השכרת רכב בלסוניקי ביוון

השכרת רכב בסלוניקי – מידע חשוב והשוואת מחירים

השכרת רכב בסלוניקי יוון – המדריך המלא: מנוע חיפוש מיוחד להשוואת מחירים בין חברות השכרת רכבים בסלוניקי אשר יאתר עבורכם את המחיר הכי זול ויחסוך לכם מאות שקלים (והרבה זמן) וגם המלצות למטייל על נהיגה בסלוניקי כולל סרטון וידאו מיוחד לנהג וטיפים על חנייה בסלוניקי ונהיגה לערים חשובות בסביבה

כדי לאתר את המחיר הכי זול עבור השכרת רכבים בסלוניקי (ממיגוון דגמי מכוניות, החל ממכוניות קטנות ועד מיני וואנים, השכרת ג'יפים או רכבי יוקרה) – השתמשו במנוע החיפוש להשכרת רכב בחו"ל שבדף זה, אשר יבצע עבורכם תוך שניות השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב בסלוניקי הנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית. ראשית, ביחרו בשדה ארץ את יון ואח"כ בשדה עיר ביחרו את סלוניקי Thessaloniki ואז בשדה תחנה ביחרו את המיקום המדוייק אליו תירצו להזמין השכרת רכב בסלוניקי – כמובן, בד"כ נוח להזמין השכרת רכב בשדה התעופה של סלוניקי אך יש גם אפשרויות נוספות כמו נמל סלוניקי או העיר התחתית של סלוניקי. לסיום, הזינו את התאריכים המדוייקים בהם אתם מתכוונים להזמין השכרת מכונית בסלוניקי, ולסיום ליחצו "חפש" כדי לראות תוצאות השוואת מחירים בין חברות השכרת רכבים בסלוניקי

השכרת רכב בסלוניקי – מנוע חיפוש והשוואת מחירים

חופשה ביוון – עוד באותו נושא:

טיסות לסלוניקי – השוואת מחירים והמלצות למטייל

סלוניקי עם ילדים – המדריך לחופשה משפחתית

מלונות מומלצים בסלוניקי עם ילדים

השכרת רכב ביוון – נהיגה ביוון ומידע למטייל

יוון עם ילדים – המדריך המלא לחופשה משפחתית

אם אתם רוצים להזמין השכרת רכב בסלוניקי ניתן למצוא את כל חברות השכרת הרכב הגדולות בתוך שדה התעופה של סלוניקי. בנוסף, תמצאו ברחבי העיר מבחר סוכנויות המציעות שירותי השכרת רכבים בסלוניקי במחירים זולים יותר מאשר חברות השכרות רכב בחו"ל כמו הרץ או אוויס. כמה מהן הן:

Salonica Car Rental

Ride and Drive

Pop's Car Rental Greece

Thessaloniki Car Rental

Morphis Car Rental

Thessaloniki Airport Car Rentals

HolidaysCAR Car Rental

שירותי הסעה פרטית

אם אינכם רוצים לנהוג או להמתין לאוטובוסים בסלוניקי, אחת האלטרנטיבות העומדות לרשותכם היא השכרת שירותי הסעה פרטית עם נהג. מכוניות פרטיות, מיני ואן ומיניבוסים מוצעים להשכרה בסלוניקי.

חנייה בסלוניקי

אחד המטרדים הקיימים עבור תיירים ותושבים בעת נהיגה בסלוניקי הוא מציאת מקום חנייה באזור העירוני של סלוניקי, אז היו מוכנים או לבלות הרבה זמן בחיפוש אחר מקום חנייה במרכז סלוניקי או לשלם עבור חנייה באחת מהחניונים. מחירי חניונים בסלוניקי מתחילים מ-4 יורו עבור 3 שעות. כמו כן, אל תניחו שאתם בטוחים מקנסות רק בגלל שהמקומיים נוהגים לעבור על חוקי החנייה – מכוניות של חברות השכרת רכב הם כתובת יותר פופולרית לדו"חות חנייה בסלוניקי.

התנועה העמוסה והפקקים בסלוניקי הם בעיות מוכרות, בעיקר בשל הנוהג של נהגים ביוון לחנות חנייה כפולה, אבל ע"פ רוב בעת נהיגה בסלוניקי תגלו הנהגים שלידכם והולכי הרגל די מוכנים לעזור לכוון אתכם בדרך הנכונה במקרה שהלכתם לאיבוד.

צפו בסרטון הוידאו אשר מתעד נהיגה בסלוניקי יוון – הוא יסייע לכם להתכונן לפני השכרת רכב בסלוניקי

מרחקי נהיגה מסלוניקי במכונית

לבירת יוון אתונה – כחמש שעות (דרך כביש A1/E75 )

אל בלגרד בירת סרביה – כשבע שעות (דרך כביש A1/E75 )

אל בירת טורקיה איסטנבול  – כשמונה שעות (דרך כביש A2/E90)

אל עיר הבירה טירנה (Tirana) שבצפון מזרח אלבניה – כשש שעות (דרך כביש Α29 ו-Α2 )

אל סופיה (Sofia) עיר הבירה של בולגריה בצפון-מערב בולגריה – כארבע שעות (דרך כביש Α25/Ε79 )

אל העיר קונסטנצה (Constanta) שברומניה – כשמונה שעות

השכרת רכבים בסלוניקי – השוואת מחירים

השכרת רכב בסלוניקי – המחיר הכי זול

את המחירים הזולים ביותר להשכרת רכב בסלוניקי ניתן למצוא בדרך כלל עבור רכב מיני או רכב עם תיבת הילוכים ידנית. כך שאם אין לכם דרישות מסוימות לגבי סוג הרכב או תנאי ההזמנה, כדאי לערוך את החיפוש ללא כל סינון והמחירים הכי זולים יופיעו ראשונים (לעיתים יש צורך ללחוץ על כפתור "מיון לפי מחיר" מתחת לסוגי הרכבים).

את המחיר הכי זול להשכרת רכב בסלוניקי קיבלנו מחברת אוויס עבור השכרת טויוטה אייגו במחיר של 139.34 ש"ח ליום בלבד (רכב עם תיבת הילוכים ידנית שמתאים לארבעה נוסעים), בסניפי החברה בדאון-טאון סלוניקי ובדאון-טאון פראיה.

השכרת רכב בסלוניקי לשבוע

בהשוואת מחירים שערכנו, המחיר הכי זול שקיבלנו עבור השכרת רכב לשבוע בסלוניקי הוא מחברת Surprice, בהשכרת פיז'ו 107 במחיר של 319.88 ש"ח בלבד (רכב לארבעה נוסעים עם תיבת הילוכים ידנית). השכרת רכב לטווח ארוך יותר מוזילה בדרך כלל את התעריף היומי, לעיתים באופן משמעותי.

השכרת ג'יפ בסלוניקי

מחפשים השכרת ג'יפ בסלוניקי? בעזרת השוואת מחירים חכמה במנוע החיפוש שלמעלה תוכלו למצוא ג'יפים במחירים אטרקטיבים וליהנות מתוספת נהדרת לחופשה היוונית שלכם. המחיר הכי זול שמצאנו בהשוואת המחירים של רנטלקארס, למשל, הוא  354.36 ש"ח בלבד בהשכרת ניסאן ג'וק ליום מחברת אוויס, בסניף פראיה ובסלוניקי דאון-טאון.

בחיפוש אחר המחיר הכי זול להשכרת ג'יפ בסלוניקי לשבוע, קיבלנו את ההצעה המשתלמת ביותר מחברת גולדקאר, בהשכרת פיז'ו 2008 במחיר של 356.92 ש"ח בלבד לשבעה ימים, בסניף שדה התעופה. שימו לב שאלו ג'יפים עם תיבת הילוכים ידנית.

השכרת מיניוואן בסלוניקי

בסלוניקי תוכלו לשכור רכבים ממגוון סוגים, אפילו רכב מיניוואן לקבוצות גדולות או משפחות מרובות ילדים. ביקשנו לבדוק מהו המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן לשבעה נוסעים בסלוניקי. את ההצעה הזולה ביותר קיבלנו מחברת יורופקאר, שמציעה השכרת אופל זפירה עם 7 מקומות בסניף שלה בת'רמי במחיר של 411.49 ש"ח ליום בלבד.

בהשכרת מיניוואן לשבוע בסלוניקי, המחיר הכי זול הגיע מחברת Surprice שהציעה לנו השכרת סיטרואן ברלינגו במחיר של 1,345.46 ש"ח בלבד לשבעה ימים. את ההצעה הזו קיבלנו בסניפי סלוניקי דאון-טאון ומלון קווין אולגה. שימו לב שאלו רכבים גדולים עם תיבת הילוכים ידנית.

השכרת מכוניות יוקרה בסלוניקי

בהשוואת מחירים שערכנו עבור השכרת רכב יוקרה בסלוניקי, קיבלנו הצעה משתלמת במיוחד מחברת אוויס: השכרת מרצדס GLA בסניפי החברה בדאון-טאון סלוניקי או בדאון-טאון פראיה, במחיר של 498.79 ש"ח ליום.

המחיר הכי זול שמצאנו בהשכרת רכב פרימיום בסלוניקי לשבוע, עם זאת, הגיע מחברת אלאמו שמציעה השכרת ב.מ.וו סדרה 3 בשדה התעופה של סלוניקי במחיר של 1,213.37 ש"ח בלבד לשבעה ימים. שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית.

השכרת רכב בסלוניקי
דירוג הגולשים 5 (1 הצבעה)
Sending

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש