טיסות לאוסטרליה השוואת מחירים

טיסות לאוסטרליה – השוואת מחירים ומידע חשוב

מי שחולם על טיול באוסטרליה הרחוקה, יאלץ להתמודד עם המשימה הראשונה והחשובה בתכנון הטיול: הזמנת כרטיסי טיסה לאוסטרליה. בין אם אתם רוצים להגיע לפרת', למלבורן או לסידני, חיפוש טיסות לאוסטרליה יהיה ארוך מעט יותר מאשר ליעדים אחרים, מאחר ומדובר בטיסה ארוכה ויקרה במיוחד. לכן חשוב לדעת מה הן האפשרויות הפופולריות ביותר לטיסה לאוסטרליה, אילו קונקשנים הם הנוחים ביותר, מהם שדות התעופה הנוחים ביותר לעצירה בדרך לאוסטרליה וכמובן, מהן האפשרויות הזולות ביותר.

בסוף חודש נובמבר השנה, אל על הכריזה על טיסות ישירות לאוסטרליה מישראל במהדורת ניסיון, שיופעלו ברבעון השני של 2020 – טיסות ישירות למלבורן מנתב"ג בלי עצירה בדרך, במטוס הדרימליינר. זמן טיסה ישירה מתל אביב למלבורן צפוי להיות כ17 שעות בדרך הלוך וכ18 שעות בחזור, כלומר זהו צפוי להיות קו הטיסה הארוך ביותר של אל על עם זמן טיסה ארוך במיוחד גם למטייל המנוסה ביותר.

בין אם הקו של טיסות ישירות לאוסטרליה באל על יהפוך לקו קבוע ובין אם לא, נפרט בכתבה זו את מגוון האפשרויות הנוספות לטיסה לאוסטרליה מישראל שיעזרו לכם לערוך חיפוש חכם יותר והשוואת מחירים מושכלת.

לפני שאתם עורכים השוואת מחירים לטיסה לאוסטרליה, כדאי לחשוב קודם מה חשוב לכם יותר: הגעה מהירה? עצירה נוחה? אולי תעדיפו ליהנות מקונקשן ארוך עם טיול קצר בדרך ביעד באסיה, או שטיסות ארוכות קשות לכם במיוחד ותעדיפו אפילו לפצל את הדרך לשתי עצירות ביניים.

את השוואת המחירים בכתבה זו ערכנו בעזרת המנוע לחיפוש טיסות קיווי, שעזר לנו לבדוק בעת החיפוש מהם תנאי הכבודה וכמה תעלה לנו כבודה נוספת עוד לפני הזמנת הכרטיס. שימו לב שכל המחירים, לוחות הזמנים ותנאי הכבודה המפורטים כאן עלולים להשתנות. כדאי להשתמש במנוע קיווי הנמצא כאן בדף זה כדי לבצע השוואת מחירים של טיסות לאוסטרליה והזמנת כרטיסי טיסה –

טיול באוסטרליה – עוד באותו נושא:

אוסטרליה – אטרקציות ומידע חשוב למטייל

טיסות פנים באוסטרליה – השוואת מחירים והזמנת כרטיסים

השכרת רכב באוסטרליה – טיפים ומידע לנהג

הזמנת דולר אוסטרלי לנתב"ג לפני טיול לאוסטרליה

טיסות לסידני

בסידני, העיר הגדולה ביותר באוסטרליה, תוכלו ליהנות ממגוון חופים יפים, לראות את בית האופרה המפורסם ואת ההארבור ברידג'  ועוד. שדה התעופה של סידני (SYD) הוא העמוס ביותר באוסטרליה, וממוקם במרחק של כ8 ק"מ ממרכז העיר.

ישנן מספר אפשרויות פופולריות של טיסות לסידני מישראל:

טיסה לסידני עם עצירה בהונג קונג

זמן הטיסה מתל אביב להונג קונג הוא כעשר שעות, וזמן טיסה לסידני מהונג קונג הוא כתשע שעות ועשרים דקות. תדירות הטיסות יחסית גבוהה בשני קטעי הטיסה: בקו תל אביב – הונג קונג תוכלו לבחור בין טיסה יומית בצהריים של קתאי פסיפיק, או בין אחת מארבע טיסות שבועיות בערב של אל על. בקו הונג קונג-סידני פועלות החברות קתאי פסיפיק, וירג'ין אוסטרליה וקאנטאס, והוא כולל טיסות לאוסטרליה מהונג קונג מדי יום (כארבע טיסות לסידני ביום של קתאי פסיפיק), כך שתוכלו לבחור אם להמריא מהר ככל האפשר לאחר ההגעה להונג קונג או לנוח בין שתי הטיסות בקונקשן ארוך יותר.

תנאי הכבודה בטיסות אל על לרוב כוללים שליחת מזוודה אחת במשקל של עד 23 ק"ג  לתא המטען, ובקתאי פסיפיק שתי מזוודות בדרך כלל. בכל מקרה, ובמיוחד בכרטיסים משולבים של שתי חברות תעופה, תנאי הכבודה עלולים להשתנות, כך שכדאי לבדוק את התנאים המדויקים בעת הזמנת כרטיסי הטיסה לאוסטרליה. בהשוואת המחירים של קיווי, תוכלו לבדוק מהם תנאי הכבודה לפני ביצוע התשלום.

טיסה לסידני עם עצירה בסיאול

אפשרות נוספת לטיסה לסידני היא טיסת קונקשן של קוריאן אייר עם עצירה בבירת דרום קוריאה סיאול. זמן הטיסה לסיאול מתל אביב הוא כעשר שעות ו15 דקות, בדומה לזמן הטיסה לסידני מסיאול. קוריאן אייר מפעילה שלוש טיסות לסיאול מתל אביב מדי שבוע, בימי שלישי, חמישי ושבת בערב (נחיתה בסיאול בשעות הצהריים) וטיסה יומית לסידני מסיאול (בדרך כלל בערב). כלומר, תוכלו להמריא לסידני באותו היום לאחר קונקשן קצר, או שתוכלו לבלות יום או יומיים בסיאול. שדה התעופה אינצ'ון שבסאול נחשב לאחד משדות התעופה הטובים בעולם, ויש בו מגוון לאונג'ים כמו גם שני בתי מלון שיהפכו את ההמתנה והמנוחה בין הטיסות לנעימה הרבה יותר.

טיסות לסידני עם עצירה בטוקיו

פתיחת קו הטיסות הישירות לטוקיו של אל על מוסיפה אפשרות נוספת לרשימה: טיסה לסידני עם קונקשן בטוקיו בירת יפן. זמן הטיסה לטוקיו מתל אביב הוא כ11 שעות וחצי בהלוך וכ12 שעות וחצי בחזור, וזמן הטיסה לסידני מהעיר טוקיו הוא כ9 שעות וארבעים דקות. לוח הזמנים לטיסות הישירות לטוקיו של אל על כולל שלוש טיסות בשבוע: במוצ"ש, שני ורביעי בהלוך, ובראשון שלישי וחמישי בחזור.

טיסות לסידני מטוקיו ממריאות מדי יום בערב ומופעלות על ידי ג'פאן איירליינס. הטיסות של אל על לרוב נוחתות בטוקיו בשעות הצהריים, כך שמדובר בהמתנה של מספר שעות בין שתי הטיסות (בדרך הלוך) בהן תוכלו לנוח ולהתכונן לטיסה הבאה. מבחינת לוח זמנים (נכון לכתיבת הכתבה), ייתכן שתצטרכו להחליף שדה תעופה בטוקיו בדרך חזור ולהמתין מספר שעות בשדה. כמו כן, תוכלו במקום זאת לבלות יום או יומיים בטוקיו, ליהנות מהעיר, ולהמריא בנחת בחזרה לארץ.

בהשוואת המחירים שערכנו עבור טיסה לסידני מישראל (עם עצירה אחת בלבד), קיבלנו את המחיר הכי זול מחברת קוריאן אייר, לטיסה לאוסטרליה בפברואר (חזרה במרץ) בעלות של 1375.6$ (כולל כבודה).

טיסות למלבורן

מלבורן, בירת מדינת ויקטוריה והעיר השנייה בגודלה באוסטרליה, מלאה ביעדים פופולריים למטייל וביניהם הגנים הבוטניים, שוק המלכה ויקטוריה, סיינט קילדה ועוד.

נמל התעופה של מלבורן (MEL) הוא השני העמוס ביותר באוסטרליה וממוקם במרחק של כ23 ק"מ ממרכז העיר. הוא אחד מארבעה נמלי תעופה המשרתים את מלבורן, והמרכזי ביותר עבור טיסות לאוסטרליה מהעולם. התוכנית של אל על להפעיל טיסות ישירות לאוסטרליה מיועדת כרגע להפעיל טיסות ישירות למלבורן (ולא טיסות ישירות לסידני, כפי חושבים רבים בטעות).

טיסה למלבורן עם עצירה בבנגקוק

הגעה למלבורן דרך בנגקוק כוללת טיסה של כ11 שעות מתל אביב לבנגקוק וטיסה למלבורן מבנגקוק של כתשע שעות. נכון לכתיבת הכתבה, אל על היא היחידה שמציעה טיסות ישירות לתאילנד מתל אביב, אך תוכלו לבחור מבין חברות תעופה נוספות אם תרצו להוסיף עצירה נוספת לטיסה לבנגקוק, כמו אייר אינדיה (עצירה בדלהי), טורקיש איירליינס (עצירה באיסטנבול) ועוד. בקו הטיסות לאוסטרליה (מלבורן) מבנגקוק תוכלו לבחור בין שתי חברות תעופה: תאי איירווייז (חברת התעופה הלאומית של תאילנד), או ג'טסטאר, חברת לואו-קוסט סינגפורית.

תאי איירווייז מפעילה טיסות למלבורן מבנגקוק פעמיים ביום, אחת בלילה ואחת בבוקר, כך שאם תבחרו לטוס מבנגקוק למלבורן באותו היום, סביר להניח שתטוסו בטיסה של תשע ועשרים בערב (השעה המדויקת עלולה להשתנות) לאחר המתנה של כשש שעות או יותר בשדה התעופה. עם זאת, זמני ההמראות והקונקשן עלולים להשתנות.

טיסה למלבורן עם עצירה בטוקיו

גם במקרה של טיסות למלבורן, הקו החדש והישיר של אל על לטוקיו מקל על הנוסעים הישראלים ומאפשר להם להגיע למלבורן לאחר עצירה אחת בלבד. טיסות ישירות לטוקיו של אל על (נכון לכתיבת הכתבה) נוחתות בדרך כלל בצהריים ויאפשרו לכם לעלות על טיסת ערב של חברת קאנטאס או להעביר לילה בטוקיו ולעלות על טיסה למלבורן של ג'פאן איירליינס בבוקר. זמן הטיסה מתל אביב לטוקיו הוא כ11 וחצי שעות, וזמן הטיסה למלבורן מטוקיו  הוא כעשר שעות ועשרים דקות. הטיסות למלבורן מטוקיו ממריאות מדי יום.

טיסות למלבורן עם עצירה בהונג קונג

טיסות לאוסטרליה למלבורן עם קונקשן בהונג קונג כוללות שני קווי טיסה שפועלים בתדירות גבוהה יחסית. בקו תל אביב הונג קונג אל על מפעילה ארבע טיסות בשבוע וקתאי פסיפיק מפעילה טיסה אחת ביום, ובקו הונג קונג – מלבורן החברות קתאי פסיפיק, וירג'ין אוסטרליה וקאנטאס מפעילות טיסות יומיות.

זמן הטיסה מתל אביב להונג קונג הוא כעשר שעות וזמן הטיסה למלבורן מהונג קונג הוא כתשע שעות ועשרים דקות.

בטיסות היומיות של קתאי פסיפיק תוכלו לנחות בהונג קונג בשעות הבוקר המוקדמות, עם כארבע-חמש שעות עד הטיסה למלבורן מהונג קונג, או שתוכלו לנוח מעט בשדה התעופה ולהמתין לטיסות הערב. הטיסות של אל על נוחתות בצהריים בדרך כלל, ויאפשרו לכם לעלות על טיסת ערב בנחת.

בהשוואת המחירים שערכנו עבור טיסה לאוסטרליה למלבורן, קיבלנו את המחיר הכי זול עבור כרטיס משולב שכלל טיסת אל על לבנגקוק ומשם טיסת ג'ט איירווייז למלבורן בעלות של 1,087$ (לא כולל כבודת מטען).

טיסות לבריזביין

בריזביין, בירת קווינסלנד והעיר השלישית בגודלה באוסטרליה, היא עיר נהדרת לביקור בכל תקופה בשנה עם מגוון אטרקציות לתיירים, החל מהחוף המלאכותי בלב העיר ועד למגוון מסעדות טובות, מוזיאונים ואפילו שמורת קואלות. נמל התעופה של בריזביין (BNE) ממוקם במרחק של כ20 דקות נסיעה מהעיר.

גם בטיסות לבריזביין האפשרויות הפופולריות ביותר עם זמני העצירה הקצרים ביותר דומות לאפשרויות טיסות לאוסטרליה לשאר היעדים המרכזיים, וכוללות, בין היתר:

טיסה לבריזביין עם עצירה בסיאול – כוללת טיסה מתל אביב לסיאול של כעשר שעות ו15 דקות (עם תדירות של כשלוש טיסות בשבוע), המתנה של מספר שעות וטיסה לבריזביין מסיאול של כתשע וחצי שעות (טיסות לאוסטרליה מסיאול בקו זה מופעלות מדי יום).

טיסות לבריזביין עם עצירה בהונג קונג כוללות זמן טיסה מתל אביב להונג קונג של כעשר שעות (לפחות טיסה אחת ביום), וזמן טיסה לאוסטרליה של כשמונה שעות ו45 דקות מהונג קונג לבריזביין (לפחות 2 טיסות ביום).

טיסות מישראל לבריזביין עם עצירה בבנגקוק כוללות זמן טיסה של כ11 שעות מתל אביב לבנגקוק ואח"כ טיסות לאוסטרליה של כתשע שעות וחמש דקות מבנגקוק לבריזביין.

בהשוואת המחירים שערכנו עבור טיסה לבריזביין (עם עצירה אחת לכל היותר), קיבלנו את המחיר הכי זול מחברת קוריאן אייר עבור טיסה עם עצירה בסיאול בעלות של 1,501$ (כולל כבודה).

טיסות לפרת'         

פרת' היא העיר הרביעית בגודלה באוסטרליה ובירת אוסטרליה המערבית. נמל התעופה של פרת' (PER), הרביעי העמוס ביותר באוסטרליה (לפי תנועת נוסעים), ממוקם במרחק של כ10 ק"מ מהמרכז העסקי של העיר.

טיסות לפרת' עם עצירה בדרום אפריקה

טיסה לפרת' עם עצירה ביוהנסבורג כוללת שני קטעי טיסה קצרים (יחסית לאפשרויות השונות של טיסות לאוסטרליה בכתבה): זמן הטיסה לדרום אפריקה מתל אביב ליוהנסבורג הוא כשמונה שעות וארבעים דקות, וזמן הטיסה מיוהנסבורג לפרת' הוא כתשע וחצי שעות. טיסות לאוסטרליה מפרת' מיוהנסבורג מופעלות על ידי סאות' אפריקן איירווייז וממריאות מדי יום בערב. הטיסות ליוהנסבורג מתל אביב, לעומת זאת, ממריאות בימי ראשון, רביעי ושישי בלבד. הטיסה בשישי נוחתת בצהריים ,כך שלא תצטרכו לחכות יותר מדי (כשש שעות), אך הטיסות בימי ראשון ורביעי נוחתות בשעות הבוקר, מה שאומר שתצטרכו להעביר את היום בשדה (או לצאת לטייל בעיר).

טיסות לאוסטרליה לפרת' עם עצירה בהונג קונג

זמן הטיסה להונג קונג מתל אביב הוא כעשר שעות (עם טיסות יומיות של קתאי פסיפיק או ארבע טיסות שבועיות של אלעל), וזמן הטיסה לאוסטרליה מהונג קונג לפרת' הוא כשבע שעות וארבעים וחמש דקות (טיסות יומיות של קתאי פסיפיק). הנחיתה של קתאי פסיפיק בהונג קונג בשעות הבוקר תאפשר לכם לעלות על הטיסה היומית של קתאי לפרת' בצהריים. הנחיתה של אל על, לעומת זאת, היא כשעה ועשרים דקות בלבד (בדרך כלל) לפני ההמראה היומית של קתאי מהונג קונג לפרת'. עם זאת, קתאי מפעילה שלוש טיסות לאוסטרליה בכל שבוע מהונג קונג לפרת' גם בשעות הערב, שיעניקו לכם מספר שעות נוספות לקונקשן.

טיסה לפרת' עם עצירה בבנגקוק

אפשרות נוספת לטיסה לפרת' היא טיסת קונקשן עם עצירה בבנגקוק. אפשרות זו כוללת זמן טיסה מתל אביב לבנגקוק של כ11 שעות (עם טיסות שמופעלות שישה ימים בשבוע) וזמן טיסה לאוסטרליה מבנגקוק לפרת' של כשבע שעות בלבד (עם טיסות יומיות של תאי אירווייז).

זמני הקונקשן, עם זאת, ארוכים מעט: בימי שלישי חמישי ושבת תאלצו להמתין בבנגקוק מהצהריים ועד הלילה, ובימי ראשון, שני, רביעי ושישי תאלצו להמתין אפילו יותר, לטיסה שממריאה בשעות הבוקר למחרת. עם זאת, תוכלו לנצל את ההמתנה וליהנות מבנגקוק.

בהשוואת המחירים שערכנו לטיסות לאוסטרליה לפרת', קיבלנו את המחיר הכי זול עבור כרטיס משולב שכולל טיסת אל על לבנגקוק וטיסה נוספת של תאי אירווייז מבנגקוק לפרת', בעלות של 1982$ (ללא כבודת מטען).

טיסות לטסמניה

טסמניה היא מדינת אי השוכנת אל מול החוף של מדינת ויקטוריה. היא מקום נפלא לאוהבי טבע ומציעה למטייל נופים מרהיבים.

לטסמניה ניתן להגיע במעבורת או בטיסת פנים מאוסטרליה. טיסות הפנים די מצומצמות, ואפילו שני נמלי התעופה המרכזיים, הובארט ולונסטון, משרתים כשניים-שלושה קווי תעופה קבועים בלבד, לנמלי תעופה המרכזיים ביותר באוסטרליה. מה שאומר שאם אתם מעוניינים להגיע ישירות לטסמניה מישראל, תאלצו לעצור בלפחות שני שדות תעופה בדרך. לחלופין, תוכלו לשלב את הביקור בטסמניה במהלך הטיול באוסטרליה ולעלות על טיסת פנים קצרה (החל משעה ורבע ועד לכשלוש שעות, תלוי בשדה ממנו תמריאו באוסטרליה). טיסות לטסמניה מופעלות על ידי ג'ט סטאר, וירג'ין אוסטרליה, קאנטאס או טייגראייר.

למרבה המזל, טיסות פנים לטסמניה ממריאות בתדירות גבוהה מנמלי התעופה המרכזיים באוסטרליה.

את המחיר הכי זול לטיסה מתל אביב לטסמניה (עם שתי עצירות לכל היותר), קיבלנו עבור כרטיס שכולל טיסת אל על מתל אביב להונג קונג, ושתי טיסות של וירג'ין אוסטרליה: מהונג קונג למלבורן וממלבורן ללונסטון, כל זה בעלות של 1831.25$ (לא כולל כבודת מטען).

טיסות להובארט

כדי להגיע להובארט תיאלצו בכל מקרה להזמין טיסות לאוסטרליה לאחד היעדים המרכזיים ולהמשיך להובארט בטיסת פנים.

טיסות ממלבורן להובארט ממריאות לפחות 15 פעמים ביום. זמן הטיסה ממלבורן להובארט הוא כשעה ורבע.

טיסות מסידני להובארט ממריאות לפחות 8 פעמים ביום, וזמן הטיסה הוא כשעתיים.

טיסות מבריזביין להובארט ממריאות לפחות פעמיים ביום. זמן הטיסה מבריזביין להובארט הוא כשעתיים וחמישים דקות.

הטיסה הכי זולה מתל אביב להובארט, לפי השוואת המחירים של קיווי (לטיסות עם שתי עצירות לכל היותר) היא במאי, בעלות של 1395$. הכרטיס כולל טיסת אל על לבנגקוק (11 ורבע שעות), טיסת ג'ט סטאר מבנגקוק למלבורן (שמונה שעות ו50 דקות), וטיסת ג'ט סטאר נוספת של כשעה ורבע ממלבורן להובארט. בדרך חזור, הכרטיס כולל עצירה בצ'נגדו (במקום בנגקוק). זמני הקונקשן ארוכים יחסית בדרך זו.

טיסות ללונסטון

טיסות ממלבורן ללונסטון ממריאות לפחות 10 פעמים ביום. זמן הטיסה ממלבורן ללונסטון הוא כשעה ועשר דקות.

טיסות מסידני ללונסטון ממריאות לפחות פעמיים ביום, עם זמן טיסה של כשעה וארבעים וחמש דקות.

הזמנת מוניות משדה התעופה באוסטרליה

סביר להניח שאחרי שתיים או שלוש טיסות ארוכות, תרצו ליהנות מנחיתה רכה ורגועה ולא לחפש אחר תחנת הרכבת הקרובה או תחנת המוניות הרשמית. לכן, אנו ממליצים להזמין מונית לשדה התעופה באוסטרליה (בקישור) מראש בעזרת השירות של קיווי טקסי. מדובר בדרך נוחה וקצרה (מספר לחיצות בלבד והזנת פרטים בטופס הזמנה קצר) לוודא שיחכה לכם נהג עם שלט באיזור הנחיתות (קרוב ככל האפשר) לאחר טיסה לאוסטרליה, ולדעת שלא תצטרכו להסביר לנהגים המקומיים לאן אתם צריכים להגיע. הנהג שהזמנתם עם קיווי טקסי יקבל את הכתובת מראש ואת המחיר תדעו כבר בעת ההזמנה (לעומת אפליקציות שעלולות לחייב אתכם בעמלות על שעות עומס או עצירת מוניות בדקה התשעים בהן המחיר לא תמיד ידוע מראש).

יתרון נוסף של הזמנת מונית מראש בשדה התעופה באוסטרליה הוא המגוון הרחב של סוגי הרכב מהם תוכלו לבחור, בין אם יש לכם צורך ברכב קומפקטי, מרווח ומשפחתי, עסקי ויוקרתי, או מיניבוס לקבוצות גדולות. לעיתים, הזמנת מיניבוס לקבוצה גדולה תהיה משתלמת יותר מאשר עצירת מספר מוניות או קניית מספר כרטיסים לתחבורה ציבורית לקבוצה.

כל שעליכם לעשות כדי להזמין מונית לשדה התעופה באוסטרליה הוא להזין את המוצא והיעד בתיבת החיפוש שבקישור (אם ההשלמה האוטומטית לא מוצאת את המיקום המדויק, תוכלו להזין אותו מאוחר יותר בטופס ההזמנה ובעת החיפוש לבחור בשכונה של היעד). בחרו את סוג הרכב, הזינו את פרטי הנסיעה והתשלום בטופס ההזמנה, והמתינו למייל אישור ההזמנה.

מומלץ להשתמש בקיווי טקסי גם להזמנת מוניות באוסטרליה במהלך החופשה, בין אם יש לכם צורך בנסיעה קצרה מהמלון למסעדה או בנסיעה ארוכה יותר במעבר ליעד הבא

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש