eSIM להונגריה

סים ו-eSIM להונגריה- המלצות וטיפים שימושיים

שירותי סלולר בהונגריה הם עניין שכדאי לתכנן לפני החופשה במדינה, כדי שתוכלו לבחור את השירות החסכוני והטוב ביותר. עד היום, סים להונגריה ושירותי סלולר בחו"ל באופן כללי נטו להיות עניין יקר ומסובך. לכן חיפשנו ומצאנו עבורכם את המילה האחרונה בתחום, חידוש שיאפשר לכם לגלוש באינטרנט בהונגריה בזול ובמהירות.

     הזמנת דילים לבודפשט    |    הזמנת טיולים מאורגנים להונגריה

הדרך המומלצת לחבילות גלישה סלולארית בהונגריה היא בעזרת שירות ה-eSim החדשני להונגריה (סים דיגיטלי) שמותאם במיוחד לתיירים. השילוב של הסים הדיגיטלי, עם חברה שנחשבת לידידותית במיוחד לתיירים ומספקת תמיכה ללקוחות בשפה נגישה, הופך את הזמנת הסים להונגריה לתהליך נוח, זול ומהיר. במידה והמכשיר שלכם לא מתאים להתקנת e-sim לחו"ל, תוכלו להזמין בדרים-סים גם סים קלאסי לחו"ל, רק שבמקרה זה תצטרכו לקחת בחשבון את זמן המשלוח ואת ההתקנה הפיזית שלו במכשיר.

דרים-סים, שמציעה סים להונגריה עם אינטרנט בלבד. תוכלו לבחור: סים רגיל עם משלוח לארץ או eSim עם התקנה מהבית (למכשירים תומכי eSim בלבד), ולשלם בדיוק על כמה שגלשתם בתעריף זול. מכיוון שמדובר בסים בינלאומי, אפשר להמשיך להשתמש באותו הסים בטיולים הבאים בכ-190 מדינות, כמה פעמים שתרצו. מומלץ למי שלא רוצה להתחייב לחבילות סלולר.

להזמנת eSIM או SIM להונגריה מ-Drimsim לחצו כאן

מולטי טראוול, חברה ישראלית עם שירות לקוחות בעברית 24/7. קונים eSim להונגריה עם חבילות גלישה זולות, מתקינים מהבית לפני החופשה ומקבלים אינטרנט בנחיתה. מתאים רק למי שהמכשיר שלו תומך בטכנולוגיית eSim, ולמי שמעדיף חבילות קבועות וזולות. בחלק מהמכשירים אפשר לקבל מספר ישראלי.

להזמנת eSIM להונגריה מ-Multi-Travel לחצו כאן

Airalo היא חברה בינלאומית המציעה eSim וחבילות גלישה להונגריה במחירים זולים ומשתלמים (בנוסף לחבילות אינטרנט אוניברסליות). גם ב-Airalo מציעים איסים להונגריה בהתקנה מרחוק, עם הפעלה פשוטה ושירות לקוחות נגיש (באנגלית). השירות מתאים למכשירים תומכי eSim.

להזמנת eSIM להונגריה מ-Airalo לחצו כאן

חופשה בהונגריה – עוד מידע למטייל

טיסות לבודפשט – השוואת מחירים וטיפים למטייל

טיסות לדברצן בהונגריה – השוואת מחירים והמלצות

השכרת רכב בהונגריה – השוואת מחירים וטיפים

קניית פורינט הונגרי (HUF) לחופשה בהונגריה

בודפשט למשפחות – 10 מלונות מומלצים למשפחות בבירת הונגריה

מהו eSIM להונגריה?

בין אם יצא לכם לשמוע את המילה סים דיגיטלי ובין אם לא, זוהי הדרך האידיאלית להשתמש בשירותי סלולר בחו"ל.

הקונספט של eSIM קיים כבר כמה שנים, אך רק לאחרונה הפך זמין יותר, ומטיילים החלו להתוודע אליו ולהבין כמה הוא פרקטי.

אז מה זה eSim?

סים דיגיטלי, או eSim להונגריה, הוא סים שמבצע את כל הפעולות של סים רגיל, ללא הצורך בחתיכת הפלסטיק אותה היינו צריכים להתקין עד היום.

המילה eSim היא קיצור של embedded sim, כלומר סים מוטמע.

סים דיגיטלי כבר מוטמע בתוך רוב מכשירי הסמארטפון מהשנים האחרונות, ולמעשה כל מה שצריך לעשות כדי להפעיל אותו הוא פשוט לסרוק קוד QR מהספק.

התקנת eSim להונגריה היא עניין של דקה-שתיים. היא איננה דורשת הגעה פיזית לחנות, והיא נחשבת לבטיחותית.

כמה זול הeSim להונגריה וכמה זולה חבילת הסלולר? הגורמים האלו כבר תלויים בספק השירות, ולכן חשוב למצוא ספק אמין וזול מספיק כדי ששירות ה-eSIM להונגריה שתבחרו יהיה החסכוני והפרקטי ביותר לעומת שירותי סלולר לחו"ל בדרכים המיושנות יותר.

מה עדיף: eSIM להונגריה או סים רגיל?

ערכנו השוואה קצרה בין eSim להונגריה לסים רגיל, כדי לעזור לכם להחליט מהי הבחירה הטובה יותר עבורכם.

נוחות:

סים קלאסי (סים מפלסטיק) דורש התקנה פיזית. יש צורך להגיע לחנות או להמתין למשלוח, ולהתקין אותו בפלאפון באופן עצמאי או בסניף.

לעומת זאת, eSim ניתן להתקין באופן מידי בעזרת סריקת קוד QR שמתקבל מהספק. זמן ההתקנה של eSim להונגריה בדרך כלל לוקח כשתי דקות בלבד.

שימוש במספר הישראלי בהונגריה:

עם סים מפלסטיק, כדי ליהנות מחבילות הסלולר בהונגריה של הספקים המקומיים, תאלצו להוציא את הסים הישראלי והמספר לא יהיה פעיל במהלך הטיול.

לעומת זאת, eSim להונגריה מאפשר שימוש בשני כרטיסי סים בו זמנית. ה-eSim מותקן באופן וירטואלי, ואין צורך להוציא את הסים הישראלי מהפלאפון כדי להשתמש בו. למרות זאת, חשוב לזכור לברר מהם החיובים לשימוש במספר הישראלי לקבלת שיחות/הודעות וכול'. לרוב, מומלץ להשתמש בחו"ל בשירותי תקשורת מבוססי אינטרנט (שיחות שמע ו-וידאו דרך אפליקציות), ולקבל שיחות והודעות טקסט במספר הישראלי רק במקרים דחופים או בהיעדר אפשרות אחרת (למשל, קבלת קוד בסמס לשם התקנת אפליקציה במכשיר).

בטיחות מידע:

סים להונגריה, או סים בכל מקום אחר, משויך לבעליו, עם שם ומספר טלפון מסוים. שמירה על בטיחות מידע זה היא חשובה.

ה-eSim להונגריה נחשב למעט בטוח יותר מהסים הרגיל (סים מפלסטיק קל יותר לאבד כשיושב בצד במהלך הטיול, מן הסתם). אך בטיחות המידע תלויה גם בספק. בדרים-סים מעדכנים את קוד התוכנה ואת עדכוני הבטיחות באופן אוטומטי.

בהשוואה פשוטה של כל המרכיבים האלו, אין ספק שeSim להונגריה הוא הבחירה המומלצת.

מחיר סים להונגריה

מחירי סים להונגריה והתעריפים של שירותי הסלולר בדרך כלל דומים בין אם מדובר ב-eSim להונגריה או בסים מפלסטיק, אך כשמחשבים גם את העלות והזמן של הגעה לסניף או המשלוח לקבלת הסים הקלאסי, ייתכן שהeSim להונגריה יהיה זול יותר, כיוון שאין בו דרישה להתקנה פיזית או למשלוח.

מהן האפשרויות הזמינות לסים להונגריה?

סים קארד מקומי בהונגריה:

סים להונגריה ניתן לרכוש מיד עם הנחיתה בשדה התעופה, או לאחר מכן ברחבי העיר באחד מהסניפים של החברות המקומיות.

לרוב, סים להונגריה מהחברות המקומיות יהיה אופציה זולה יחסית, ורוב החברות מציעות חבילות סלולר לתקופות קצרות בקונספט של הטענה מראש וכדומה.

החיסרון בדרך זו הוא שתאלצו להוציא את כרטיס הסים הישראלי והמספר הישראלי שלכם לא יהיה פעיל במהלך החופשה בהונגריה. כמו כן, רכישת הסים והשוואת המחירים במהלך הטיול עלולה לבזבז לכם זמן יקר.

חבילת סלולר להונגריה מהחברות בארץ:

תוכלו לרכוש חבילת סלולר לחו"ל מספק הסלולר שלכם, וכך להשאיר את המספר הישראלי פעיל במהלך הטיול בהונגריה. רוב חבילות הסלולר להונגריה מהארץ בדרך כלל מתומחרות לפי תקופת זמן ארוכה יחסית (לעיתים שבועיים, ולעיתים חודש).

eSim להונגריה

סים דיגיטלי להונגריה עם דרים-סים מאפשר למטיילים ליהנות משילוב של תעריפים זולים בקונספט של תשלום לפי כמות השימוש (ללא התחייבות לחבילה גדולה שאין בה צורך), בהטענה של סכום כסף שאתם בוחרים (החל מ-20 אירו לכל הטענה). כמו כן, תוכלו ליהנות מהנוחות של התקנה מהירה ודיגיטלית ללא צורך בהגעה לסניף או במשלוח, וגם באפשרות להשתמש בסים שוב בטיולים הבאים ברחבי העולם (בכ-90 מדינות).

איך מזמינים eSim להונגריה עם דרים-סים?

הדרך המומלצת להזמין eSim להונגריה היא בעזרת דרים-סים, בזכות מספר יתרונות שהחברה מספקת למטיילים:

שימוש באינטרנט בתעריף זול, במיוחד במדינות אירופאיות.

חיוב רק מתוך היתרה, לפי הסכום שבחרתם להטעין מראש. כלומר, ללא חיובי אשראי מפתיעים.

התקנה מיידית של eSim להונגריה עם טופס הזמנה קצר, ידידותי וזול.

שירות לקוחות נהדר שזמין בצ'אט באתר (מענה מאוד מהיר ובאנגלית), בפייסבוק או במייל.

אם נשאר לכם כסף בחשבון לאחר הטיול, תוכלו להשתמש בו בטיול הבא בהונגריה או באחת מתוך 90 מדינות בהן הסים פעיל.

ה-eSim להונגריה של דרים-סים הוא למעשה סים אוניברסלי, ופועל בכ-90 מדינות ברחבי העולם. כלומר, אם תמשיכו לטייל בעוד מדינות במהלך הטיול, תוכלו להמשיך להשתמש בו ולא יהיה לכם צורך ברכישת סים מקומי נוסף.

כדי להזמין eSim להונגריה, לוחצים על הלינק האדום שבעמוד זה.

לאחר מכן, גוללים למטה בעמוד של דרים-סים עד שמגיעים ל"Choose your Drimsim".

בוחרים בeSim.

לבסוף, ממלאים טופס הזמנה קצר ועוקבים אחר הוראות ההתקנה.

לאחר קבלת הברקוד והתקנת ה-eSim להונגריה  (ההתקנה בדרך כלל מופיעה בהגדרות של הפלאפון תחת "Cellular" ואז "Add cellular plan"), תוכלו להשתמש באפליקציה של דרים-סים כדי להטעין כסף בחשבון, לעקוב אחר החיובים ועוד.

שימו לב שה-eSim להונגריה של דרים-סים מספק שירותי גלישה באינטרנט בסמארטפון, ולא שיחות או הודעות. באופן זה, תוכלו לחסוך בכסף ולהשתמש באינטרנט בלבד עבור כל צרכי התקשורת שלכם: שיחות והודעות בוואצפ או בפייסבוק הן אפשרות נהדרת לתקשורת עם בתי עסק בהונגריה או ליצירת קשר עם בית המלון.

סלולר ותקשורת בהונגריה

רגע לפני החופשה האירופאית שלכם, הנה כמה עובדות מעניינות שכדאי לדעת על סלולר ותקשורת בהונגריה.

קידומת החיוג הבינלאומית של הונגריה היא +36, והדומיין ההונגרי הוא .Hu.

בהונגריה, אפליקציות התקשורת הפופולריות הן מסנג'ר, וייבר, וואטסאפ ועוד.

חברות סלולר בהונגריה כוללות בין היתר את טי-מובייל, יטל, וודה-פונה ועוד.

האינטרנט בהונגריה נחשב למהיר, והמדינה מדורגת במקומות די גבוהים באופן יחסי ברשימות שמדרגות את ממוצע מהירות האינטרנט ברחבי העולם, עם כ-41.11 מגה בייט לשנייה בחיבור מובייל בממוצע, וכ-123.17 מגה בייט לשנייה בחיבור פס רחב בממוצע.

לחברות הסלולר המרכזיות בהונגריה יש כיסוי די נרחב של חיבור 5G ביעדים מרכזיים במדינה.

איך חוסכים כסף בשירותי סלולר בהונגריה?

שימוש בסים להונגריה לפי קונספט של תשלום רק על גלישה בפועל יכול לחסוך לכם כסף. גלישה חכמה וחסכונית באינטרנט בפלאפון יכולה לחסוך לכם אפילו יותר כסף. מכיוון שהשירות של דרים-סים לרכישת סים להונגריה פועל לפי קונספט של "גלשת-שילמת", הנה כמה טיפים לשימוש חכם וחיסכון בנתוני גלישה:

הפעילו את מצב הData Saver הזמין בסמארטפון, כדי שהפלאפון יחסוך בנתונים באופן אוטומטי היכן שאפשר.

התחברו לאינטרנט האלחוטי (Wi-Fi) היכן שרק ניתן: תחנות רכבת, בתי מלון, מסעדות, חנויות ועוד.

השתמשו בפונקציות של אפליקציות הניווט בפלאפון, שמאפשרות לעיתים להוריד את המפות לפלאפון כך שאלו יהיו זמינות גם ללא חיבור לאינטרנט.

באותו האופן, השתמשו בפונקציות של אפליקציות הסטרימינג השונות שמאפשרות הורדת תכנים כך שיהיו זמינים ללא חיבור לאינטרנט (את ההורדה של התכנים תוכלו לבצע מבעוד מועד כאשר חיבור לוויי-פיי זמין).

דחו עדכוני תוכנה לשעה בה יש לכם חיבור לאינטרנט אלחוטי.

להזמנת SIM או eSIM להונגריה מ-Drimsim לחצו כאן

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל