מוניות בדבלין ושירותי תחבורה ציבורית

דבלין התוססת היא עיר מרתקת ומלהיבה. בדבלין שירותי תחבורה ציבורית מגוונים ויעילים ומוניות שמאפשרות להסיע כל תייר ומבקר מנקודה לנקודה ביעילות ובבטחה. קבלו את המדריך המלא להזמנת מוניות בדבלין ולשירותי תחבורה ציבורית כולל אפשרות נוחה ומומלצת להזמנה מראש של הסעה משדה התעופה בדבלין ישירות למלון

מבין כל מדינות מערב אירופה היפות והמפתות, אירלנד היא המדינה הירוקה והתוססת ביותר שאליה אתם יכולים להגיע. האי הירוק כמעט תמיד מציע לתיירים כמות עצומה של מרחבים ירוקים, טירות ומבצרים, איים נסתרים ושלל רב של סיפורים ואגדות עם עתיקות יומין. לצד האמונות התפלות המיוחדות לעם האירי, האירים הם עם בעל מסורת חמה של קבלת אורחים וחגיגה מהנה כדרך חיים לאורך כל ימות השנה. בשל כל אלה, משפחות היוצאות לחופשה באירלנד עם הילדים ימצאו אותה יעד מושלם לחופשתם.

טיול באירלנד מתחיל על פי רוב בבירה, דאבלין. כמו כל חלקי המדינה האחרים, גם דבלין היא עיר תוססת המהווה מרכז תרבותי והיסטורי. בעיר ישנם שלל מבנים עתיקים, מוזיאונים וברים שלא מפסיקים למזוג למבקרים בירה ומשקאות חריפים לאורך היום.

כדי שתוכלו לעשות טיול בדבלין באופן הטוב ביותר ולנצל את זמנכם בעיר באופן הטוב ביותר, כדאי להכיר את אפשרויות הנסיעה בעיר ובעיקר את התחבורה הציבורית בדאבלין ואת שירותי המוניות בדבלין. לשם כך, בסיוע מנוע החיפוש למוניות של חברת קיווי טקסי, חיברנו את המדריך המלא להזמנת מוניות בדבלין ולשירותי תחבורה ציבורית בדבלין.

מנוע החיפוש של קיוויטקסי להשוואת מחירי מוניות והסעות בעולם מהווה דרך אידיאלית להזמנת מונית בדבלין או הסעה משדה התעופה בדבלין אל בית המלון שלכם. זאת, בהזמנה מראש אונליין, אפילו מביתכם אם תרצו. אם תזמינו הסעה משדה התעופה בדבלין שתיקח אתכם אל בית המלון בדאבלין או ליעד מרכזי אחר בעיר, הנהג ימתין לכם בשדה התעופה עם שלט שעליו שמכם, יעזור לכם עם המטען, ויקח אתכם ישירות ליעד שבחרתם במחיר שקוף והוגן אשר נקבע מראש בעת ההזמנה לפי מחירון.

כדי להשתמש במנוע החיפוש של קיוויטקסי להזמנת מוניות בדבלין או הסעה מנמל התעופה בדבלין הזינו את שם היעד והמוצא באנגלית – למשל Dublin או Dublin airport (כתובות מדויקות תתבקשו להזין בהמשך)חופשה בדבלין – עוד בנושא זה:

טיסות לאירלנד – השוואת מחירים והזמנת כרטיסים

דבלין – אטרקציות מומלצות בבירת אירלנד

מלונות מומלצים בדבלין למשפחות עם ילדים

השכרת רכב בדבלין – השוואת מחירים ומידע חיוני

שירותי תחבורה ציבורית בדבלין

בעיר הבירה של אירלנד, בדיוק כמו בכל אחת מערי הבירה הגדולות של מערב אירופה, כמעט ואין צורך להשתמש ברכב פרטי בנסיעה בתוך העיר כדי להגיע ממקום למקום. שירותי התחבורה הציבורית בדבלין מצוינים ומגוונים, והם נפרסים היטב על-פני המטרופולין כולו ביעילות רבה וזמינות גבוהה כך שתוכלו להגיע לכל נקודה בעיר בעת חופשה בדבלין בפרק זמן קצר של דקות נסיעה בודדות בדרך-כלל. על מנת לנצל בצורה מעולה את התחבורה הציבורית של דבלין, מומלץ להכיר מראש את אמצעי התחבורה הציבורית הקיימים בעיר:

1. אוטובוסים בדבלין – לדבלין מערך אוטובוסים נרחב, אשר משלים את מערך הרכבות העירוניות ומספק לו תמיכה לאורך כל שעות היום. מרבית קווי האוטובוס בדבלין פועלים בין השעות חמש לפנות בוקר ועד לחצות הלילה ברציפות. כמובן, לכל קו ישנה תדירות הנסיעה שלו, אך מרבית הקווים מגיעים לתחנות בטווח זמן של 5-15 דקות ולפעמים אף פחות מכך בעת שעות העומס. כרטיסי נסיעה לאוטובוסים בדבלין אפשר לרכוש במזומן אצל נהג האוטובוס עצמו בתשלום הסכום המדויק או לרכוש הסדר נסיעה לכלל שירותי התחבורה הציבורית בדבלין, הכולל את כל אמצעי התחבורה הציבורית בדבלין ובהם כמובן גם האוטובוסים. כרטיס הנסיעה העירוני נקרא "Leap Card", והוא מאפשר לכם לרכוש הסדר לפי מספר הימים שבהם אתם נמצאים בדבלין. מחיר נסיעה בודדת בתוך העיר הוא 1.5 אירו, בעוד שמחיר כרטיס נסיעה שבועי הוא 40 אירו לאדם. כרטיסי הנסיעה מאפשרים לכם לבצע מעברים בין כל שירותי התחבורה הציבורית בדבלין, כך שהם נותנים מענה מקיף לכל נסיעה שתרצו לעשות. כרטיס עירוני הוא פתרון אידיאלי לכל תייר המבלה חופשה בדבלין למשך כמה ימים ובעיקר למשפחות בטיול בדבלין עם ילדים, כיוון שהוא זול בהרבה מרכישת כמות גדולה של כרטיסים בודדים ומאפשר התניידות חופשית ברחבי דבלין ללא מגבלה.

2. רכבות תחתיות בדבלין – את מערך המטרו של דבלין מפעילות שלוש חברות מרכזיות, והוא מספק שירותי רכבת תחתית לכל המטרופולין. קווי הרכבת התחתית של דבלין פועלים כל ימות השבוע. באמצע השבוע מערך הרכבות פעיל בין השעות שש בבוקר ועד חצות הלילה. בסופי השבוע הרכבות בדבלין פועלות בשעות מצומצמות יותר – מתשע בבוקר ועד ל-12:00 בלילה. תדירות הנסיעה משתנה בהתאם לשעות הביקוש, אך במרבית התחנות תוכלו להמתין כשלוש עד חמש דקות עד להגעתה של רכבת לתחנה. במרבית תחנות הרכבת התחתית בדבלין יש גישה גם לנכים ולבעלי מוגבלויות אך לא בכולן. יש לוודא בכל תחנה אם היא נגישה. על מנת להסתייע בשירותי נגישות לבעלי מוגבלויות בכל תחנה, אפשר לפנות לעזרתם של אנשי צוות התחנה והם יפתחו לכם את המעלון הייעודי לכם.

3. רכבת קלה בדבלין – הטראם, הרכבת הקלה בדבלין, היא דרך מצוינת להכיר את העיר על בוריה מבלי להפסיק לנוע בה. אם אתם רוצים במהלך טיול בדבלין להגיע למקום כלשהו ולראות את הנופים העירוניים והרחובות היפים במהלך הנסיעה אל היעד, הרכבת הקלה בדבלין היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. נסיעה ברכבת הקלה בדבלין אמנם חוסכת מאמץ בהליכה מרובה, אך אינה חוסכת דבר מן המראות שבדרך. בכל החלקים המרכזיים של דבלין ישנן תחנות רכבת קלה. שני הקווים המרכזיים של הרכבת הקלה בדאבלין – הקו האדום והקו הירוק – עוברים בכל אתרי התיירות הגדולים והאטרקציות בדבלין ומאפשרים לכם להגיע לכל נקודה מרכזית בעיר ביעילות ובמהירות רבה. הרכבות פועלות בכל יום בין השעות 5:30-00:30, כאשר בימי ראשון הרכבת מתחילה לפעול בשעה 6:30. הרכבות הקלות בדבלין חולפות בתחנות השונות בתדירות של 4-6 דקות.

4. השכרת אופניים בדבלין – נסיעה באופניים שכורים בדבלין היא עוד אפשרות מיוחדת במינה להתנייד בדבלין במהירות. דבלין מרושתת כולה בשבילי אופניים ייעודים ומציעה לכם חוויית נסיעה באוויר הפתוח והצונן. אפשר לשכור אופניים כמעט בכל נקודה בעיר, רק יש לשים לב שבדבלין, בדומה לאי הבריטי, תשתיות הנהיגה בנויות לנסיעה בצד שמאל של הכביש. אם אתם לא מפחדים מהשינוי המאתגר בתרבות הנהיגה, אתם בהחלט יכולים לשכור אופניים בדבלין וליהנות מדרך אחרת לסייר בעיר.

5. מוניות בדבלין – מערך המוניות בדבלין נרחב ויכול לסייע לכם בכל שעות היום. כדי שלא תצטרכו להמתין זמן רב למונית או להתמקח עם הנהג על מחיר הנסיעה, מומלץ להזמין את המונית בדבלין מראש ובאמצעות מנוע החיפוש של קיווי טקסי שתמצאו למעלה בדף זה.

שירותי מוניות והזמנת הסעות בדבלין

כבר עם הנחיתה באירלנד כדאי לכם להיעזר בשירותי הזמנת הסעה מנמל התעופה בדבלין אל בית המלון.  זאת תוכלו לעשות בעזרת מנוע חיפוש מוניות והשוואת מחירי נסיעה של קיווי טקסי. כדאי לעשות זאת מיד לאחר הזמנת כרטיסי הטיסה כדי לשריין לעצמכם את ההסעה ליום הנחיתה. מובן שתוכלו להיעזר במנוע החיפוש של קיווי טקסי בכל משך הטיול בדבלין ולכל יעד שתרצו להגיע אליו, לא רק לשם הזמנת מונית משדה התעופה.

על מנת להקל עליכם בתכנון החופשה המושלמת בדבלין יצרנו לכם, בסיוע מנוע החיפוש של חברת קיווי טקסי, את המחירון המלא לנסיעה במונית בדבלין. כל מחירון מציג לכם בצורה מפורטת את נקודות המוצא והיעד, תיאור קצר על היעד וזמן הנסיעה הממוצע בין נקודת המוצא והיעד. במחירון מוצגים כל הרכבים הקיימים במלאי המוניות בדבלין של חברת קיווי טקסי, כמו גם כמות המזוודות והנוסעים אשר יכולים לנסוע בכל רכב. המחירים במחירונים אלו מוצגים בדולרים, ומאפשרים לכם לערוך השוואה הוגנת בין הוצאות הנסיעה השונות. חיוני לציין בנקודה זו כי כל התעריפים נכונים ליום כתיבת שורות אלו. לכן, מומלץ לבצע בדיקה חוזרת ופרטנית לקראת מועד הטיסה לדבלין כדי למצוא את תעריפי הנסיעה המעודכנים.

מכוניות פרייבט או מיני ואנים יכולות להציע שירות לסוגים שונים של נוסעים ולספק לכם חוויית נסיעה נוחה ומהירה לכל נקודה בדבלין. לאחר שבחרתם את סוג המכונית המועדף עליכם וראיתם את תנאי הנסיעה והמחיר, תוכלו להזמין את המונית לנסיעה מיידית או לבצע הזמנה לעתיד ולהסדיר את התשלום דרך מנוע החיפוש או בתשלום מזומן לנהג, בעת הנסיעה.

מחירי הסעה מנמל התעופה דבלין למרכז העיר דבלין

הזמנת נסיעה במונית מנמל התעופה דבלין אל בית המלון בדבלין היא הדרך הנוחה, הבטוחה והקלה ביותר להגיע אל מרכז דבלין לאחר הנחיתה, במיוחד עבור משפחה בחופשה בדבלין עם ילדים או מטיילים בקבוצה גדולה או עם חברים בעלי מוגבלויות שיתקשו בתחבורה ציבורית שגרתית. לכן, ישראלים רבים בעת טיול בדבלין מעדיפים לוותר על חיפוש אחר דרכי הגעה למלון בדבלין בעזרת תחבורה ציבורית ומזמינים עוד מביתם את אחת ממוניות חברת קיווי טקסי אל שדה התעופה דבלין. כדי להקל עליכם את החיפוש, הכנו לכם את המחירון המלא לנסיעה זו, אשר נמשכת בדרך כלל כ-40 דקות נסיעה משדה התעופה של דבלין אל מרכז העיר דבלין. המחירון נכון לעת כתיבת שורות אלו ועשוי כמובן להשתנות. אלו הם מחירי הנסיעה:
מכונית מיקרו – 58 דולרים לשלושה נוסעים ושתי מזוודות.
מכונית אקונומי – 62 דולרים, לארבעה נוסעים ושלוש מזוודות.
מכונית קומפורט (טויוטה קאמרי או שברולט סוברבן) – 67 דולרים, לארבעה נוסעים ושלוש מזוודות.
מכונית מיני ואן (פורד גלאקסי או פיז'ו 807) – 67 דולרים, לארבעה נוסעים וארבע מזוודות.

מחירי הסעה מדבלין לגאלוואי באמצעות קיווי טקסי

העיר השלישית בגודלה ובחשיבותה של אירלנד היא גאלוואי. זוהי עיר צעירה, עם עבר היסטורי מפואר וקרבה נפלאה לנהר הקוריב. בעיר ישנם מבנים היסטוריים מיוחדים ביופיים לצד אזורים חדשים ומפותחים, אשר מצעידים אותה אל עבר העתיד. לעיר חיי לילה מיוחדים ואווירה סטודנטיאלית תוססת. בדיוק מסיבה זו תיירים ישראלים רבים מגיעים לבקר בעיר המיוחדת הזו. זמן הנסיעה בין דבלין לגאלוואי הוא כשעתיים וחצי. מחירון הנסיעה במוניות של חברת קיווי טקסי יאפשר לכם לבנות את מסלול הנסיעה שלכם בצורה מיטבית:
מכונית מיקרו – 340 דולרים לשלושה נוסעים ושתי מזוודות.
מכונית אקונומי – 356 דולרים, לארבעה נוסעים ושלוש מזוודות.
מכונית קומפורט (טויוטה קאמרי או שברולט סוברבן) – 384 דולרים, לארבעה נוסעים ושלוש מזוודות.
מכונית מיני ואן (פורד גלאקסי או פיז'ו 807) – 384 דולרים, לארבעה נוסעים וארבע מזוודות.

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל