הזמנת טיסות

טיסות לחו"ל – השוואת מחירים והזמנת כרטיסי טיסה

איך מאתרים טיסות זולות ליעדים אטרקטיביים בחו"ל? המנוע המתוחכם להשוואת מחירי טיסות יאתר עבורכם את המחירים הזולים ביותר לאלפי יעדים בחו"ל ויסייע לכם למצוא את הטיסה המשתלמת ביותר לצרכיכם.


כדי לאתר טיסות זולות (או טיסות משתלמות, המנוע לחיפוש טיסות מתעדכן גם מול חברות תעופה יוקרתיות ומאפשר הזמנת כרטיסי טיסה גם במחלקת עסקים, מחלקה ראשונה ועוד) עליכם למלא (באנגלית) את השדות השונים בתיבת החיפוש של מנוע החיפוש להשוואת מחירי טיסות לחו"ל שבדף זה. שימו לב שניתן להזמין באמצעות המנוע לחיפוש טיסות גם בתי מלון, טיסות, או חבילות נופש הכוללות טיסות ובתי מלון.

טיפים לאיתור טיסות זולות באמצעות המנוע להשוואת מחירי טיסות – קודם כל, אם אתם מעוניינים להזמין טיסה הלוך ושוב הקליקו על הכפתור return בפינה השמאלית העליונה של מנוע החיפוש (במקום הלחצן one way אשר משמש לחיפוש טיסות הלוך בלבד).

בפינה הימנית העליונה של תיבת החיפוש ביחרו את מספר כרטיסי הטיסה שאתם מעוניינים להזמין – ציינו כמה כרטיסי טיסה למבוגרים (adults) וכמה כרטיסי טיסה לילדים (infants). בשדה from, ודאו שמופיע שדה התעופה ממנו אתם מעוניינים לטוס. אם אתם מעוניינים לטוס מנמל התעופה בן גוריון – ודאו שמופיע בשדה זה tel aviv. אם אתם מעדיפים לטוס משדה התעופה עובדה שליד אילת, ביחרו בשדה זה eilat. אפשר גם כמובן להשתמש במנוע החיפוש להזמנת טיסות פנים או טיסות קונקשן בין יעדים שונים בחו"ל.

בשדה to, כלומר יעד הטיסה, ודאו שמופיעה העיר או המדינה אליה אתם מעוניינים לטוס. אם עוד לא החלטתם על יעד לחופשה או שאתם מעוניינים לאתר טיסות זולות במיוחד ולאו דווקא למקום מסויים, אפשר גם לבחור בשדה זה כמה שדות תעופה של כמה ערים בעולם או להשאיר אותו ריק עם הכיתוב everywhere כדי לחפש טיסות לכל יעד אפשרי. בשדה departure הכניסו את התאריך בו אתם מעוניינים להזמין טיסה לחו"ל ובשדה return את התאריך בו אתם מעוניינים לטוס חזרה מחו"ל לישראל. לאחר מכן תקבלו תוצאות חיפוש של טיסות רבות ליעד בהשוואת מחירים ותאריכי טיסה, כל מה שנותר לכם הוא לבחור טיסות זולות המתאימות לצרכיכם.

השיטה פשוטה – המנוע לאיתור טיסות זולות מחובר באופן רציף למחשבים של 728 חברות תעופה בעולם ומתעדכן כל הזמן במחירים של טיסות זולות, טיסות סדירות, טיסות צ'ארטר ועוד.  כך תקבלו את הצעת המחיר הטובה ביותר לטיסות לחו"ל באמצעות מנוע השוואת המחירים של חברת התעופה הגדולות ביותר בעולם שיאפשר לכם רכישה בטוחה באינטרנט והזמנת כרטיסי טיסה אונליין.

כאן תוכלו לאתר גם כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה וסוכנויות הנסיעות לא יגלו לכם ולהזמין טיסות מוזלות משלל חברות תעופה שלא כולן מפרסמות בישראל.  

הזמנת טיסות
דירוג הגולשים 3.96 (24 הצבעות)
Sending