ביטוח לרכב שכור בחו"ל

ביטוח לרכב שכור בחו"ל

מתכננים השכרת רכב בחופשה הבאה? אולי כדאי להתעכב למספר דקות על נושא ביטוח הרכב השכור, ולא ללכת עם הפוליסה הראשונה שמציעים לכם בחברת השכרת הרכב (בחו"ל או בארץ). אמנם קל יותר ללכת עם ההצעה הראשונית של חברת השכרת הרכב ולהסכים לכיסויים המוצעים לנו מיד, אך בדיקה נוספת של הפוליסה והכיסוי הכלול בביטוח יכולה לחסוך לכם כסף, זמן והמון עוגמת נפש. מומלץ לעשות זאת באמצעות השירות האמין rentalcover המספק לכם השוואת מחירים לביטוח רכב שכור בחו"ל עם הצעות מחיר של חברות ביטוח מהעולם שבד"כ לוקחות פחות כסף מחברות השכרת הרכב תמורת ביטוח הרכב השכור – כנסו לשירות באמצעות הבאנר:

ביטוח רכב בחו"ל

נושא התביעות של חברת הביטוח במקרה של תאונה או גניבה הופך למעייף אפילו יותר כשמדובר בהשכרת רכב בחו"ל, כשהשפה זרה והזמן קצר, ולא תמיד נרצה להתעכב במהלך החופשה על כל פרט וכל דולר.

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לבדוק את נושא ביטוח השכרת הרכב מראש. כיום, מטיילים רבים מעדיפים לפנות לאתרי השוואת מחירים להשכרת רכב (השתמשו בקישור), לבצע הזמנה ולדעת את כל הפרטים מראש, לעומת להגיע ולשכור רכב בשדה התעופה.  באותו האופן, כדאי גם לבדוק ולהשוות את ביטוחי השכרת הרכב השונים, ובכך להגדיל את הסיכוי שלכם להימנע מביטוחים לא משתלמים, השתתפות עצמית גבוהה וכול'.

אם אתם מסוג המטיילים שאוהבים לתכנן את הטיול מראש (ובמקרים רבים זו החלטה משתלמת) ולבצע השוואת מחירים להשכרת הרכב,  תוכלו לחסוך אפילו יותר עם האפשרות לביטוח נוסף מצד שלישי שנקרא RentalCover.com. לפני שאתם מדלגים לאישור ההזמנה, אולי תרצו להמשיך לקרוא ולהבין למה הביטוח המקיף הזה להשכרת רכב בעולם יכול לחסוך לכם כסף וזמן בהמשך הטיול, ובמיוחד לעומת הפוליסות הבסיסיות של חברות השכרת הרכב או של כרטיסי האשראי, למשל.

למה כדאי לרכוש ביטוח נוסף ומקיף להשכרת הרכב?

למעשה, הביטוח של רנטלקאבר מבקש לעזור ללקוחות לקבל פוליסה מקיפה ללא עלויות נסתרות.

אם תבחרו לבטח את השכרת הרכב בחו"ל עם רנטלקאבר, במקרה של נזק תשלמו את הסכום לחברת השכרת הרכב ותגישו את התביעה דרך RentalCover.com.  תנאי הפוליסה משתנים אמנם לפי היעד וסוג הרכב, אך באופן כללי, ברנטלקאבר שואפים להוריד את סכום ההשתתפות העצמית לאפס. זהו טיפ חשוב למטייל לפני השכרת רכב בחו"ל כי בסופו של דבר הסיכון שתעשו תאונת דרכים גבוה יותר בנהיגה בארץ זרה ולא מוכרת ולכן עדיף להשקיע עוד כמה עשרות שקלים וליצור מצב שגם אם תהיה תאונה או נזק כלשהו לאוטו לא תידרשו לשלם השתתפות עצמית שעלולה להגיע לסכומים משמעותיים.

רנטלקאבר למעשה מבטיחים לא רק להתחרות בכל מחיר, אלא גם לכסות סוגי נזקים נוספים שבדרך כלל לא כלולים בכיסויים של חברות ההשכרה או של ביטוח הנסיעות של כרטיסי האשראי שמכסה בחלק מהמיקרים גם נזקים לרכב שכור. גם זמן הטיפול של רנטלקאבר שואף להיות המהיר ביותר, והחברה מבטיחה לטפל ברוב התביעות בשלושה ימי עסקים בלבד.

הביטוח רכב שכור של רנטלקאבר כולל גם כיסוי לשירותי דרך כמו גרירה ואבדן מפתח. במייל אישור ההזמנה אפילו תקבלו הסבר מפורט לאילו ביטוחים מיותרים כדאי לסרב בעת השכרת הרכב. רנטלקאבר למעשה מבקשים לאפשר לכם לדלג על הרחבות כמו הפחתת השתתפות עצמית שעולות לא מעט כסף.

למרות שהביטוח הבסיסי של חברות השכרת הרכב נשמע זול ומפתה, יש סיכוי שבזמן אמת הוא יגרום לכם להפסדים כיוון שלא תמיד כל האירועים מכוסים, וההשתתפות העצמית לעיתים יכולה להיות גבוהה. למעשה, ברכישת הביטוח של רנטלקארס, אתם משקיעים כאן מעט יותר זמן (מספר דקות לביצוע הזמנה) וכסף כדי להסיר דאגה גדולה מעליכם וגם לחסוך לעצמכם סיכון שיכול לנפח את התקציב של החופשה בין רגע.

גם מבחינת מחיר הביטוח להשכרת רכב, רנטלקאבר מבטיחה לספק את ההצעה התחרותית ביותר. למעשה, תוכלו ליצור קשר עם צוות האתר במידה ומצאתם הצעה זולה יותר לפוליסה זהה (כל עוד מדובר בחברת ביטוח לגיטימית ובפוליסה זהה לחלוטין), ולקבל הצעת מחיר מתחרה.

אגב, כדאי לציין שגם אם השתנו תוכניות הנסיעה שלכם או שפשוט שיניתם את דעתכם, תוכלו לבטל את הביטוח בכל זמן עד תחילת השכרת הרכב.

אז איך עובד ביטוח הרכב של רנטלקאבר?

 • הזמינו את ביטוח השכרת הרכב באתר בעזרת טופס הזמנה קצר, והמתינו לאישור ההזמנה.
 • סרבו להרחבות ושידרוגי הביטוח של חברות השכרת הרכב (אלו שכבר כלולים בפוליסה של רנטלקאבר) לפי ההוראות שמופיעות במייל מרנטלקאבר. לא לשכוח שבמייל אישור ההזמנה, רנטלקאבר יפרטו עבורכם אילו הרחבות לפוליסת הביטוח כלולות בהזמנה ועל אילו הרחבות תוכלו לוותר במעמד השכרת הרכב.
 • צאו לחופשה בנחת ותיהנו מהנוף. במקרה של תאונה או נזק, הגישו את התביעה באתר רנטאלקאבר (כדי להבטיח שזמן הטיפול יהיה מהיר ככל האפשר, כדאי לבדוק באתר מהם המסמכים הדרושים ולא להחסיר מידע).
 • אם הבקשה מאושרת, תקבלו מייל עם אישור וקישור לטופס תשלום בו תתבקשו להזין את פרטי חשבון הבנק שלכם. ברנטלקאבר מבטיחים תשלום מיידי, אך זכרו שייתכן שהעברת התשלום על ידי הבנק תיקח מספר ימים (תלוי באיזו מדינה נמצא החשבון).

אם תאריכי השכרת הרכב שלכם השתנו, אין בעיה, תוכלו בקלות לשנות את התאריכים (ולקבל זיכוי במקרה של הפחתת הימים). הפוליסה של רנטלקאבר מכסה את כל הנהגים הכלולים בחוזה השכרת הרכב.

יתרון נוסף של רנטלקאבר הוא שהחברה מאפשרת לרכוש ביטוח לרכב שכור גם לאחר איסוף הרכב, במידה ושכחתם לרכוש ביטוח מראש. ניתן לבטח ברנטלקאבר גם רכבי 4X4.

השוואת מחירים לביטוח לרכב שכור

ביקשנו לבדוק כמה יעלה לנו ביטוח לרכב שכור לחופשה של שבוע במספר יעדים מרכזיים, במהלך חודש ספטמבר. שימו לב שהמחירים נבדקו בעזרת מנוע השוואת המחירים רנטלקאבר, אך העלויות והתנאים עלולים להשתנות לפי היעד, התאריכים ותנאי הפוליסה

ביטוח השכרת רכב בישראל

עלות הפוליסה של רנטלקאבר עבור ביטוח להשכרת רכב בארץ לשבוע היא 52.59$ למכונית או 81.51$ להשכרת רכב 4X4.

ביטוח השכרת רכב בצרפת

ביטוח להשכרת רכב בצרפת של רנטלקאבר יעלה לכם 47 אירו בלבד לשבוע למכונית סטנדרטית או 73.77 אירו לרכב 4X4 לשבוע.

ביטוח השכרת רכב בקנדה

עלות ביטוח להשכרת רכב בקנדה דרך רנטלקאבר עומדת על 93.70 דולר קנדי לשבוע למכונית סטנדרטית, או 145.23 דולר קנדי לרכב 4X4 לשבוע.

ביטוח השכרת רכב באיטליה

המחיר שהציעו לנו ברנטלקאבר עבור פוליסה לכיסוי השכרת רכב לשבוע באיטליה הוא 47.60 אירו לביטוח רכב סטנדרטי, או 73.77 אירו לרכב 4X4.

ביטוח השכרת רכב בארה"ב

בבדיקה שערכנו עבור מחיר ביטוח להשכרת רכב בארצות הברית, קיבלנו מרנטלקאבר את ההצעה הבאה: 67.9$ לפוליסת ביטוח לשבוע לרכב סטנדרטי, או 105.24$ לפוליסת ביטוח לרכב 4X4 לשבוע.

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל