8 פעילויות אקסטרים שאפשר לעשות רק במקומות ספציפיים בעולם

העולם הוא מגרש משחקים למחפשי ריגושים. אפילו כאן בארץ, ישנן פעילויות אקסטרים שעונות על הצורך של חובבי הריגושים. עם זאת, חוויות מסוימות כל כך ייחודיות שהן מצריכות טיסה לחו"ל. יתרה מכך, פעילויות מסוימות אפשר לעשות רק במקומות ספציפיים. כאשר אתם בוחרים יעד הרפתקאות מושלם לחופשה הבאה שלכם, אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל עם כיסוי מתאים לפעילות אקסטרים.

Wing Walking בבריטניה

בבריטניה יש מספר חברות המציעות חוויות של הליכה על כנפיים של מטוס. כן, קראתם נכון. הפעילות כוללת עמידה על כנפי כלי תעופה בזמן שהם טסים. זו פעילות מסמרת שיער שבהחלט לא מתאימה לכולם, אשר מציעה נופים מדהימים ופרץ אדרנלין שאין דומה לו.

קפיצת בנג'י לתוך הר געש פעיל בצ'ילה

אם הרעיון הקודם לא נשמע לכם מספיק קיצוני, מה לגבי קפיצת בנג'י לתוך לוע של הר געש פעיל בפוקון, צ'ילה? זו חוויה מדהימה, במסגרתה טסים במסוק ומזנקים מתוכו לעבר הלבה המבעבעת למטה, רק כדי להיות מוחזרים מעלה ברגע האחרון.

צניחה חופשית מעל הר האוורסט בנפאל

הצניחה האולטימטיבית היא קפיצה ממטוס מעל הר האוורסט. פעילות זו מציעה מבט ממעוף הציפור על הפסגה הגבוהה בעולם ועל רכס ההימלאיה שמסביב, מה שהופך אותה לחוויה של פעם בחיים עבור חובבי ספורט אתגרי.

צלילה בכלוב עם כרישים בדרום אפריקה

Gansbaai, דרום אפריקה, ידועה כבירת הכרישים הלבנים הגדולים של העולם. במהלך צלילת כלובים שם אפשר לפגוש מקרוב את הטורפים האדירים הללו.

טיסת אפס כבידה ברוסיה

אפשר לחוות את חוסר המשקל של החלל מבלי לעזוב את כדור הארץ, על ידי טיסה באפס כבידה ברוסיה. חוויה ייחודית זו מתבצעת באמצעות מטוס המבצע קשתות פרבוליות, כדי ליצור רגעים של חוסר משקל, המאפשרים לנוסעים לדאות בחופשיות.

הלי-סקי באלסקה, ארה"ב

השטח המחוספס והשלג האבקתי של אלסקה הופכים אותה ליעד המוביל להלי-סקי, סקי מחוץ למדרונות. הגולשים מוטסים במסוק למדרונות בתוליים, שם הם יכולים לעשות סקי או סנובורד במורד צלע הרים תלולים ומכוסי שלג, תוך גישה לאזורים שלא ניתן להגיע אליהם באמצעים מסורתיים.

שחייה בבריכת השטן, מפלי ויקטוריה, זמביה

במהלך העונה היבשה, בריכת השטן בקצה מפלי ויקטוריה היא בריכת אינסוף טבעית. שחיינים אמיצים יכולים לצוף בקצה אחד המפלים הגדולים בעולם, ולהציץ מעבר לסף לתוך התהום שמתחת.

מה תהיה החוויה הבאה שלכם?

פעילויות אקסטרים אלו, והמקומות אליהם צריך להגיע עבורן, מרגשות ומסעירות כל אחת בדרכה. אם אתם רוצים לטייל ברחבי העולם במרדף אחר הרפתקאות, פעילויות אלה יספקו לכם לא רק פרץ אדרנלין אלא גם קשר אינטימי עם כמה מהמקומות הכי יוצאי דופן על כדור הארץ.

לסיום, תזכורת: ביטוח נסיעות נדרש עבור כל חופשה, ועל אחת כמה וכמה כאשר טסים לפעילויות אקסטרים.

הוספת תגובה

ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל