הזמנת טיסות למרוקו

טיסות למרוקו – מידע חשוב והשוואת מחירים

טיסות למרוקו – המדריך המלא למטייל: כל המידע הדרוש לתיכנון טיול במרוקו החל ממנוע חיפוש מיוחד שיבצע עבורכם השוואת מחירים של טיסות למרוקו בתאריכים הרלוונטיים וימצא לכם את המחיר הכי זול, דרך הסברים על ויזה למרוקו ואפשרויות הזמנה מראש של הסעה משדה התעופה במרוקו וגם אפשרויות נוחות של טיסות קונקשן למרוקו, הסברים על ההבדל בין טיסות לקזבלנקה לטיסות למרקש או אגאדיר למטייל הישראלי ועוד

   הזמנת דילים למרקש    |    הזמנת דילים לקזבלנקה

בשנים האחרונות, בעקבות התחממות היחסים בין ישראל לבין מרוקו, הולכת והופכת מדינת המגרב לאחד היעדים האקזוטיים הפופולריים ביותר על הישראלים. ישראלים רבים יותר ויותר מגלים את קסמיה, צבעיה וניחוחותיה של מרוקו ובהם גם משפחות עם ילדים. השלב הראשון בתכנון הטיול למרוקו, לפני הזמנת המלון והטיסות, הוא הוצאת הויזה. על מנת לבקר במרוקו עם דרכון ישראלי, יהיה עליכם להוציא ויזה מראש, בין אם אתם מבקרים בה בתור מטיילים עצמאיים, כעצירה בהפלגה, או בטיול מאורגן. כיוון שאין למרוקו שגרירות בארץ, יש להוציא את הויזה בעזרת מתווכים, ולכן גם המחיר לא קבוע ותלוי בסוכן. חשוב לזכור שהנהלים עלולים להשתנות מעת לעת, כך שכדאי לוודא את כל הפרטים העדכניים ואת המסמכים aאותם צריך להביא לשדה התעופה עם החברה שמארגנת לכם את הויזה.

חשוב לדעת שגם אם אינכם מטיילים בטיול מאורגן במרוקו, יש לכם אפשרות לבקש ויזה מראש בעזרת הסוכנים השונים המוסמכים לכך בארץ ולהגיע למרוקו באופן עצמאי. אישור הבקשה לויזה אותו תקבלו בארץ בעצם יאפשר לכם לקבל את הויזה עצמה לאחר הנחיתה במרוקו. עם זאת, קיים סיכוי שתתקלו בסירוב, אך מדובר במקרים חריגים.

חופשה במרוקו – מידע נוסף למטייל:

השכרת רכב במרוקו – עצות מועילות ומידע

קניית דירהאם מרוקאי (MAD) לחופשה במרוקו

סים ו-eSim למרוקו

ויזה למרוקו – מידע למטייל הישראלי

נכון למועד כתיבת הכתבה, זמן השהייה המותר במרוקו לאחר קבלת הויזה הוא בדרך כלל כחמישה עשר ימים. עם זאת, כדאי לוודא מהו משך זמן השהייה של הויזה שקיבלתם בכניסה, כיוון שהנהלים עלולים להשתנות.

סוכנויות להוצאת ויזה למרוקו בדרך כלל ממליצות על חברות תעופה מסוימות, כמו אליטליה וטורקיש אייר, כיוון שאלו מתורגלות יותר בנוהלי הויזה למרוקו לישראלים, לעומת חברות תעופה אחרות, שאולי יבקשו לראות ויזה בדרכון עצמו (לעומת מכתב האישור שתקבלו). חשוב לציין שבכל מקרה, לפני העלייה למטוס, בדרך כלל יבדקו אם יש לכם אישור לויזה. כמו כן, הויזה למרוקו (הסטנדרטית) לרוב מתאימה לנחיתה בשדה התעופה של קזבלנקה, ופחות לשדות התעופה האחרים במרוקו, אלא אם כן תיאמתם מראש עם סוכנות הנסיעות או שקיבלתם ויזה מיוחדת לכך (אם יש אפשרות כזו).

כדי לבצע השוואת מחירים של טיסות למרוקו ולהזמין כרטיסי טיסה אונליין, כדאי להשתמש במנוע לחיפוש טיסות kiwi (המופיע כאן) איתו תוכלו למצוא מיגוון רחב של טיסות למרוקו – אך כיום מדובר על טיסות קונקשן למרוקו דרך מיגוון יעדים מכיוון שכיום אין טיסות ישירות למרוקו מישראל –

טיולים מאורגנים למרוקו

הזמנת מוניות בשדה התעופה במרוקו

התחבורה הציבורית במרוקו יחסית נוחה, אך כשמדובר בטיול של לא יותר משבועיים ובמיוחד בנחיתה מטיסת קונקשן מעייפת, ייתכן שתעדיפו ליהנות מהנוחות של מונית שהוזמנה מראש.

הזמנת מונית לשדה התעופה מראש במרוקו תעזור לכם להימנע מעצירת מונית בדקה התשעים אחרי טיסה למרוקו – שעלולה לגרור מחיר מופרז ועלויות בלתי צפויות.

מנוע החיפוש של קיווי טקסי מאפשר לנו להזמין מונית מראש במרוקו ובכך לדעת בדיוק מהו מחיר הנסיעה הצפוי. אמצעי התשלום משתנים, בין תשלום מלוא הסכום במזומן לנהג, תשלום פיקדון+מזומן לנהג, או תשלום מלוא הסכום מראש (בהתאם לסוג הרכב ופרטי הנסיעה).

אם אתם מתכננים חופשה במרוקו עם המשפחה או עם קבוצה גדולה, השירות הזה מעולה במיוחד עבורכם. תוכלו להזמין הסעה במרוקו במגוון סוגי רכבים, החל מרכב קומפקטי ועד למיניבוס לקבוצות גדולות (עד כ-19 נוסעים), לנסיעות קצרות בתוך העיר, משדה התעופה או במעבר בין עיר לעיר. כמו כן, תוכלו לבקש מראש מושב בטיחות לילדים, דבר שלא תמיד אפשרי בעצירת מונית בדקה התשעים.

יתרון נוסף של השירות, שלאו דווקא קיים בשירותי ההסעות או המוניות השונים, הוא המענה של החברה: תוכלו לשוחח ולהיעזר בשירות הלקוחות של קיווי טקסי בצ'אט שנמצא באתר שלהם (המענה מהיר בדרך כלל).

השתמשו במנוע החיפוש של קיויטקסי (בקישור) להזמנת מונית לשדה התעופה במרוקו

טיסות לקזבלנקה

נמל התעופה הבינלאומי "מוחמד החמישי" משרת את קזבלנקה, וממוקם במרחק של כ-30 ק"מ מהעיר. זהו נמל התעופה העמוס ביותר במרוקו, ואחד הטובים ביותר באפריקה.

בנמל התעופה של קזבלנקה פועלים שני טרמינלים, טרמינל 1 לטיסות פנים במרוקו וטיסות בינלאומיות, וטרמינל 2 לטיסות בינלאומיות בלבד. את נמל התעופה משרתת תחנת רכבת שמקשרת בין הנמל לתחנות במרכז העיר שמהן תוכלו להמשיך ברכבת לערים נוספות. כמו כן, בשדה תוכלו למצוא מספר קווי אוטובוסים, מוניות ועמדות להשכרת רכב.

נמל התעופה של קזבלנקה משרת טיסות ממרוקו למגוון יעדים, בעיקר ברחבי אירופה.

ערכנו מספר השוואות מחירי טיסות בעזרת אתר קיווי (מנוע החיפוש שמופיע בעמוד זה) כדי למצוא מהן הטיסות הזולות ביותר לקזבלנקה. עם זאת, כדאי להתייעץ עם הסוכן שבעזרתו אתם מבקשים את הויזה לפני הזמנת הטיסה, כדי לבדוק אם יש לו המלצות על טיסות למרוקו בנוגע לחברות תעופה מסוימות.

שימו לב שהמחירים והתנאים המופיעים כאן עלולים להשתנות, ואת החיפוש שלנו ערכנו עבור כל זמן בשנה, ולא עבור תאריך ספציפי. בהשוואת מחירים שערכנו לטיסות לקזבלנקה, מצאנו שהמחיר הכי זול הוא 268$ לטיסת קונקשן עם עצירה במלטה.

עצירות הביניים קצרות, כשעה וחצי בלבד, וגם זמני הטיסה די קצרים: זמן טיסה למלטה מת"א הוא כשלוש שעות, וזמן הטיסה לקזבלנקה ממלטה הוא כשלוש שעות וחצי. אייר מלטה מפעילה שלוש טיסות בשבוע מתל אביב למלטה – בימי ראשון, שלישי ושישי, ושתי טיסות בשבוע ממלטה לקזבלנקה, בימי שני ושישי. אייר מלטה מציעה כרטיסים זולים במיוחד ללא מזוודה, וגם בכרטיס הספציפי הזה לא כלולה כבודת מטען.

אפשרות נוספת לטיסה לקזבלנקה היא טיסת קונקשן למרוקו עם עצירה באיסטנבול. אפשרות זו טובה במיוחד כיוון שתדירות הטיסות בשני קטעי הטיסה היא גבוהה: לפחות 12 טיסות לאיסטנבול ממריאות בכל יום מתל אביב (לשני נמלי התעופה), ולפחות 3 טיסות ממריאות בכל יום מאיסטנבול לקזבלנקה. דרך זו כוללת זמן טיסה לאיסטנבול מתל אביב של כשעתיים וחצי, וזמן טיסה לקזבלנקה מאיסטנבול של כחמש שעות. תוכלו לבחור מבין מספר חברות תעופה כמו פגסוס, טורקיש איירליינס, אטלסגלובל ועוד, אך הגדולה ביותר בקו זה היא טורקיש איירליינס.

אפשרות נוספת לטיסה לקזבלנקה היא טיסה עם קונקשן באתונה. טיסות לקזבלנקה מאתונה ממריאות לפחות שלוש פעמים בשבוע, ומופעלות על ידי אג'יאן איירליינס (טיסות בימי שני) ועל ידי רויאל אייר מארוק (טיסות בימי חמישי ושבת). טיסות לאתונה מתל אביב ממריאות בתדירות גבוהה במיוחד (לפחות שתי טיסות ביום) ומופעלות על ידי חברות כמו אג'יאן איירליינס, אל על, ארקיע עוד.

זמן הטיסה לאתונה מתל אביב הוא כשעתיים, וזמן הטיסה מאתונה לקזבלנקה הוא כארבע שעות ועשרים דקות.

גם אג'יאן איירליינס מציעה סוגי כרטיסים זולים במיוחד ללא כבודת מטען (Economy GoLight), כך שכדאי לוודא מה הם תנאי כבודת המטען בעת הזמנת הכרטיס.

טיסות למרוקו

אם בכל זאת אתם מחפשים טיסות ליעדים נוספים במרוקו, בין אם הויזה שלכם מאפשרת נחיתה במקום אחר (מלבד קזבלנקה) ובין אם אתם בעלי דרכון זר, בדקנו מספר טיסות למרוקו לנמלי תעופה נוספים.

בהשוואת המחירים שערכנו עבור טיסות למרקש, מצאנו שהמחירים מתחילים מכ-91$ לכרטיס הלוך-חזור. עם זאת, את הכרטיס הכי זול קיבלנו עבור טיסת לואו-קוסט (וויז אייר ולאודה-מושן) עם קונקשן ארוך.

אם אתם מעדיפים להימנע מחברות הלואו-קוסט, תוכלו להזמין טיסה למרקש של אג'יאן איירליינס עם עצירה באתונה, במחירים שמתחילים בכ-294$ לכרטיס הלוך-חזור. אף שאג'יאן איננה חברת לואו-קוסט, גם חלק מהכרטיסים שלה לא כוללים כבודת מטען, בדרך כלל הזולים ביותר. לפני שתזמינו טיסה לקזבלנקה, תוכלו לבדוק באתר השוואת המחירים של קיווי אם הכרטיס כולל מזוודה (לפני ביצוע ההזמנה) וכמה תעלה לכם הוספת מזוודה.

נמל התעופה של אגאדיר הוא השלישי העמוס ביותר במרוקו אחרי קזבלנקה ומרקש, ומחירי הטיסות אליו מתל אביב (עם עצירה אחת לכל היותר) מתחילים מכ-127$ (לטיסות לואו-קוסט).

הוספת תגובה

  להזמנת חדרי מלון השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל