ויזה לאתיופיה – מדריך והמלצות למטייל

אתיופיה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר למטיילים ישראלים ביבשת אפריקה. זו מדינה עם תרבות עשירה, שמשלבת מורשת מפוארת של שלוש הדתות המונותאיסטיות, נופים פראיים, עתיקות, שבטים מסורתיים ועוד, ועבור קהילה ישראלית גדולה מדובר גם בערש המורשת האישית של חבריה ויעד לטיולי שורשים מרגשים. במדריך זה תמצאו את כל המידע החשוב בנוגע להוצאת ויזה אלקטרונית לאתיופיה, וקישור באמצעותו תוכלו להוציא ויזה לאתיופיה באינטרנט בעברית בדרך קלה ובטוחה..

נכון להיום, ישראלים המגיעים לאתיופיה בטיסה דרך הבירה, אדיס אבבה, למטרות תיירות, עסקים או ביקור משפחתי מחויבים בהוצאת ויזה לאתיופיה. כיום אין צורך להוציא ויזה מנייר – כזו שמודבקת בדרכון – בשגרירות אתיופיה בארץ, וניתן להזמין אונליין ויזה אלקטרונית לאתיופיה, שהיא מסמך רשמי שנשלח אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני. את הויזה האלקטרונית יש להדפיס לפני הטיסה לאתיופיה על מנת שיהיה אפשר להציג אותה לרשויות לאחר הנחיתה באדיס אבבה. תוכלו לבצע את תהליך ההזמנה של ויזה אלקטרונית לאתיופיה אונליין בשפה העברית בעזרת השירות של חברת e-visa. כך תוכלו להיות בטוחים שהמסמך שקיבלתם תקין ותקף, שהתשלום שביצעתם הוא סופי ושלא צפויות לכם הפתעות לא נעימות ברגע האחרון.

להזמנת ויזה לאתיופיה באמצעות e-visa לחצו כאן

חופשה באתיופיה – עוד מידע למטייל

10 מלונות מומלצים באדיס אבבה, אתיופיה

טיסות לאתיופיה – מה חשוב לדעת

השכרת רכב באתיופיה – השוואת מחירים ומידע חשוב

מהם סוגי הויזה לאתיופיה שאפשר להוציא דרך e-visa?

חברת e-visa מאפשרת לכם להוציא שלושה סוגים של ויזות לאתיופיה:

ויזת תיירות לאתיופיה ל-30 יום: מאפשרת כניסה אחת בלבד בטיסה דרך שדה התעופה של אדיס אבבה ושהות בה לתקופה של עד 30 ימים.

ויזת תיירות לאתיופיה ל-90 יום: מאפשרת כניסה אחת בלבד בטיסה דרך שדה התעופה של אדיס אבבה ושהות בה לתקופה של עד 90 ימים.

ויזת עסקים לאתיופיה לחודש עד שנה: מאפשרת כניסה חד פעמית או רב פעמית, אווירית בלבד (דרך שדה התעופה של אדיס אבבה), למטרת השתתפות בכנס, השקעה, עיתונאות או עסקים באתיופיה. על מנת לקבל מידע מדויק בנוגע להוצאת ויזת עסקים לאתיופיה ניתן לפנות לחברת e-visa במייל: info@e-visa.co.il וצוות החברה יסייע לכם בתהליך.

מי יכול להוציא ויזה אלקטרונית לאתיופיה?

כאמור, כל אזרח ישראלי שנכנס לאתיופיה בדרך אווירית למטרות תיירותיות או לביקור משפחתי, כמו גם למטרות עסקיות שונות, יכול להוציא ויזה לאתיופיה במסלול של ויזה אלקטרונית.

למען הסר ספק, החובה להוציא ויזה לאתיופיה חלה על כל מי שנכנס למדינה בטיסה, מגיל לידה ועד בכלל. כלומר, תינוקות וילדים מחויבים גם הם בהוצאת ויזה לאתיופיה.

מטיילים שמגיעים לאתיופיה דרך מעבר גבול יבשתי לא יכולים להוציא ויזה אלקטרונית לאתיופיה, ולגביהם יש לברר את הדרישות בשגרירות.

מה התהליך של הוצאת ויזה אלקטרונית לאתיופיה?

אם תבחרו להשתמש בשירותים של e-visa, תגלו שמדובר בהליך פשוט מאוד, שידרוש מכם רק כמה דקות:

קודם כל, נכנסים לאתר e-visa דרך הקישור המופיע למעלה באדום.

לאחר מכן ממלאים את טופס הבקשה, המופיע באתר בשפה העברית.

משלמים עבור הויזה (בהמשך תמצאו את מחירי הויזות השונות לאתיופיה), וממתינים 4-5 ימי עסקים לקבלת המסמך בדואר האלקטרוני שמילאתם בטופס הבקשה.

את המסמך הרשמי שקיבלתם במייל מומלץ להדפיס לפני הטיסה, על מנת שתוכלו להציגו בעת הנחיתה באדיס אבבה.

איזה מידע ואילו מסמכים צריך להכין לפני שמגישים בקשה לויזה לאתיופיה?

בשביל להגיש בקשה לויזה לאתיופיה יהיה עליכם להכין מראש את הפרטים והמסמכים הבאים:

– כתובת מייל אליה תישלח הויזה לאתיופיה

– פרטי כרטיס האשראי באמצעותו יבוצע התשלום

– דרכון בתוקף לחצי שנה לפחות מתאריך הכניסה לאתיופיה

– תמונת פספורט תקנית

מה תוקף הויזה לאתיופיה?

כאשר תמלאו את טופס ההזמנה (אליו ניתן להגיע דרך הקישור המופיע למעלה באדום) תוכלו לבחור תאריך הגעה משוער לאתיופיה. הויזה תיכנס לתוקף החל מתאריך זה, למשך 3 חודשים, במהלכם תצטרכו להיכנס לאתיופיה. לא תתאפשר כניסה לאתיופיה לפני התאריך שציינתם כתאריך הכניסה המשוער ולא לאחר פקיעת 30 הימים שנספרים ממנו והלאה. מרגע הכניסה, תוכלו לשהות באתיופיה למשך 30 או 90 ימים, בהתאם לסוג הויזה לאתיופיה שהזמנתם.

האם ניתן לקבל בחזרה את התשלום במקרה והויזה לאתיופיה לא מאושרת?

e-visa מתחייבים שתהליך הוצאת הויזה לאתיופיה דרכם הוא ללא סיכון, ובמידה ולא יצליחו להוציא לכם ויזה לאתיופיה בשל טעות שביצעה החברה, תקבלו את כל כספכם בחזרה.

אם קיבלתם סירוב על הויזה לאתיופיה בגלל טעות של החברה, או אם קיבלתם את הויזה עם פרטים לא נכונים (שונים מאלה שמילאתם בטופס) ואתם לא יכולים להשתמש בה, תקבלו החזר כספי על 100% מהתשלום.

אם ביצעתם בעצמכם טעות במהלך מילוי הטופס, וגיליתם את הטעות לפני שהחברה העבירה את הטופס לשלטונות האתיופיים, מהרו לעדכן את e-visa, והם ידאגו לתקן את הטעות. במידה והטופס נשלח כבר לאתיופיה, תיאלצו להתחיל את התהליך מחדש, כולל תשלום על ויזה נוספת. לכן חשוב שתבדקו את עצמכם היטב לפני שאתם שולחים את טופס הבקשה, ותוודאו שכל הפרטים שמילאתם נכונים.

כמה עולה ויזה לאתיופיה?

כאמור, יש שלושה סוגי ויזות לאתיופיה שניתן להוציא באתר e-visa. עבור כל סוג ויזה לאתיופיה תתבקשו לשלם סכום שונה.

ויזת תיירות לאתיופיה ל-30 יום: 390 ₪

ויזת תיירות לאתיופיה ל-90 יום: 880 ₪

ויזת עסקים לאתיופיה לחודש עד שנה: 390-1200 ₪ (בהתאם לפרק הזמן ולמטרת הנסיעה)

הוספת תגובה

  להזמנת חדרי מלון השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל