טיולי משפחות לחו"ל - פאמיליטור
הזמנת טיסות

טיסות לחו"ל – השוואת מחירים והזמנת כרטיסי טיסה

איך מאתרים טיסות זולות ליעדים אטרקטיביים בחו"ל? המנוע המתוחכם להשוואת מחירי טיסות יאתר עבורכם את המחירים הזולים ביותר לאלפי יעדים בחו"ל ויסייע לכם למצוא את הטיסה המשתלמת ביותר לצרכיכם.

כדי לאתר טיסות זולות (או טיסות משתלמות, המנוע לחיפוש טיסות מתעדכן גם מול חברות תעופה יוקרתיות ומאפשר הזמנת כרטיסי טיסה גם במחלקת עסקים, מחלקה ראשונה ועוד) עליכם למלא (באנגלית) את השדות השונים בתיבת החיפוש של jetradar שבדף זה. שימו לב שניתן להזמין באמצעות המנוע לחיפוש טיסות גם בתי מלון, טיסות, או חבילות נופש הכוללות טיסות ובתי מלון.

בשדה Destination ביחרו את היעד בחו"ל אליו תירצו לטוס בהקלדת שם היעד באנגלית. לדוגמה – אם אתם מחפשים הזמנת טיסה לפריז כיתבו בשדה זה paris.

בשדה Origin ודאו שהיעד המופיע הוא היעד ממנו אתם מעוניינים להזמין טיסה – לדוגמא, אם אתם טסים מישראל ודאו שמופיע שדה התעופה בן גוריון בשדה זה, אך ניתן גם להשתמש במנוע זה להזמנת טיסות פנים בארה"ב או איתור טיסות זולות בין יעדים שונים בחו"ל – כולל טיסות קונקשן או בניית קונקשן פרטי משלכם.

בשדה passengers/class עליכם לבחור את מספר כרטיסי הטיסה שברצונכם להזמין ואת המחלקה בה אתם רוצים לטוס (מחלקת תיירים כלומר economy , מחלקת ביזנס, מחלקה ראשונה וכדומה)

בשדה Return date הכניסו את התאריך בו אתם מעוניינים להזמין טיסה חזור, ובשדה Depart date את התאריך בו אתם מעוניינים להזמין את הטיסה לחו"ל.

לסיום לחצו search וקבלו טיסות רבות ליעד בהשוואת מחירים ותאריכי טיסה, כל מה שנותר לכם הוא לבחור טיסות זולות המתאימות לצרכיכם.

השיטה פשוטה – המנוע לאיתור טיסות זולות מחובר באופן רציף למחשבים של 728 חברות תעופה בעולם ומתעדכן כל הזמן במחירים של טיסות זולות, טיסות סדירות, טיסות צ'ארטר ועוד.  כך תקבלו את הצעת המחיר הטובה ביותר לטיסות לחו"ל באמצעות מנוע השוואת המחירים של חברת התעופה הגדולות ביותר בעולם שיאפשר לכם רכישה בטוחה באינטרנט והזמנת כרטיסי טיסה אונליין.

כאן תוכלו לאתר גם כרטיסי טיסה במחירים שחברות התעופה וסוכנויות הנסיעות לא יגלו לכם ולהזמין טיסות מוזלות משלל חברות תעופה שלא כולן מפרסמות בישראל.  

הזמנת טיסות
דירוג הגולשים 3.71 (7 הצבעות)
Sending