מידע על ויזה להודו

ויזה להודו – מידע למטייל

ויזה להודו – המדריך המלא: כיצד מוציאים ויזת תיירים להודו? מה ההבדל בין סוגי הויזות השונים? כמה ימים ניתן לשהות בהודו מתוקף הויזה? כל מה שרצית לדעת ולא היה לך את מי לשאול – קריאה מומלצת לפני טיול בהודו

ישראלים שטסים להודו חייבים להצטייד בויזה שהונפקה מראש כדי להיכנס למדינה למטרת תיירות או עסקים. ישנם שני סוגים עיקריים של ויזות להודו למטרת תיירות שישראלים יכולים להנפיק ועל סוגים אלו נרחיב כאן.

טיול בהודו – עוד מידע למטייל

השכרת רכב בהודו – השוואת מחירים וטיפים חשובים

ויזה אלקטרונית להודו:

החל משנת 2015 משרד ההגירה ההודי מאפשר לישראלים, כמו לאזרחי מעל 100 מדינות נוספות להנפיק ויזה דרך האינטרנט, ויזה זו הנקראת E-visa, מאפשרת להוציא ויזה מבעוד מועד בקלות, בלי לצאת מהבית ובמחיר זול יותר מויזה אשר מונפקת ישירות בדרכון.

ויזה אלקטרונית להודו מאפשרת שהייה של 60 יום בהודו מרגע הכניסה למדינה ומאפשרת 2 כניסות סה"כ.

את הויזה אפשר להנפיק ישירות באתר האינטרנט visa2.co.il על ידי מילוי טופס בעברית עם הסברים, במהלך הטופס תצטרכו להעלות צילום דרכון ותמונת פספורט, משרד ההגירה ההודי דורש פורמט מסויים וגודל מסויים עבור התמונות אבל Visa2 מקלים עליכם ובאתר שלהם אתם יכולים להעלות כל תמונה שאתם רוצים והם ידאגו שזה יתאים לדרישות.

בנוסף Visa2 מאפשרים להוציא ויזה להודו בשיחת טלפון, ללא צורך במילוי טפסים. את הויזה מקבלים למייל תוך 3-4 ימים ויש להדפיס אותה לפני הטיסה.

חשוב לציין שהויזה האלקטרונית מתאימה רק למי שמגיע להודו בטיסה ומתכנן לשהות במדינה עד 60 יום. במידה ואתם נכנסים להודו באחד ממעברי הגבול הקרקעיים או שאתם מתכננים לשהות במדינה מעל 60 יום, עליכם להוציא ויזה שמונפקת ישירות בדרכון.

ויזה להודו שמונפקת בדרכון:

עד שנת 2015 זו הייתה הדרך היחידה להנפיק ויזה להודו עבור ישראלים. במידה ואתם מתכננים שהות של מעל ל60 יום בהודו, עליכם להנפיק ויזה זו, כדי להנפיק ויזה זו, עליכם למלא טופס בכתובת הבאה: https://indianvisaonline.gov.in/visa/index.html

לאחר מכן עליכם להדפיס את הטופס ולהגיע איתו למשרדי חברת ש.מ אשרות, עלות הויזה היא כ430 ש"ח ועליכם יהיה להשאיר את הדרכון במשרדי החברה ולחזור לקחת את הדרכון עם הויזה כעבור כ7 ימי עסקים.
תהליך זה מסורבל, ארוך ויקר יותר אך זו הדרך היחידה להנפיק ויזה שמאפשרת שהייה של יותר מ60 יום בהודו ומאפשרת כניסה קרקעית להודו.

חשוב לציין שלהבדיל מהויזה האלקטרונית אשר מאפשר שהייה של עד 60 מרגע הכניסה להודו, תוקף הויזה הרגילה הוא לשנה מיום הנפקתה, ללא קשר למועד הכניסה להודו.

לפרטים נוספים לחצו כאן

דירוג הגולשים 5 (1 הצבעה)
Sending

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש