הזמנת ויזה לקנדה אונליין – מדריך למטייל הישראלי

ישראלים שמתכננים חופשה בקנדה ואפילו כאלה שמתכוונים רק לעשות קונקשן דרכה מחוייבים להוציא ויזה לקנדה – ETA ((Electronic Travel Authorization. חשוב לדעת, שאת הויזה לקנדה חייבים להוציא לפני הטיסה לקנדה, משום שבלעדיה לא תוכלו לעלות למטוס. כאן תוכלו לקרוא על הדרך הנוחה והקלה להוצאת ויזה לקנדה אונליין, ללא סיבוכים והפתעות לא נעימות.

אם אתם מתכננים לטוס לקנדה, ואפילו אם אתם אמורים לעצור בה רק כתחנת ביניים (קונקשן) בדרך ליעד אחר, לפני העלייה למטוס תתבקשו להציג בשדה התעופה ויזה לקנדה ETA שהוצאתם מבעוד מועד. איך מוציאים ויזה לקנדה בקלות ובמהירות? ההמלצה שלנו היא להיעזר במומחים של e-visa, על מנת להימנע מעיכובים מיותרים בשל מילוי שגוי של הטפסים, תמונת פספורט שלא עומדת בתקן וטעויות טכניות אחרות.

להזמנת ויזה לקנדה באמצעות e-visa לחצו כאן

חופשה בקנדה – עוד מידע שימושי

טיסות לקנדה – השוואת מחירים וטיפים

השכרת רכב בקנדה – המדריך המלא

קניית דולר קנדי בישראל

טיסות פנים בקנדה – הזמנות ומידע

מדריך לרכישת כרטיסים למשחקי טורונטו רפטורס

חשוב לקחת בחשבון, שהויזה לקנדה תישלח אליכם במייל בד"כ תוך 48 שעות מרגע ההזמנה, אבל לעתים התהליך עשוי לקחת מעט יותר זמן, כי ממשלת קנדה עשויה לבקש מידע נוסף לפני שהיא מאשרת את הויזה. לכן מומלץ להתחיל בתהליך מספיק זמן לפני הטיסה, ולהבטיח שהויזה לקנדה תהיה ברשותכם במועד הרצוי.

ויזה לקנדה תקפה למשך חמש שנים או עד לפקיעת תוקף הדרכון, והיא מאפשרת כניסות מרובות לקנדה כל עוד היא בתוקף. שימו לב, שעל אף שהויזה לקנדה תקפה למשך 5 שנים, לא מדובר בשהייה רצופה. עם הנחיתה בקנדה, בביקורת הגבולות תקבלו אישור שהייה בקנדה למשך 3 עד 6 חודשים, ותהיו מחויבים לצאת ממנה במהלך פרק הזמן שאושר לכם. אם תרצו להיכנס שוב לקנדה כשהויזה והדרכון עדיין בתוקף, לא תצטרכו להוציא שוב ויזה לקנדה, ותוכלו להשתמש בויזה שהוצאתם לפני הנסיעה הקודמת.

מהי ויזה מסוג ETA לקנדה?

החל משנת 2015 ממשלת קנדה מחייבת את כל מי שנכנס למדינה להוציא ויזה מראש. יש מדינות שתושביהן מחויבים להוציא ויזה רגילה. ישראל נמנית על המדינות שאזרחיהן מחויבים להוציא ויזה מסוג ETA (אישור כניסה אלקטרוני) על מנת להיכנס לקנדה, שהדרישות לגביה פחות נוקשות ותהליך הוצאתה פשוט יותר.

לאחר מילוי של הטופס באתר (קישור מופיע למעלה באדום) וביצוע תשלום בכרטיס אשראי, תישלח אליכם ויזה רשמית שהונפקה על ידי ממשלת קנדה.

מי צריך ויזה לקנדה?

ישראלים הנכנסים לקנדה בטיסה.

ישראלים הנוחתים בקנדה בטיסת קונקשן ללא יציאה משדה התעופה.

ילדים החל מרגע לידתם מחויבים בויזה לקנדה.

מי לא צריך להוציא ויזה (ETA) לקנדה?

מי שנכנס לקנדה דרך מעבר קרקעי או ימי (אוטובוס, רכבת, סירה או קרוז).

מי שצריך ויזת עסקים לקנדה (להוצאת ויזת עסקים לקנדה יש לפנות לשגרירות למידע נוסף).

המדינה היחידה שאזרחיה אינם צריכים להוציא ויזה כל מנת להיכנס לקנדה היא ארה"ב.

תהליך הוצאת ויזה לקנדה באינטרנט

מדובר בתהליך קצר ונוח, שכולל שלושה שלבים פשוטים:

נכנסים לאתר של e-visa באמצעות הקישור המופיע למעלה באדום וממלאים את טופס הבקשה.

משלמים אונליין באמצעות כרטיס אשראי.

מקבלים במייל (לרוב בתוך 48 שעות) את הויזה הרשמית חתומה על ידי ממשלת קנדה.

אם אחרי מילוי הטופס ושליחתו גיליתם טעות בפרטים שמילאתם, חשוב שתעדכנו את e-visa כמה שיותר מהר. אם תעדכנו את החברה בנוגע לטעות לפני שהבקשה הועברה לממשלת קנדה, ניתן יהיה לתקן את הטעות. למרבה הצער, אם הטעות תתברר לאחר שהבקשה כבר הוגשה, לא תהיה אפשרות לתקן את הטעות ותידרשו להוציא ויזה חדשה. לכן הקפידו לבדוק היטב את הפרטים שמילאתם לפני שאתם מגישים את הטופס באתר.

איזה מסמכים צריך בשביל להוציא ויזה לקנדה?

בתהליך הוצאת הויזה לקנדה תתבקשו לספק את הנתונים והמסמכים הבאים:

כתובת דוא"ל אליה תישלח הויזה

כרטיס אשראי באמצעותו יתבצע התשלום עבור הויזה

דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מתאריך הכניסה לקנדה

שימו לב: הויזה לקנדה מקושרת לדרכון עמו אתם נכנסים לקנדה. בתהליך מילוי טופס הבקשה תתבקשו למלא את מספר הדרכון שלכם. אם עד מועד הטיסה לקנדה תוקף הדרכון פג, הויזה שתוציאו לא תהיה בתוקף, ותצטרכו להתחיל בתהליך מחדש. המדיניות של ממשלת קנדה בנושא זה היא חד משמעית: הויזה מקושרת לדרכון שאת הפרטים שלו מילאתם בבקשת הויזה, והוא הדרכון היחיד אתו תורשו להיכנס לקנדה.

כמה עולה ויזה לקנדה?

המחיר עבור ויזה לקנדה דרך e-visa הוא 100 ₪, והוא כולל הכול! לא תידרשו להוסיף עוד כסף בשדה התעופה או לאחר הנחיתה בקנדה.

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל