השכרת אופניים באמסטרדם – השוואת מחירים והזמנות

אמסטרדם היא מהערים המזוהות ביותר עם רכיבה על אופניים, והיא הייתה כזו עוד הרבה לפני שאופניים הפכו לכלי תחבורה עירוני פופולארי בערים גדולות בעולם. אם אתם מתכננים חופשה באמסטרדם, השכרת אופניים היא אפשרות מצוינת עבורכם לחוות את העיר, ולהתנייד ממקום למקום, ללא תלות בתחבורה ציבורית או נהיגה במכונית בעיר לא מוכרת. במדריך להשכרת אופניים באמסטרדם תמצאו את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא, כולל טיפים להשוואת מחירים וחיסכון בעלויות.

בהיותה עיר מישורית, עם רחובות צרים ותעלות רבות, מה שמקשה על נסיעה במכונית, אמסטרדם, בירת הולנד, ידועה מאז ומעולם כעיר של אופניים. תושבי העיר, כמו גם התיירים הרבים המבקרים בה מדי שנה, בוחרים פעמים רבות ברכיבה על אופניים באמסטרדם, כדרך ההתניידות המועדפת עליהם. כיום כבר אין צורך להגיע לעיר, ואז להתחיל לנדוד בין חנויות או סוכנויות, על מנת להשיג אופניים להשכרה באמסטרדם, בדגם הרצוי לכם ובמחיר משתלם. ניתן לבצע השכרת אופניים באמסטרדם מראש, אונליין, בדיוק כמו שמזמינים מלון או טיסה.

מנוע החיפוש של בייקסבוקינג, המופיע כאן לנוחיותכם (בהמשך תמצאו הסבר מפורט על השימוש במערכת), מאפשר לכם לבחון הצעות של מגוון חברות השכרה מקומיות, להשוות בין ההצעות השונות ולבצע את ההזמנה, עוד לפני שעליתם על הטיסה לאמסטרדם.  תוכלו לערוך השוואת מחירים, לבדוק את דגמי האופניים הזמינים והפרטים הטכניים, לברר מהם תנאי העסקה ומה קורה במקרה של ביטול, להוסיף תוספות של ציוד היקפי ועוד ולדעת מראש מהו המחיר הסופי שתשלמו על האופניים שכורים באמסטרדם. כך תגיעו לחופשה באמסטרדם רגועים, ולא תבזבזו זמן יקר מהחופשה על תהליך ההשכרה.

בעזרת המערכת של בייקסבוקינג תוכלו להזמין גם השכרת אופנוע באמסטרדם, השכרת קטנוע באמסטרדם ואופניים חשמליים באמסטרדם (שימו לב, שאופניים חשמליים מופיעים תחת הקטגוריה "אופניים").

דילים לאמסטרדם במבצע     |      טיולים מאורגנים בהולנד

חופשה באמסטרדם – עוד מידע חשוב

השכרת רכב באמסטרדם – השוואת מחירים וטיפים חשובים

אמסטרדם – מלונות מומלצים למשפחות בבירת הולנד

טיסות לאמסטרדם – השוואת מחירים וטיפים

אייאקס אמסטרדם – המדריך לרכישת כרטיסים

סים או eSIM להולנד

איך משכירים אופניים באמסטרדם עם מנוע החיפוש של בייקסבוקינג?

באמצעות תיבת החיפוש הלבנה, המופיעה במדריך זה, תוכלו למצוא ולהזמין, בקלות ובנוחות, אופניים להשכרה באמסטרדם באופן הבא:

בשדה "ארץ" (Country) יש לבחור באפשרות "Netherlands". בשדה "עיר האיסוף" (Pick-Up City) בחרו ב"Amsterdam".

תוכלו להחזיר את האופניים באותה נקודה בה תאספו אותם, או במקום אחר לבחירתכם. במידה ותרצו להחזיר את האופניים במיקום שונה ממקום האיסוף סמנו "Return to another lcoation" ובחרו בעיר בה תרצו לבצע את ההחזרה.

בחרו בתאריכים ובשעות הרלוונטיים, ולחצו על "Search".

בשלב זה יופיעו מגוון הצעות להשכרת רכבים דו גלגליים מסוגים שונים (אופניים, אופנועים וקטנועים). תוכלו להסיר מתוצאות החיפוש כלי רכב שאינם רלוונטיים עבורכם באמצעות הסרת הסימון בחלק העליון של העמוד. כמו כן, תוכלו לבחור כיצד למיין את התוצאות (Sort By), מהזולה ביותר או מהמומלצת ביותר, או לצפות בתוצאות על פי מיקום תחנות האיסוף על המפה (Show on the map).

לאחר שתסננו את תוצאות החיפוש בהתאם לצרכים שלכם, תוכלו לעבור על ההצעות השונות ולבדוק את הפרטים המוצגים לצד המחיר, בצורה ברורה ובולטת.

לאחר שמצאתם הצעה שנראית לכם רלוונטית, תוכלו ללחוץ על "More Info" על מנת לברר פרטים נוספים, כמו למשל: תנאי ביטול ושינוי ההזמנה, תוספות להזמנה (מחיר כל תוספת מופיע באירו לצידה, ובמידה והתוספת אינה כרוכה בתשלום יופיע לצידה "For Free"), המחיר הכולל של העסקה ומה הסכום הנדרש לשריון ההזמנה (בדרך כלל, מדובר באחוז קטן יחסית מהמחיר הכולל). במידה והתנאים מתאימים לכם, תוכלו לעבור ישירות לתהליך ההזמנה.

גם טופס ההזמנה הוא קצר ופשוט. תתבקשו להזין מספר פרטים אישיים ובמידת הצורך, תוכלו למלא גם הערה בטקסט חופשי. לאחר קבלת אישור על ביצוע ההזמנה, יישלח אליכם ואוצ'ר, אותו תתבקשו להציג בדלפק ההשכרה בעת איסוף האופניים.

אופניים באמסטרדם – מה חשוב לדעת?

אמסטרדם היא מהערים הידידותיות ביותר בעולם לרוכבי האופניים. בשל תנאי השטח בעיר, שאינם נוחים לנסיעה במכונית, מרכז העיר תוכנן כך שיהיה נוח להולכי רגל ורוכבי אופניים לנוע בעיר בנוחות, ולהגיע בקלות ממקום למקום. בכל רחבי אמסטרדם יש רשת מפותחת של מסלולי אופניים, המשמשים קהל גדול של רוכבי אופניים מקומיים (אמסטרדם ידועה בכך שיש בה יותר זוגות אופניים מתושבים). גם תוואי השטח המישורי ומזג האוויר באמסטרדם, שהוא נוח גם בחודשי הקיץ (טמפרטורות המקסימום הממוצעות בקיץ נעות בסביבות 22 מעלות צלזיוס), הופכים את העיר לאידיאלית עבור רוכבי אופניים.

כללי רכיבה על אופניים באמסטרדם

אמסטרדם היא מהערים הצפופות והעמוסות באירופה, ובשעות השיא יש בה עומסי תנועה כבדים ומספר גדול של רוכבים על כלי רכב דו גלגליים. תרבות הרכיבה על אופניים באמסטרדם מפותחת מאוד, ולכן גם חוקי התנועה נאכפים בה ביתר הקפדה, שלא כמו בישראל.

על מנת להימנע מסכנות מיותרות ומאירועים לא נעימים אחרים, חשוב להקפיד על מספר כללים בסיסיים:

הקפידו על בטיחות האופניים, ותחזקו אותם בהתאם לשימוש שנעשה בהם.

כאשר אתם עוזבים את האופניים, אל תשכחו לנעול אותם.

הקפידו לרכוב בשבילים ובאזורים המיועדים לאופניים.

שימו לב לתנועת הרכבים שאינם דו גלגליים, ובמיוחד לרכבות החשמליות (טראם), להן תמיד יש זכות קדימה על פני רכבים אחרים.

זכרו לתת זכות קדימה לשירותי הצלה.

עצרו ותנו זכות קדימה להולכי רגל במעבר חצייה.

שימו לב לשלטים אדומים המציינים איסור כניסה לאופניים באזורים שונים בעיר.

כאשר אתם מתכננים לפנות, אותתו עם היד לכיוון הפנייה.

וודאו שעל האופניים מותקנים פנסים בהתאם לדרישת החוק. שימו לב, שבאמסטרדם, רכיבה בלי אורות תקינים בשעות החשיכה, מעבר להיותה מסוכנת, עלולה גם לעלות לכם בקנס כספי.

גם על עבירות כמו אי מתן זכות קדימה, מעבר באור אדום, אי איתות לפני פנייה וכדומה, אתם עלולים לקבל קנס כספי בגובה של עד כמאה אירו.

איפה רוכבים על אופניים באמסטרדם?

כיאה לבירת האופניים העולמית, באמסטרדם תוכלו למצוא מגוון רחב של מסלולי אופניים. חלק מהמסלולים עוברים במרכז העיר הסואנת, בלב הרחובות ההומים, אחרים נמצאים בפארקים עירוניים ירוקים ואם תרצו, תוכלו גם לצאת מהעיר ולרכוב בין שדות ונוף כפרי טבעי.

מסלולי האופניים מותאמים גם לרכיבה ספורטיבית, אשר רבים מהמבקרים באמסטרדם כוללים כחלק מהביקור בעיר, וגם לרכיבה למי שמשתמשים באופניים ככלי תחבורה המשמש להתניידות מיעד ליעד ברחבי העיר.

בכל מקרה, מומלץ לתכנן מראש את מסלול הרכיבה שלכם באופניים באמסטרדם, כך שתגיעו ליעדכם בקלות ובנוחות, בלי להסתבך בדרך.

להלן מספר הצעות למסלולי טיולי אופניים מומלצים באמסטרדם:

רכיבה באופניים מאמסטרדם לטחנות רוח

בנוסף לאופניים, גם טחנות הרוח הן מסמלי העיר אמסטרדם, והן נחשבות לאחת האטרקציות הבולטות, שתיירים המבקרים בעיר מעוניינים לבקר בהן. תוכלו לרכוב אל טחנות הרוח בקרבת אמסטרדם באופן עצמאי, או להזמין טיול מאורגן.

רכיבה באופניים מאמסטרדם לזאנס סכאנס

בזאנס סכאנס תמצאו מוזיאון פתוח עם טחנות רוח יפהפיות. מסלול הרכיבה על אופניים מאמסטרדם לזאנס  סכאנס עובר בין עיירות ואזורים כפריים עם נוף מרהיב, ואם רוכבים ללא עצירות, זמן הרכיבה הוא כשעה-שעה ורבע.

להזמנת סיור אופניים מאורגן מאמסטרדם לטחנות הרוח של Zaanse Schans לחצו כאן

רכיבה בפארקים של אמסטרדם

באמסטרדם תוכלו למצוא פארקים יפהפיים ורחבי ידיים, בהם תוכלו להעביר יום של בילוי מקסים. בפארק וונדלפארק, למשל, תמצאו בין היתר, בתי קפה ומסעדות, אזורי בילוי למשפחות וכמובן גם מסלולי אופניים. בפארקים יש מסלולי אופניים שמטרתם חציית הפארק מקצה לקצה, ואחרים המובילים לרכיבה בתוך שטחי הטבע של הפארק.

מחירי השכרת אופניים באמסטרדם

על מנת לתת לכם סדרי גודל של מחירי השכרת אופניים באמסטרדם, ערכנו באמצעות מנוע החיפוש של בייקסבוקינג השוואות מחירים למספר אופציות. הבדיקה נעשתה לגבי השכרת אופניים באמסטרדם בחודש יולי. שימו לב, שהמחירים ותנאי העסקאות עשויים להשתנות מעת לעת, והמחירים המופיעים במדריך נכונים למועד כתיבתו בלבד. במידה ותרצו לבדוק את המחירים במועדים הרלוונטיים לחופשה שלכם באמסטרדם, מומלץ לבצע השוואת מחירים דומה, סמוך למועד ההזמנה.

במהלך חיפוש השכרת אופניים באמסטרדם, הוצאו לנו אופניים חשמליים, אופניים לילדים באמסטרדם, אופניים פשוטים לרכיבה בעיר ועוד.

להשכרת אופניים רגילים באמסטרדם ליום אחד, המחיר הזול ביותר שמצאנו היה כ-6.31 אירו.

להשכרת אופניים חשמליים באמסטרדם ליום, המחיר הנמוך ביותר היה 24.25 אירו.

באופן טבעי, ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר, כך המחיר ליום הוא נמוך יותר.

המחיר הנמוך ביותר שמצאנו להשכרת אופניים רגילים באמסטרדם לשבוע היה 23.09 אירו, ולהשכרת אופניים חשמליים באמסטרדם לשבוע, המחיר הזול ביותר היה 169.75 אירו.

השכרת אופנוע באמסטרדם

כאמור, המערכת של בייקסבוקינג מאפשרת לכם לבצע השוואת מחירים והזמנות של השכרת כלי רכב דו גלגליים נוספים, ולא רק אופניים ואופניים חשמליים. אם אתם מעדיפים לרכוב ברחבי אמסטרדם ובסביבותיה באופנוע, תוכלו לבצע את ההזמנה באופן דומה.

בהולנד רישיונות לאופנועים נחלקים לשלושה סוגים, והגיל המינימלי של הרוכב שונה בהתאם לסוג הרישיון ולסוג האופנוע. הגיל המינימלי יכול להיות 18, 20, 22 ואפילו 24, במקרים מסוימים. לכן, בדקו מראש האם יש בידכם את הרישיון המתאים לאופנוע אותו תרצו לשכור, ושאתם עומדים במגבלת הגיל.

על פי המלצת משרד התחבורה, בעלי רישיון נהיגה ישראלי המעוניינים לנהוג בחו"ל צריכים להוציא טרם הנסיעה רישיון בינלאומי, התקף במדינה אליה הם טסים. יתכן שלא תתבקשו להציג רישיון נהיגה בינלאומי במהלך השכרת אופנוע באמסטרדם, אבל מדובר בהליך פשוט וזול יחסית, שיכול לחסוך לכם חוסר נעימות במהלך החופשה באמסטרדם.

במהלך ביצוע השכרת קטנוע או אופנוע דרך בייקסבוקינג, תוכלו לראות בבירור מהו סוג הרישיון הנדרש כבר בשלב החיפוש, עוד לפני הכניסה לטופס ההזמנה. בכל מקרה של חוסר וודאות, מומלץ לבדוק מול חברת ההשכרה מהו הרישיון הנדרש ומהו הגיל המינימלי.

בהשוואת המחירים שביצענו להשכרת אופנוע באמסטרדם, המחיר הזול ביותר להשכרת קטנוע ווספה לוק ליום אחד, עמד על כ-32.98 אירו ליום. ההצעה הזולה להשכרת וספה לשבוע הייתה על סך כ-196.91 אירו.

כאמור, המחירים נכונים רק למועד כתיבת המדריך, והם נועדו לקבלת סדרי גודל בלבד. לבדיקת מחירים מדויקת יותר, יהיה עליכם לבצע חיפוש במערכת בסמוך למועד ההזמנה.

יתרונות של השכרת אופניים באמסטרדם מראש עם בייקסבוקינג:

השימוש במערכת מייתר את הצורך להסתובב בין מספר סוכנויות בחיפוש אחר המחיר המשתלם ביותר להשכרת אופניים באמסטרדם.

תוכלו לבדוק מבעוד מועד חוות דעת על סוג האופניים או האופנוע וכן על חברת ההשכרה.

מחיר ההשכרה הסופי, כולל כל התוספות, ידוע מראש, כך שתוכלו לתכנן את התקציב שלכם טוב יותר, בלי הפתעות של הרגע האחרון.

כמו בכל תחום, גם כשמדובר בהשכרת אופניים באמסטרדם, סגירת העסקה מראש חוסכת לכם זמן יקר – מה שחשוב במיוחד כאשר מדובר בחופשה קצרה של כמה ימים.

הזמנה מראש מגדילה את הסיכויים למצוא את הדגם המועדף עליכם של אופניים או אופנוע, ולא תצטרכו להתפשר בהתאם למלאי המוגבל בסוכנות ספציפית.

תוכלו לפנות לשירות הלקוחות של בייקסבוקינג, ולקבל עזרה ותמיכה בכל עניין שבו תיתקלו בקושי.

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל