טיסות פנים בדרום אפריקה מחירים

טיסות פנים בדרום אפריקה – השוואת מחירים והזמנת כרטיסים

טיסות פנים בדרא"פ – המדריך המלא: בכתבה זו תמצאו גם מנוע חיפוש מיוחד להשוואת מחירים של טיסות פנים בדרום אפריקה והזמנת כרטיסי טיסה, גם המלצות למטייל על תיכנון טיול בדרום אפריקה ואפשרות מיוחדת להזמנת מונית אונליין שתחכה לכן בשדה התעופה בדרא"פ וגם הסברים על הקווים והיעדים השונים של טיסות פנימיות בדרום אפריקה

במעבר ליעד הבא בטיול, נסיעות בדרום אפריקה העצומה בגודלה יכולות להיות ארוכות ומעייפות לעיתים. לכן, כדאי לשקול טיסות פנים בדרום אפריקה במהלך תכנון החופשה. מלבד הרצון לחסוך בזמן, התחרות בין חברות התעופה המקומיות כל כך גדולה שגם המחירים הזזולים של טיסות פנימיות בדרא"פ הופכים את העניין למשתלם. רוב טיסות הפנים בדרום אפריקה הן זולות יחסית, עם זמן טיסה של עד כשעתיים ורבע. כדי לבצע השוואת מחירים ולהזמין טיסות פנים בדרא"פ השתמשו במנוע החיפוש להשוואת טיסות שלמטה בדף זה  –

טיול בדרא"פ – עוד באותו נושא:

טיסות לדרום אפריקה – מה חשוב לדעת

השכרת רכב בדרום אפריקה – השוואת מחירים וטיפים

קניית ראנד דרום אפריקה – הזמנה לנתב"ג או רכישה במזומן?

טיסות פנים בדרום אפריקה

בכתבה זו נציג בפניכם מספר נמלי תעופה וקווי תעופה מרכזיים לטיסות פנים בדרום אפריקה, ונערוך מספר השוואות מחירים כדי לבדוק מהם המחירים הכי זולים לטיסות פנים ישירות במדינה. את השוואות המחירים ערכנו בעזרת קיווי , מנוע חיפוש מעולה לטיסות זולות (תוכלו להיעזר בו בעמוד זה כדי להזמין טיסות כבר עכשיו לטיול הבא שלכם). שימו לב שתנאי הכבודה משתנים, ולעיתים המחירים הכי זולים שמוצגים בכתבה לא כוללים כבודת מטען.

כמה זמן מראש כדאי להגיע לשדה התעופה לטיסת פנים בדרום אפריקה?

בשדות התעופה של יוהנסבורג ושל קייפטאון, העמוסים ביותר במדינה, ההמלצה היא להגיע לטיסות פנים בדרא"פ לפחות שעה וחצי לפני זמן ההמראה, ולהוסיף לפחות חצי שעה ליתר ביטחון לזמן המתוכנן.

האם כרטיסים לטיסות פנים בדרום אפריקה כוללים מזוודות?

תנאי כבודה בטיסות פנימיות בדרום אפריקה משתנים לפי חברת התעופה וסוג הכרטיס: באופן כללי, החברות סאות' אפריקן איירווייז, קולולה ומנגו בדרך כלל מציעות כרטיסים לטיסות פנים בדרא"פ שכוללים כבודת מטען. חברת פליי סאפאייר מציעה כרטיסי Lite Fare זולים במיוחד ללא מזוודות. עם זאת, תנאי הכבודה משתנים וכדאי לבדוק בעת ההזמנה אם הכרטיס כולל מזוודה או לא.

בהזמנה מאתר קיווי, לאחר לחיצה על הטיסה הרצויה תוכלו לראות מה כרטיס הטיסה כולל. במידה והכרטיס לא כולל מזוודה, תוכלו לבדוק כבר בשלב הראשון של ההזמנה מה עלות כבודת המטען ולהוסיף מזוודה להזמנה במידת הצורך.

הזמנת מוניות משדה התעופה בדרום אפריקה

אחת השאלות החשובות ביותר שחוזרות על עצמן בקרב המטיילים בדרום אפריקה היא מה הדרך הטובה ביותר להזמין מונית. אז כמו בכל יעד, כיום עומדות בפניכם מגוון אפשרויות, בין אם מדובר באפליקציה, בהזמנה מתחנת המוניות או באחת מחברות ההסעות שמצאתם באינטרנט. לדעתנו, במיוחד חשובה שאלת הבטיחות והאמינות בהזמנת מונית בדרום אפריקה. כמו כן, חשוב במיוחד שיהיה עם מי לדבר במקרה של תקלה או בעיה עם הנהג. לכן, הדרך המועדפת עלינו להזמנת מונית בדרום אפריקה היא קיווי טקסי, מנוע השוואת מחירים להזמנת הסעות שפועל עם מגוון חברות מקומיות ומקשר בין הלקוח לבין חברת ההסעות לפי דירוג הגולשים. יתרון נוסף של שירות זה הוא מחיר קבוע ושקוף שנקבע מראש, כך שתוכלו להימנע ממחירים גבוהים כתוצאה משעות עומס או מחיובים לא צפויים.

אם יש לכם צורך בסוג רכב מסוים, השירות של קיווי טקסי מעולה עבורכם: תוכלו לבחור מבין מגוון סוגי רכב, החל מרכב קומפקטי וזול במיוחד ועד לרכבי יוקרה ומיניבוס לקבוצות גדולות. גם תהליך ההזמנה נוח, ומאפשר הזמנת מוניות ממיקומים מרכזיים בקלות.

כדי להזמין מונית בדרום אפריקה בעזרת קיווי טקסי הזינו את המוצא והיעד בתיבת החיפוש (הצהובה) בעמוד זה, ותוכלו לצפות בכל סוגי הרכב הזמינים, ובפרטים נוספים כמו המחיר, מספר המזוודות ומספר הנוסעים. אופן התשלום משתנה לפי סוג הרכב והנסיעה: תשלום במזומן לנהג (לאחר תשלום פיקדון באתר) או תשלום מלוא הסכום באתר מראש. השירות מתאים גם להזמנת מוניות מהמלון, מהמסעדה או מכל יעד אחר ולא רק משדה התעופה. בנוסף, השירות מתאים גם לנסיעות ארוכות, עבורן תוכלו לבחור בסוג רכב מרווח וליהנות מנסיעה פרטית ונוחה.

השתמשו במנוע החיפוש של קיויטקסי להזמנת מונית לשדה התעופה:


טיסות בדרא"פ מיוהנסבורג

נמל התעופה של יוהנסבורג, או. אר. טאמבו, הוא העמוס ביותר באפריקה. הוא ממוקם במרחק של כחצי שעה נסיעה מיוהנסבורג, ומשרת מגוון רחב של טיסות פנים בדרום אפריקה. אם אתם מגיעים לדרום אפריקה מישראל, רוב הסיכויים שנקודת הכניסה למדינה תהיה יוהנסבורג, ומשם, אם תרצו תוכלו להמשיך בטיסת פנים קצרה ליעד הבא.

מלבד נמל התעופה הגדול והמרכזי, ביוהנסבורג פועל שדה תעופה נוסף בשם לנסריה (HLA), שמשרת מספר טיסות פנימיות בדרא"פ (ומעט מאוד טיסות בינלאומיות). הוא ממוקם במרחק של כשעה נסיעה ממרכז יוהנסבורג. שימו לב שהקוד של שדה התעופה או.אר טאמבו הוא JNB. כדאי לבדוק את הקוד בעת הזמנת הטיסה כדי לא להתבלבל בין שני שדות התעופה ביוהנסבורג.

אלו רק חלק מטיסות הפנים בדרא"פ שממריאות מיוהנסבורג:

למעלה מ37 טיסות מיוהנסבורג לקייפטאון ממריאות מדי יום, ומופעלות על ידי מגוון חברות כמו סאות' אפריקן, מנגו, סאפאייר, בריטיש איירווייז ועוד. זמן הטיסה מיוהנסבורג לקייפטאון הוא כשעתיים ועשר דקות. ניתן למצוא טיסות יומיות לקייפטאון משני נמלי התעופה של יוהנסבורג. את המחיר הכי זול לטיסה מיוהנסבורג לקייפטאון קיבלנו מחברת פליי סאפאייר בעלות של 101$ (הלוך-חזור).

טיסות מיוהנסבורג לדורבן ממריאות לפחות 27 פעמים ביום. זמן טיסה מיוהנסבורג לדרבן הוא כשעה וחמש דקות. גם בקו זה תוכלו לבחור מבין מגוון חברות מקומיות ובינלאומיות. את המחיר הכי זול לטיסה מיוהנסבורג לדרבן קיבלנו מחברת פליי סאפאייר, בעלות של 63$ לכרטיס הלוך-חזור. ניתן למצוא טיסות פנים בדרא"פ בקו זה משני נמלי התעופה של יוהנסבורג.

טיסות מיוהנסבורג לפורט אליזבת – אם תבקשו להגיע לפורט אליזבת, אחת הערים הגדולות במדינה ועיר חוף פופולרית, תוכלו לעשות זאת בטיסה של כשעה וארבעים דקות מיוהנסבורג. טיסות ישירות מיוהנסבורג לפורט אליזבת ממריאות לפחות 10 פעמים ביום ומופעלות על ידי חברות כמו מנגו, ספאייר, בריטיש איירווייז ועוד. ניתן למצוא טיסות ישירות לפורט אליזבת משני נמלי התעופה של יוהנסבורג. את המחיר הכי זול לטיסה מיוהנסבורג לפורט אליזבת קיבלנו עבור כרטיס משולב של פליי סאפאייר (הלוך) ומנגו (חזור) בעלות של .68$

טיסות מיוהנסבורג לנלספרויט – אם הטיול שלכם כולל ביקור בשמורת הטבע המרהיבה, הפארק הלאומי קרוגר, ייתכן שתצטרכו לחפש טיסה לנלספרייט. זמן הטיסה מיוהנסבורג לנלספרויט הוא כארבעים וחמש דקות, ובקו זה ממריאות לפחות ארבע טיסות ביום של חברת סאות' אפריקן. נכון לכתיבת הכתבה, טיסות ישירות לנלספרויט מיוהנסבורג ממריאות מנמל התעופה טאמבו בלבד. המחירים לכרטיסי הלוך-חזור בקו זה מתחילים מכ262$.

טיסות מיוהנסבורג לאיסט לונדון – קו תעופה מרכזי נוסף הוא לאיסט לונדון. טיסות ישירות מיוהנסבורג לאיסט לונדון ממריאות מדי יום (לפחות 5 טיסות פנימיות בדרא"פ בקו זה בכל יום). זמן הטיסה מיוהנסבורג לאיסט לונדון הוא כשעה וחצי. .גם בקו זה הטיסות ממריאות מטאמבו. את המחיר הכי זול לטיסה מיוהנסבורג לאיסט לונדון קיבלנו מחברת סאפאייר עבור כרטיס הלוך-חזור בעלות של 78$.

טיסות בדרום אפריקה מקייפטאון

נמל התעופה של קייפ טאון ממוקם במרחק של כ20 ק"מ מהעיר, ומשרת מגוון טיסות פנים בדרא"פ. בנמל יש טרמינל נפרד לטיסות פנימיות. בין מגוון טיסות הפנים מקייפטאון, תוכלו למצוא מספר קווי טיסה פופולריים:

טיסות מקייפטאון ליוהנסבורג – טיסות ישירות מקייפטאון ליוהנסבורג ממריאות מדי יום  (לשני נמלי התעופה של יוהנסבורג), עם זמן טיסה של כשעתיים. המחירים דומים לאלו של הטיסות הממריאות בכיוון ההפוך, מיוהנסבורג לקייפטאון.

טיסות מקייפטאון לפורט אליזבת – טיסות ישירות מקייפטאון לפורט אליזבת ממריאות לפחות שלוש פעמים ביום. זמן הטיסה מקייפטאון לפורט אליזבת הוא כשעה ורבע. את המחיר הכי זול לטיסה מקייפטאון לפורט אליזבת (ובחזרה) קיבלנו מחברת סאפאייר – 109$ בלבד לכרטיס באמצע אוקטובר.

טיסות מקייפטאון לדורבן – טיסות ישירות מקייפטאון לדורבן ממריאות מדי יום (לפחות 11 טיסות פנים בדרא"פ בקו זה בכל יום). זמן הטיסה מקייפטאון לדרבן הוא כשעתיים. גם בקו זה, סאפאייר הציעה לנו את המחיר הכי זול: 94$ לכרטיס הלוך חזור באוקטובר.

טיסות מקייפטאון לג'ורג' – טיסות ישירות מקייפטאון לגורג' ממריאות מדי יום, עם זמן טיסה של כחמישים דקות. מחירי טיסות פנים בדרא"פ מקייפטאון לג'ורג' מתחילים מכ186$ (הטיסות מופעלות על ידי סאות' אפריקן איירווייז).

טיסות מקייפטאון לנלספרויט – לפחות טיסה ישירה אחת ביום ממריאה מקייפטאון לנלספרויט. זמן הטיסה מקייפטאון לנלספרייט הוא כשעתיים וחצי. בקו זה, אותו מפעילה חברת סאות' אפריקן, מחירי הטיסות מתחילים מ603$.

טיסות מקייפטאון לאיסט לונדון – בקו הטיסות מקייפטאון לאיסט לונדון פועלות החברות סאפאייר וסאות' אפריקן, שמפעילות טיסות יומיות. זמן הטיסה מקייפטאון לאיסט לונדון הוא כשעה וחצי. את המחיר הכי זול לטיסה מקייפטאון לאיסט לונדון קיבלנו מסאפאייר, בעלות של 93.52$ לכרטיס הלוך-חזור.

טיסות פנים מדורבן (DUR)

דרבן היא העיר השנייה בגודלה בדרום אפריקה (ויעד תיירותי פופולרי במיוחד). נמל התעופה שלה, שממוקם במרחק של כ35 ק"מ ממרכז העיר, הוא בין העמוסים ביותר ביבשת. מספר חברות תעופה מפעילות טיסות פנימיות בדרא"פ לדורבן, כמו בריטיש איירווייז, קולולה, מנגו ועוד.

אלו היעדים המרכזיים בדרא"פ אליהם ניתן להגיע בטיסת פנים מדורבן –

טיסות מדרבן לקייפטאון – טיסות ישירות מדורבן לקייפטאון ממריאות לפחות 10 פעמים ביום. זמן הטיסה הוא כשעתיים ורבע.

טיסות מדרבן ליוהנסבורג – למעלה מ30 טיסות פנים בדרא"פ ממריאות מדי יום מדורבן ליוהנסבורג, עם זמן טיסה של כשעה וחמש דקות (ניתן להגיע לשני שדות התעופה ביוהנסבורג).

טיסות מדרבן לאיסט לונדון – סאפאייר מפעילה טיסות מדורבן לאיסט לונדון מדי יום. זמן הטיסה מדרבן לאיסט לונדון הוא כשעה ורבע, ומחירי הטיסות בקו זה מתחילים מכ94$ לכרטיס (הלוך-חזור).

טיסות מדרבן לפורט אליזבת – שלוש חברות תעופה מציעות טיסות ישירות מדורבן לפורט אליזבת: בריטיש איירווייז, סאפאייר וסאות' אפריקן. בריטיש איירווייז וסאפאייר מציעות טיסות יומיות, לעומת סאות' אפריקן שמפעילה טיסה אחת בשבוע. זמן הטיסה בקו זה הוא כשעה וחצי. את המחיר הכי זול לטיסה מדרבן לפורט אליזבת הציעה לנו הפעם חברת בריטיש איירווייז, בעלות של 154$ לכרטיס הלוך-חזור בינואר.

טיסות פנימיות מפורט אליזבת

שדה התעופה הבינלאומי של פורט אליזבת, עיר חוף ואחת הערים הגדולות בדרום אפריקה, הוא בין העמוסים ביותר בדרום אפריקה ומשרת מספר טיסות פנימיות בדרא"פ של חברות כמו בריטיש איירווייז, פליי סאפאייר, מנגו ועוד.

טיסות פנים מפורט אליזבת ממריאות למספר יעדים מרכזיים:

טיסות מפורט אליזבת ליוהנסבורג – למעלה מעשר טיסות ממריאות מדי יום מפורט אליזבת ליוהנסבורג (רובן נוחתות בטאמבו, אך ניתן למצוא גם טיסות יומיות ללנסריה). זמן הטיסה מפורט אליזבת ליוהנסבורג הוא כשעה וחצי.

טיסות מפורט אליזבת לקייפ טאון – טיסות פנימיות בדרום אפריקה מפורט אליזבת לקייפטאון ממריאות מדי יום (לפחות שלוש טיסות ביום), בבוקר בצהריים ובערב. זמן הטיסה מפורט אליזבת לקייפטאון הוא כשעה ועשרים דקות.

טיסות מפורט אליזבת לדורבן – בריטיש איירווייז וסאפאייר מפעילות טיסות מפורט אליזבת לדורבן מדי יום. זמן הטיסה בקו זה הוא כשעה ורבע.

טיסות פנים בדרא"פ מג'ורג' (GRJ)

נמל התעופה של ג'ורג', עיירה שמשמשת בין היתר כבסיס לטיולים בפארק הלאומי ציציקמה ומארחת מספר פסטיבלים שנתיים, משרת מספר טיסות פנים בדרום אפריקה. טיסות פנים מג'ורג' נוחתות ביוהנסבורג, קייפטאון ודורבן.

סאות' אפריקן מפעילה טיסות יומיות מג'ורג' לקייפטאון (זמן טיסה של כחמישים דקות) ומג'ורג' לדרבן (זמן טיסה של כשעה ועשרים וחמש דקות). טיסות מג'ורג' לדרבן ממריאות מדי יום מלבד ימי שבת. מספר חברות תעופה מקומיות מפעילות טיסות ישירות מג'ורג' ליוהנסבורג (או. אר. טאמבו). זמן הטיסה מג'ורג' ליהונסבורג הוא כשעה וארבעים וחמש דקות.

הוספת תגובה

  להזמנת חדרי מלון השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל