איזה ציוד קמפינג מומלץ להביא מהארץ לטיול בחו"ל?

בחירת ציוד קמפינג טרם היציאה לחופשה בחו"ל יכולה לעשות את ההבדל בכל הנוגע למיצויו. השאיפה היא מן הסתם להגיע מוכנים ככל האפשר, ולא להיאלץ לבצע ויתורים. זה נכון שישנה אפשרות לרכוש ציוד קמפינג בחו"ל, אך לא תמיד המחירים והאפשרויות יהיו כמו בארץ. הכי טוב להגיע לחופשה מוכנים, ולמצות כל דקה בחו"ל לשם ההנאה. הרי גם ככה הזמן הקצר, והמלאכה מרובה בהקשר הספציפי הזה. כל דקה שעוברת בה אינכם נהנים מהחופשה, היא דקה שלא תחזור על עצמה.

תרמיל גב איכותי וגדול

אחד מהדברים החשובים ביותר לכל ציוד קמפינג הוא תיק הגב האיכותי שהולך ללוות אתכם. כאשר השאיפה היא להצטייד בתיק גב איכותי וגדול, לתוכו תוכלו להכניס כל מה שצריך. בלי תיק גב גדול, תאלצו לוותר על דברים חשובים שאמורים לשמש אתכם ביומיום. האיכות של תיק הגב הכרחית כדי שלא תגיעו למצב בו התיק יישחק וייהרס טרם השימוש בו. טיולי קמפינג בחו"ל ידרשו אתכם לסחוב על גבכם ציוד רב, ולכן חובה שזה יהיה נוח ופשוט בשבילכם.

אוהל לשינה בכל מקום

גם אם אתם יודעים כי הנכם הולכים לישון במקום ייעודי, ציוד קמפינג ומחנאות לטיול בחו"ל יאפשר לכם להיות מוכנים לכל תרחיש. היתרון של אוהל גדול ומרווח הוא שתוכלו באמצעותו לישון איפה שרק תרצו. במקום להגיע למצב בו אתם מוגבלים או נאלצים לישון תחת כיפת השמיים ללא שום הגנה. לכל טיול קמפינג חובה לצאת עם אוהל, כך תהיו ערוכים למציאות בה אתם ישנים במקום אליו הגעתם. כמובן שהשאיפה הבסיסית תהיה שלא תצטרכו להשתמש באוהל, אך אף אחד לא יודע מה עשוי להוליד יום.

ביגוד טרמי למזג אוויר קיצוני

בחו"ל בשונה מישראל מזג האוויר לא צפוי, ולעיתים משתנה ללא שום הכנה מוקדמת. זוהי הסיבה שבגינה חשוב להיות ערוכים למצב כזה, ולדעת כי יש להם בגדים מתאימים. ביגוד טרמי למזג אוויר קיצוני יאפשר לכם להיות מוגנים, ולהימנע מבעיות בריאותיות כתוצאה מכך. המון מטיילים ישראליים שלא רכשו ציוד קמפינג ומחנאות לטיול בחו"ל כנדרש נאלצים לעשות התפשרויות. ברגע שתהיו ערוכים לכל מזג אוויר, הביגוד הטרמי יעשה את שלו ויאפשר לכם להמשיך בתכנון המקורי.

נעלי טיולים אטומות למים

טיולי קמפינג בחו"ל ידרשו מכם הליכה מרובה, כך תוכלו לחקור את כל המקומות אליהם הגעתם. בעת רכישת ציוד קמפינג ומחנאות לטיול בחו"ל, חובה לרכוש נעלי טיולים. מדובר על נעליים אטומות למים, כאלה שתוכלו ללכת איתן בחופשיות לכל מקום. הנעליים יאפשרו לכם להימנע מהחלקות, ולהוריד את הסיכוי לפציעות כתוצאה מהליכה מרובה. השימוש בנעלי טיולים ייעודיים יביא אתכם למצב בו אתם הולכים בחופשיות ללא שום קושי. והתוצאה תהיה שפשוט תגיעו בקלות לכל מקום, ותראו מקומות עוצרי נשימה.

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל