) בכל מקום בו ניתן לעשות זאת.
 • הורדת מפות מאפליקציית הניווט לנייד כך שיעבדו גם Offline ללא חיבור פעיל לרשת.
 • שימוש באופציה של "הוספת עמודי אינטרנט לרשימת הקריאה" בעת החיבור לרשת, כך שהם יהיו זמינים למועד מאוחר יותר גם ללא חיבור פעיל לרשת (לרוב יופיע כReading List).
 • שימוש בפונקציית "שמירת תוכן" בעת חיבור לרשת, שניתן למצוא בכל שירותי הסטרימינג, כך שהתוכן יהיה זמין לצפייה גם ללא חיבור לרשת.
 • שינוי הגדרות האפליקציות בסמארטפון שלא יבצעו שימוש ב"נתונים ברקע", אם צורך בכך.
 • הפעלת מצב "Data Saver".

הקפדה על הגדרות אלה, תאפשר לחסוך עלויות רבות מיותרות מהשימוש בכרטיס סים בצ'כיה.

עובדות חשובות על שוק התקשורת בצ'כיה:

צ’כיה היא אחד השווקים המצויים בצמיחה המהירה ביותר באירופה, ויש בה פתרונות גלישה וטלפון רבים למדי, במיוחד בערים הגדולות, כמו פראג, צ’סקי קרומלוב ופילזן.

בערים הגדולות בצ'כיה תוכלו למצוא בקלות אינטרנט אלחוטי (Wi-Fi) במהירות גלישה דומה לזו שאנו רגילים לה מישראל. כאמור, על מנת לחסוך בעלויות הגלישה, מומלץ להתחבר לווי-פיי בכל מקום בו ניתן לעשות זאת (מלונות, מסעדות, מבני ציבור וכד')

בצ’כיה פועלות מספר חברות סלולאריות, שהגדולות בהן הן: O2, Vodafone, TMobil.

ניתן לרכוש חבילות אינטרנט בפראג משני סוגים: חבילה גלובאלית וחבילה בתשלום מראש עבור גלישה בפועל (Prepaid). חלק מהחבילות מתאימות רק למי שמתעתד לשהות זמן רב בצ’כיה, משום שהן כוללות התחייבות וקנסות יציאה.

קידומת החיוג הבינלאומית של צ'כיה היא +420. לקידומת זו יש להוסיף את הקידומת של העיר או האזור בצ'כיה אליו רוצים להתקשר מחו"ל.

סיומת האינטרנט של אתרים צ'כים היא CZ.

להזמנת סים לצ'כיה של Drimsim לחצו כאן

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל