השכרת רכב בתל אביב השוואת מחירים

השכרת רכב בתל אביב – השוואת מחירים וטיפים

השכרת רכב בת"א יכולה להיות זולה ופשוטה הרבה יותר באמצעות כתבה זו, בה תמצאו גם מנוע חיפוש מיוחד שיבצע עבורכם השוואת מחירים בין חברות השכרת רכבים בתל אביב ויאתר עבורכם את המחיר הכי זול עבור מיגוון מכוניות. בנוסף תמצאו בכתבה זו טיפים והמלצות שיחסכו לכם הרבה כסף על ה"אותיות הקטנות" והטריקים של חברות השכרת הרכב, כולל סרטי וידאו של מכוניות להשכרה בת"א ופרטים חשובים על סוכנויות השכרת רכב בתל אביב

יש למעלה מעשר חברות שונות להשכרת רכב בתל אביב המפעילות סניפים שמפוזרים ברחבי העיר (כולל גם בנמל התעופה שדה דב), מה שהופך את השוואת המחירים לפעולה קריטית בעת השכרת רכב בת"א. במקום לעבוד קשה ולבצע השוואת מחירים ישירות מול חברות השכרת הרכב, מצאנו עבורכם דרך פשוטה למצוא את המחיר הכי זול להשכרת רכבים בתל אביב, ובמספר לחיצות בלבד תוכלו כבר לקבל אישור הזמנה ושובר לאיסוף הרכב.

השכרת רכב בתל אביב  – מנוע חיפוש והשוואת מחירים


במנוע החיפוש שלפניכם, מלאו את פרטי השכרת הרכב הרלוונטים שכוללים תאריך ושעת איסוף, תאריך ושעת החזרה, תחנה – כלומר, היכן בדיוק אתם מעוניינים להזמין השכרת רכב בת"א (באיזה חלק של העיר), ואל תשכחו גם לסמן אם טווח גיל הנהג הוא בין 25 ל70 (נהגים צעירים חייבים בתוספת תשלום בדרך כלל).

השוואת מחירי השכרת רכב בת"א – המלצות וטיפים

המלצה חשובה: בעת השוואת מחירים להשכרת רכב בתל אביב, תוכלו לבחור מבין מגוון תחנות של סוכנויות השכרת רכב בת"א הממוקמות באיזורים שונים ברחבי תל אביב. כדי למצוא את המחיר הכי זול והדיל הכי משתלם להשכרת רכב בין כל החברות הפועלות בעיר, מומלץ לבצע מספר חיפושים שיכסו את כל המיקומים האפשריים בתל אביב (אלא אם כן יש לכם צורך בהשכרת רכב בת"א בתחנה ספציפית).

תחנת תל אביב מרכז העיר, למשל, תציג בפניכם סניפי השכרת רכבים ברחוב הירקון ורחוב המסגר. תוכלו גם לבקש תוצאות השוואת מחירים של השכרת רכב בשדה דב, במספר מלונות מרכזיים בת"א ועוד (בהמשך תוכלו לצפות ברשימה מפורטת של חברות השכרת רכב בתל אביב ובסניפים הקיימים בכל תחנה). לאחר הזנת הפרטים החשובים, יוצגו בפניכם מגוון הצעות מחיר מחברות שונות להשכרת רכב בת"א. בשלב זה, תוכלו לסנן את התוצאות לפי סוג הרכב (מעל לתוצאות החיפוש) או לפי קטגוריות נוספות, כמו פרטי הרכב, מדיניות הדלק וכול (מצד ימין לתוצאות החיפוש).

לאחר סינון התוצאות, מומלץ מאוד לקרוא את הפרטים המופיעים בכל הצעת מחיר כבר בעת השוואת המחירים (מספר הנוסעים, פרטי הרכב, סוג תיבת ההילוכים (אוטומטי או ידני), תנאי ההשכרה המלאים וכול'). שימו לב לתנאי הביטול, מדיניות הדלק ועוד. לאחר שקראתם היטב את כל התנאים, בדקתם את האותיות הקטנות ומצאתם את המחיר הכי זול להשכרת רכב בתל אביב על סוג האוטו בו אתם מעוניינים, לחצו על "הזמן עכשיו", ולרוב, בעוד מספר דקות יהיה בידכם שובר אישור הזמנה.

בשלב הבא, תוכלו לקרוא שוב את פרטי ההזמנה החשובים, להוסיף להזמנה תוספות בתשלום (עליהן תשלמו בדלפק בדרך כלל) ואפילו לשדרג את ביטוח הרכב ולבקש בקשות מיוחדות (בתיבה בסוף עמוד החיפוש). שימו לב שאתר רנטלקארס לרוב לא יכול להבטיח את מחיר או מלאי התוספות. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא למלא את פרטי הנהג הראשי (כפי שהם מופיעים בדרכון/רישיון הנהיגה הבינלאומי) ואת פרטי כרטיס האשראי לתשלום.

לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, אישור ההזמנה מתקבל בדרך כלל מיד. אם לא קבלתם אישור הזמנה מסוכנות השכרת הרכב בת"א תוך 48 שעות, צוות האתר יצור איתכם קשר. לעיתים, יש צורך להמתין לאישור מחברת ההשכרה. במקרה זה, תקבלו על כך הודעה והסכום הרלוונטי ישוריין זמנית בכרטיס האשראי שלכם. החסימה תוסר במקרה הנדיר בו ההזמנה לא תאושר. לאחר קבלת אישור ההזמנה, תוכלו להדפיס את שובר ההזמנה (ואוצ'ר) אותו תצטרכו להציג בעת איסוף הרכב, ולבצע מגוון פעולות בעמוד "נהל הזמנה".

השוואת מחירים להשכרת רכב בתל אביב

ערכנו עבורכם מספר השוואות מחירים על מנת למצוא את המחירים הכי זולים להשכרת רכב בתל אביב על מיגוון סוגי מכוניות – החל מרכב קטן ועד למיניוואן עם 7 מקומות או יותר. שימו לב שהמחירים משתנים מעת לעת והחברות בדרך כלל לא מבטיחות סוג רכב ספציפי, אלא דגם דומה.

השכרת רכב בת"א – הכי זול

אם אתם מחפשים השכרת רכבים בת"א וחשוב לכם בעיקר שהמחיר יהיה זול ואין לכם דרישות מיוחדות לגבי סוג הרכב, תוכלו לבצע השוואת מחירים ללא כל סינון, והתוצאה הראשונה שתופיע תהיה הזולה ביותר (לעיתים יש צורך ללחוץ על מיון לפי מחיר).

בהשוואת המחירים שערכנו מצאנו שהמחיר הכי זול להשכרת רכב בתל אביב ליום הוא בחברת שלמה סיקסט שמציעה השכרת שברולט ספארק במחיר של 111.39 ש"ח ליום. רכב השברולט ספארק מתאים לארבעה נוסעים ושתי מזוודות קטנות, ותיבת ההילוכים שלו היא ידנית.

השכרת רכב בתל אביב לחודש

במנוע השוואת המחירים שלפניכם תוכלו לחפש גם השכרת רכב לטווח ארוך יותר (עד חודש). השכרת רכב לחודש בדרך כלל מוזילה את העלות היומית באופן משמעותי (לעומת מחיר ליום של השכרת רכב לתקופה קצרה יותר). בהשוואת מחירים שערכנו מצאנו שהמחיר הכי זול להשכרת רכב בת"א לחודש מגיע מחברת אלדן, שמציעה השכרת שברולט ספארק לשלושים ימים במחיר של 2,314.49 ש"ח.

השכרת ג'יפ בתל אביב

מחפשים השכרת ג'יפ בתל אביב? לחצו על כפתור "ג'יפים" לאחר שיעלו בפניכם תוצאות החיפוש, ויופיעו בפניכם מגוון דילים משתלמים להשכרת ג'יפ בת"א.

בהשוואת מחירים שערכנו בעזרת אתר רנטלקארס, מצאנו שהמחיר הכי זול להשכרת ג'יפ בתל אביב ליום מגיע מחברת שלמה סיקסט בהשכרת אופל מוקה במחיר של 200.93 ש"ח (מסניף שדה דב).

שלמה סיקסט מציעה את המחיר הכי זול גם עבור השכרת ג'יפ בת"א לחודש, במחיר של 3,653.80 ש"ח עבור אותו הרכב (אופל מוקה). דגם זה מתאים לחמישה נוסעים ושלוש מזוודות גדולות.

השכרת מיניוואן בתל אביב

השכרת מיני וואן בת"א היא פיתרון מושלם למי שמעוניין בהשכרת רכב למשפחות מרובות ילדים או לקבוצה גדולה. בעזרת השוואת המחירים של רנטלקארס תוכלו למצוא דילים שווים להשכרת מיניוואן בת"א עם מקומות לשבעה, שמונה ואפילו תשעה נוסעים.

ערכנו השוואת מחירים על מנת לבדוק מהם המחירים שניתן למצוא במנוע החיפוש רנטלקארס – המחיר הכי זול להשכרת מיניוואן בתל אביב לשבעה נוסעים מגיע מחברת שלמה סיקסט שמציעה השכרת אופל זפירה במחיר של 336.44 ש"ח ליום.

זהו גם הדיל הכי זול להשכרת מיניוואן בת"א לחודש (לשבעה נוסעים), במחיר של 5,417.70 ש"ח (לשלושים ימים) בהשכרת אותו הדגם משלמה סיקסט. את הדיל הזה מצאנו במספר סניפי שלמה סיקסט בתל אביב.

השכרת רכב יוקרה בתל אביב

השכרת מכונית פאר בת"א לחתונה, אירוע, לאירוח נכבדים או לכל מטרה אחרת הופכת לפעולה פשוטה בעזרת השוואת מחירים חכמה. בעזרת מנוע השוואת המחירים של רנטלקארס, תוכלו למצוא השכרת רכב יוקרה בת"א שמתאימה כמעט לכל תקציב.

ערכנו השוואת מחירים ומצאנו שהמחיר הכי זול להשכרת מכוניות יוקרה בתל אביב ליום הוא 543.74 ש"ח בהשכרת וולוו S60 מחברת קל אוטו. רכב הוולוו S60 מתאים לחמישה נוסעים, לשתי מזוודות גדולות ולמזוודה קטנה.

המחיר הכי זול להשכרת רכב יוקרה בת"א לחודש הוא 9,092.57 ש"ח בהשכרת יגואר XE מחברת הרץ. רכב היגואר XE מתאים לחמישה נוסעים ולמזוודה קטנה.

סוכנויות השכרת רכב בתל אביב

אלו התחנות השונות מהן תוכלו לבחור במנוע החיפוש בעת השוואת המחירים להשכרת רכב בתל אביב, והחברות הפועלות בהן:

תל אביב – המסגר

קל אוטו – השכרת רכב בת"א

כתובת: המסגר 5. שעות פתיחה: ימי ראשון עד חמישי: 08:00 עד 16:30, ימי שישי: 08:00 עד 12:30.

אלבר (יורופקאר) – השכרת רכבים בתל אביב

כתובת הסניף: המסגר 9. שעות הפתיחה: ימי ראשון עד שישי: 08:00 – 13:00

תל אביב-מלון אינטרקונטיננטל

שלמה סיקסט השכרת רכב ת"א

כתובת: פרופסור יחלזקאל קויפמן 12. שעות פעילות: ראשון עד חמישי: 08:00 – 17:00, ימי שישי: 08:00 – 12:00

תל אביב – הירקון

שלמה סיקסט השכרת רכבים בת"א

כתובת: רחוב הירקון 122, שעות הפתיחה: ראשון עד חמישי 08:00 – 18:00, ימי שישי 08:00 – 12:00

אוויס avis השכרת מכוניות בת"א

כתובת: הירקון 113 תל אביב. שעות פתיחה: ראשון עד חמישי: 08:00 עד 18:00, ימי שישי וערבי חג: 08:00 עד 13:00

באדג'ט השכרת רכב תל אביב

כתובת: רחוב הירקון 99, מלון דן תל אביב. שעות פעילות: ימי ראשון עד חמישי: 08:00-18:00, ימי שישי וערבי חג 08:00-14:00

אלדן השכרת רכבים ת"א

כתובת: הירקון 114. שעות פתיחה: ראשון, שני, רביעי וחמישי: 09:00-17:30, ימי שלישי: 09:00-15:45. ימי שישי: 09:00 – 13:00

(אלבר) יורופקאר הירקון השכרת רכב

כתובת: הירקון 80. שעות פעילות: ראשון עד שישי: 08:00 עד 13:00

הרץ hertz סוכנות השכרת רכב בת"א

כתובת: הירקון 144 תל אביב. שעות פעילות: ימי ראשון עד חמישי: 08:00 עד 18:00, ימי שישי 08:00 עד 14:00.

תל אביב שדה דוב

שלמה סיקסט השכרת רכב בשדה דב

כתובת: שדה דב. שעות פתיחה – ראשון עד חמישי: 08:00-17:00 ימי שישי: 08:00-12:00

קל אוטו – השכרת רכב שדה דב

כתובת: לוי אשכול תל אביב. שעות פעילות: ימי ראשון עד חמישי 07:00-17:00. ימי שישי 07:00-13:00

תחנת תל אביב-מרכז העיר

כוללת למעשה סניפי השכרת רכב בת"א הממוקמים ברחוב הירקון והמסגר.

חברות השכרת רכב בת"א

כל חברה להשכרת רכב בת"א פועלת עם תנאים משלה ומציעה מגוון שונה של סוגי רכבים ודגמים שונים. בעת ההזמנה, תמיד כדאי מאוד לבדוק מהם התנאים הרלוונטיים להזמנה, איזה ביטוח כלול בה ופרטים חשובים נוספים. שימו לב שבדרך כלל, במקרה של איחור בהחזרת הרכב השכור, יש צורך לקבל אישור מראש מחברת השכרת הרכב. אספנו בשבילכם מספר פרטים על החברות השונות להשכרת רכב בתל אביב –

אוויס avis

השכרת רכבים בת"א באוויס כוללת, לרוב, את האפשרות לבטל את ההזמנה במקרה הצורך (עד 48 שעות לפני איסוף הרכב). על איחור בהחזרת הרכב השכור (איחור של שעה ומעלה) תשלמו בדרך כלל עמלה בגובה של יום השכרה בתוספת כיסויים ותוספות. עם זאת, שימו לב לבדוק מהי מדיניות האיחורים התקפה להזמנה שלכם. אוויס מאפשרת השכרת רכב לנהג צעיר (החל מגיל 21) בתוספות תשלום.

באדג'ט

באדג'ט מאפשרת השכרת רכב לנהגים צעירים בת"א (מגיל 21 ומעלה) עם ותק של שנתיים לפחות ובתוספת עמלה. השכרת רכב בבאדג'ט בדרך כלל כוללת את האפשרות לבטל את ההזמנה עד 48 שעות לפני איסוף הרכב. -בהחזרת הרכב השכור באיחור, תוכלו לצפות לעמלה של שליש ממחיר יום השכרת רכב על איחור של כל שעה, וחיוב של יום השכרה מלא באיחור של שלוש שעות.

קל אוטו

בהשכרת רכב בת"א בחברת קל אוטו, תוכלו בדרך כלל לבטל את ההזמנה עד 48 שעות לפני איסוף הרכב. בדרך כלל, על איחור של עד שעה בהחזרת הרכב השכור תחויבו בהתאם למחירון. איחור של שעה-שעתיים יחויב כרבע מעלות יום השכירות, איחור של שעתיים עד שלוש יחויבו כשני רבעים מעלות יום השכרת רכב ואיחור של שלוש שעות ומעלה יחויב כיום השכרה מלא. קל אוטו מאפשרת השכרת רכב לנהג צעיר בת"א בתוספת עמלה (החל מגיל 21, עם מינימום וותק של שנתיים).

אלדן

באלדן גם נהגים צעירים (החל מגיל 21) יכולים לשכור רכב בתנאי שירכשו כיסוי מתאים. זכרו שהרישיון של הנהג השוכר צריך להיות מהסוג החדש המותאם לתקינה האירופאית עם ותק של שנתיים.  גם בהשכרת רכב באלדן ת"א תוכלו בדרך כלל לבטל את ההזמנה במקרה הצורך, כל עוד תעשו זאת עד 48 שעות לפני איסוף הרכב.

על איחור בהחזרת הרכב השכור תחויבו בעמלה: איחור של שעה עד שעתיים יגרור חיוב של חצי מתמורת ההשכרה היומית הכוללת, כולל דמי שכירות תוספות וכדומה, איחור של שעתיים עד שלוש יחויב כ75% ממלוא עלות ההשכרה, ואיחור של למעלה משלוש שעות עד יממה יגרור חיוב של 100% מעלות השכרת הרכב ליום.

יורופקאר

חברת אלבר (יורופקאר) מאפשרת השכרת רכב לנהגים צעירים בתל אביב בתוספת עמלה, כל עוד הנהג הוא בן 21 לפחות עם ותק רישיון של שנה לפחות. אלבר מחייבת בתוספת תשלום על כל איחור בהחזרת הרכב השכור: בדרך כלל בעמלה של 1/3 מהמחיר היומי על איחור של שעה ועמלה בגובה יום השכרה מלא על איחור של למעלה משלוש שעות.

הרץ hertz

הרץ מאפשרת השכרת רכב בת"א לנהג צעיר בתוספת תשלום בדרך כלל, כל עוד הנהג השוכר הוא בן 21 ומעלה עם רישיון נהיגה בן שנה לפחות. בדרך כלל, חברת הרץ תחייב את הלקוח בתוספת תשלום בגובה של שליש מהתעריף היומי על כל שעת איחור. איחור של שלוש שעות ומעלה יגרור חיוב של יום השכרת רכב מלא.

שלמה סיקסט

בשלמה סיקסט, נהגים צעירים בגילאי 21 עד 23 ו/או נהגים חדשים עם ותק של שנה עד שנתיים רשאים לשכור רכב, בתוספת תשלום בדרך כלל. לרוב, בהשכרת רכב בת"א בשלמה סיקסט, תוכלו לבטל את ההזמנה עד 48 שעות לפני איסוף הרכב. החזרת הרכב השכור באיחור של למעלה משעה תגרור חיוב של יום השכרה מלא.

טריפטי

חברת טריפטי נמצאת בבעלות של חברת הרץ. בהשכרת רכב בת"א מטריפטי, בדרך כלל תוכלו לבצע ביטול הזמנה עד 48 שעות לפני איסוף הרכב, ולבצע שינויים בהזמנה. השכרות רכב בטריפטי כוללות בדרך כלל ביטוח גניבה וביטוח תאונה CDW.

השכרת רכב בתל אביב
דירוג הגולשים 5 (1 הצבעה)
Sending

תגובה

  להזמנת חדרי מלון השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל