5 סיבות לרכוש חבילת eSIM בנסיעה הבאה שלכם לחו"ל

להישאר מחובר זה כבר לא מותרות אלא הכרח. טכנולוגיית eSIM, מציעה יתרונות רבים לנוסעים בזמן הנסיעה בחו"ל. הטכנולוגי הזו קיימת כבר כמה שנים ויותר ויותר מכשירי סלולר תומכים בה ומאפשרים חיבור לרשת הסלולר באמצעות eSIM שמוטמע במכשירי הסלולר ללא צורך ברכישת והכנסת כרטיס סים מפלסטיק. ניתן להתחבר באמצעות הטכנולוגיה הזו לחברות הסלולר בארץ וגם בעת נסיעה לחו"ל לספקים בינ"ל רבים.

חמש סיבות מדוע eSIM הפכה לבחירה המועדפת על נוסעים ישראלים רבים בחו"ל:

  1. נוחות משתמש: נדידה מסורתית כרוכה לעתים קרובות בתהליך המסורבל של החלפת כרטיסי SIM פיזיים או רכישת כרטיסים מקומיים עם ההגעה. עם השימוש ב- eSIM, הטרחה הזו בוטלה. נוסעים יכולים פשוט להפעיל את ה-eSIM שלהם מרחוק, לחסוךזמן יקר ולהבטיח קישוריות רציפה מהרגע שהם נוחתים ביעד חדש. תהליך הפעלה פשוט ונעשה ישירות במכשיר עצמו.
  2. מחיר זול: אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של חבילות eSIM הם גישה לרשתות מקומיות בתעריפים נוחים. יש מספר רב של ספקי איסים בארץ ובחו"ל אשר מציעים מגוון רחב של חבילות לפי מדינה או איזור עם מספר אפשרות לשיחות או גלישה בלבד. היתרון של טכנולוגית האיסים שאפשר גם לבחור ספק שונה בכל נסיעה לפי צורך והתאמה. לדוגמא האיסים של Airalo נותן היצע במספר רב של מדינות במחירים נוחים.
  3. גמישות: בניגוד לכרטיסי SIM קונבנציונליים, הקשורים לספקים ספציפיים ולעתים קרובות כפופים להתחייבויות חוזיות, מכשירי eSIM מציעים גמישות שאין שני לה. נוסעים יכולים לעבור בקלות בין ספקים שונים או תוכניות נתונים שונות ישירות מהגדרות המכשיר שלהם, מה שמעניק להם את החופש להתאים את אפשרויות הקישוריות שלהם בהתאם להעדפות ולמגבלות התקציביות שלהם.
  4. אבטחה משופרת: בעידן המסומן בחששות גוברים לגבי פרטיות נתונים ואבטחת סייבר, טכנולוגיית eSIM מציגה פתרון טוב. על ידי פרוטוקולי הצפנה מתקדמים ויכולות הקצאה מרחוק, מכשירי eSIM מציעים תכונות אבטחה משופרות. זה לא רק שומר על מידע רגיש במהלך נסיעות בינלאומיות אלא גם ממזער את הסיכון לגניבת זהות ופעילויות הונאה.
  5. הדור הבא: ככל שהעולם מאמץ יותר ויותר טרנספורמציה דיגיטלית, eSIM ממלא תפקיד גדל בתקשרות הסלולר. עם תמיכה מיצרני מכשירים מובילים ומפעילי סלולר, טכנולוגיית ה-eSIM הופכת במהירות למיינסטרים במגוון רחב של מכשירים, כולל סמארטפונים, טאבלטים וציוד נלווה. זה הזמן להכיר ולהשתמש בטכנולוגיה הזו.

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל