השכרת רכב בחו"ל זקינטוס

השכרת רכב בזקינטוס יוון

השכרת רכב בזקינטוס – טיפים חשובים להשכרת רכב באי היווני הקסום שהפך ליעד חופשה אטרקטיבי עבור ישראלים רבים: מנוע השוואת המחירים שיאתר עבורכם את המחירים הכי זולים עבור השכרת רכב בזקינטוס ויחסוך לכם מאות שקלים ומידע חשוב לנהג על נהיגה בזקינטוס כולל סרטון וידאו המתעד נהיגה בזקינטוס שיסייע לכם להתכונן

אם אתם מתכננים חופשה בזקינטוס ושוקלים השכרת רכב תוכלו לחסוך מאות שקלים באמצעות מנוע השוואת המחירים למחירי השכרת רכב בחו"ל שיאתר עבורכם את המחירים הזולים ביותר עבור דגם הרכב אותו אתם מבקשים להזמין בהשכרת רכב בזקינטוס.

התהליך פשוט מאוד – רק מלאו את הטופס שלמטה: בשדה ארץ ביחרו את יון ולאחר מכן בשדה עיר ביחרו את זקינטוס zakynthos ואז בשדה "תחנה" את המיקום המדוייק אליו תירצו להשמין השכרת רכב בזקינטוס מבין האפשרויות השונות – השכרת רכב בשדה התעופה זקינטוס שהוא האפשרות הנוחה ביותר עבור תיירים המגיעים לחופשה בזקינטוס בטיסה, נמל זקינטוס שרלוונטי עבור מטיילים המגיעים בשיט או העיר התחתית של זקינטוס. לסיום הכניסו את התאריכים המבוקשים עבור השכרת רכב בזקינטוס וליחצו "חפש" ואז תקבלו השוואת מחירים בין כל חברת השכרת רכב בזקינטוס שנחשבת לאמינה ומפעילה שירות לקוחות באנגלית, עבור מיגוון כלי רכב

השכרת רכב בזקינטוס  יוון מנוע חיפוש והשוואת מחירים


חופשה בזקינטוס – המלצות קריאה למטייל

טיסות לזקינטוס – השוואת מחירים וטיפים

מלונות מומלצים בזקינטוס עם ילדים

זקינטוס עם ילדים – אטרקציות והמלצות לחופשה משפחתית

השכרת רכב בזקינטוס – טיפים חשובים

הדרך הטובה ביותר לטייל באי זקינטוס ביוון היא באמצעות רכב מושכר.  מלבד כל חברות השכרת הרכב הבינ"ל הידועות כמו באדג'ט, הרץ ואביס הפועלות בזקינטוס יש גם סוכנויות השכרת רכב בזקינטוס של חברות יווניות או גם סוכנויות עצמאיות של תושבי זקינטוס שפזורות ברחבי האי.

אם אתם מעוניינים לטייל ברחבי זקינטוס כדאי לשקול לשכור רכב שטח, מאחר שכמה מן האטרקציות התיירותיות הכי מעניינות בזקינטוס נמצאות מחוץ לכבישים הראשיים. שימו לב שמצבם של כמה מן הכבישים בזקינטוס, בעיקר הכבישים הקטנים, איננו טוב במיוחד והם מלאי מהמורות, ואפילו הכבישים הנחשבים לטובים יותר נוטים להיות מאוד חלקים – כדאי להקפיד על נהיגה איטית בזקינטוס.

כמו כן, יש לשים לב לנהיגה של הנהגים החולקים עימכם את הכביש, כי הנהג היווני הממוצע בזקינטוס לעיתים קצת פרוע. עדיף לעלות על הכביש בגישה זהירה ולהניח שהנהגים האחרים אינם נוקטים בנהיגה זהירה. זו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם סגנון הנהיגה הפרוע של המקומיים בזקינטוס.

צפו גם בסרטו הוידאו המתעד נהיגה בזקינטוס מקאלאמקי לפורטו ורומי ושימו לב לנהיגה של המקומיים, זה יסייע לכם להתכונן לנהיגה בזקינטוס –

מאחר שזקינטוס הוא אי די קטן ויש בו רק כמה ערים מרכזיות, די קשה ללכת לאיבוד בנהיגה בזקינטוס כי רוב הכבישים מגיעים בסופו של דבר לזקינטוס טאון (Zakynthos Town) או לוולימס (Volimes) בצפון, ומשם תמיד תוכלו למצוא את דרככם.

השילוט בכבישים בזקינטוס לא מאוד מסודר כאשר רק חלק מהשלטים הם באנגלית ויוונית, וחלק מהשלטים ביוונית בלבד. כמו כן, יש לשים לב לקטנועים שנוהגים בפראות, בעיקר ביעדים התיירותיים הצפופים.

השכרת רכבים בזקינטוס – השוואת מחירים

השכרת רכב בזקינטוס בזול

אם אתם מחפשים השכרת רכב בזקינטוס והמחיר הזול הוא הגורם החשוב ביותר עבורכם, השכרת רכב ידני או רכב מיני בדרך כלל תהיה האפשרות הזולה ביותר.

בהשוואת המחירים שערכנו בין סוכנויות השכרת רכב בזקינטוס באמצעות מנוע החיפוש שלמעלה, מצאנו את המחיר הכי זול בהשכרת מכונית ניסאן מיקרה עם תיבת הילוכים ידנית מחברת GreenMotion (סניף השכרת רכב בשדה התעופה של זקינטוס) במחיר של 175.42 ש"ח בלבד ליום.

השכרת רכב בזקינטוס לשבוע

ערכנו השוואת מחירים נוספת כדי לבדוק מהו המחיר הכי זול להשכרת רכב בזקינטוס לשבוע, וקיבלנו את ההצעה הכי משתלמת מחברת autounion, שהציעה לנו השכרת סיטרואן C1 במחיר של 583.92 ש"ח לשבעה ימים מסניפי החברה בנמל התעופה זקינטוס ובדאון-טאון.

השכרת ג'יפ בזקינטוס

מחפשים השכרת ג'יפ בזקינטוס? השוואת מחירים חכמה תסייע לכם באיתור הדילים הכי משתלמים שקיימים בשוק. בהשוואת המחירים שערכנו להשכרת ג'יפים בזקינטוס לחודש יוני, מצאנו את המחיר הכי זול עבור השכרת סוזוקי ג'ימני במחיר של 339.10 ש"ח ליום. את הדיל הזה קיבלנו מחברת GreenMotion בסניף השכרת רכב בשדה התעופה בזקינטוס. שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית.

בחיפוש נוסף, הפעם עבור השכרת ג'יפ בזקינתוס לשבוע, קיבלנו את המחיר הכי זול מחברת טריפטי, שהציעה לנו גם היא השכרת סוזוקי ג'ימני במחיר של 1,291.24 לשבעה ימים. את הדיל הזה קיבלנו מסניפי החברה בדאון טאון זקינטוס ובשדה התעופה של האי.

השכרת מיניוואן בזקינטוס

השכרת מיניוואן יכולה להפוך את החופשה באי היווני זקינתוס לפשוטה הרבה יותר ולאפשר לכם לגלות את כל חלקי האי, במיוחד עבור משפחות מרובות ילדים או קבוצת מטיילים גדולה. בהשוואת המחירים שערכנו כדי למצוא את הדילים הכי אטרקטיבים להשכרת מיניוואן בזקינטוס, קיבלנו את ההצעות הבאות:

המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן בזקינטוס ליום הגיע מחברת GreenMotion, שהציעה לנו השכרת פיאט דובלו לשבעה נוסעים (תיבת הילוכים ידנית) במחיר של 511.62 ש"ח ליום, בסניף שדה התעופה.

את המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן בזקינטוס לשבוע קיבלנו מחברת autounion שהציעה לנו השכרת פולקסווגן קאדי במחיר של 1,686.89 ש"ח בלבד לשבעה ימים, בסניפי החברה בדאון-טאון ובשדה התעופה (שימו לב שזהו רכב עם תיבת הילוכים ידנית).

השכרת מכוניות יוקרה בזקינטוס

מלבד ג'יפים ורכבי מיניוואן, תוכלו למצוא בעזרת השוואת המחירים של רנטלקארס גם דילים משתלמים במיוחד להשכרת רכבי יוקרה בזקינטוס. בהשוואת המחירים שערכנו, קיבלנו את המחיר הכי זול להשכרת רכב פרימיום בזקינטוס מחברת אוויס (סניף דאון-טאון), עבור השכרת מרצדס GLA במחיר של 7,234.92 ש"ח לשבעה ימים.

השכרת רכב בזקינטוס יוון
דירוג הגולשים 5 (2 הצבעות)
Sending

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש