השכרת רכב בטייוואן מידע חשוב

השכרת רכב בטיוואן – מידע והשוואת מחירים

השכרת רכב בטאיוואן – המדריך המלא: השוואת מחירי השכרת רכב בטיוואן שתחסוך לכם מאות שקלים, מידע לנהג בטייוואן (כולל סרטי וידאו), טיפים ומידע שימושי על חוקי התנועה בטאייואן, וכל מה שצריך לדעת בזמן שאתם שוקלים טיול בטאייוואן במכונית שכורה

השכרת רכב בטיוואן יכולה להיות זולה יותר באמצעות מנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם שלמטה בדף זה. כדי לאתר את המחירים הכי זולים בין סוכנויות השכרת רכב בטיוואן הנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית פשוט וודאו שבשדה ארץ מופיעה טייוואן ואז בשדה עיר ביחרו את העיר בה תירצו להזמין השכרת רכב בטייוואן – האפשרות הנוחה בד"כ למטייל היא השכרת רכב בטאייפי הבירה – ואז ביחרו את המיקום הספציפי אליו תירצו להזמין השכרת רכב בטיוואן בשדה "תחנה". אם אתם מעוניינים להזמין השכרת רכב בשדה התעופה של טייוואן ביחרו את taipei  טאייפה בשדה עיר ואז בשדה תחנה את שדה התעופה סונגשאן (האפשרות הראשונה). לסיום הזינו את התאריכים בהם תירצו להזמין השכרת רכב בטאיוואן וליחצו "חפש" כדי לצפות בהשוואת מחירים ולהזמין אונליין

השכרת רכב בטייוואן – טיפים למטייל

גיל הנהיגה החוקי המינימלי בטאיוואן הוא 18.  צריך להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי לנהיגה בטאיוואן, ואפשר להשתמש בו למשך 30 יום, לאחר מכן יש צורך להגיש בקשה לאישור נהיגה מקומי. רשויות מסויימות עשויות להוסיף הגבלות מסויימות כך שכדאי לברר את כל הפרטים הנדרשים אצל סוכנות השכרת הרכב בטיוואן.

השכרת רכב מסוג VIP זמינה בבירת טאייוואן טאיפיי שם ישמחו להשכיר רכב לתיירים זרים, והם גם מציעים שירות איסוף הרכב ביעד המבוקש. לרוב יבקשו מכם פיקדון, ויום ההשכרה האחרון מחושב על בסיס שעה ע״פ שיעור בסיסי גבוה יותר.

מערכת הכבישים המהירים בטאייוואן מאורגנת ע״פ שיטת מספרים, מה שמקל מאוד על ההתמצאות. רשת הכבישים של טאיוואן מכסה אזורים רבים של האי והכבישים במצב מצויין. רוב התמרורים משתמשים בסמלים בינלאומיים, אבל שלטים רבים מציגים שמות של מקומות ורחובות בטאיוואנית בלבד. למרות זאת, כמעט כל שלטי הכיוון הם הן באנגלית והן בטאיוואנית. עם זאת, השימוש באותיות לטיניות בצורה לא מסודרת, מה שאומר שהשמות באנגלית של אותה עיר יכולים להשתנות בין התמרורים השונים בכביש, וזה יכול להיות די מבלבל. עוד עניין יוצא דופן בעת נהיגה בטייוואן שאולי תשימו אליו לב הוא מספר המכוניות של חברת Luxgen על הכביש – זו היא יצרנית מכונית טאיוואנית מאוד פופולרית.

לפני השכרת רכב בטיוואן אולי תרצו לצפות בסרטון הוידאו אשר מתעד נהיגה בטאייוואן אשר יסייע לכם להתכונן –

כבישים בטיוואן שמספרם אינו זוגי הם גם כבישי אגרה, ודמי האגרה נגבים באופן אוטומטי ע״י מכשיר ETC. נכון לינואר 2017, התעריף לרכבים הוא (NT$1.2/ לכל ק״מ עד 200 ק״מ) + (NT$0.9 לכל ק״מ נוסף), כאשר הכוונה בק״מ היא למספר הקילומטרים באותו יום. 20 הק״מ הראשונים עבור יום הם בחינם ומנוכים מהמרחק.

אפשר להשתמש בכבישים המהירים (freeways) באופן חופשי, אבל מומלץ להירשם לקבלת eTag שניתן בחינם ובעת שימוש מקנה 10% הנחה ואפשר לטעון אותו בכסף לצורך תשלום האגרה. נהגים שאינם משתמשים ב-eTag משלמים את האגרה בחנויות למוצרי מזון ((convenience stores עד שלושה ימים לאחר השימוש ואם לא החשבון יישלח לבעלי הרכב. אם אתם רואים עמדות אגרה בחלק מהכבישים, אלה אינם בשימוש. קחו בחשבון את האגרה כשאתם מזמינים השכרת רכב בטיוואן

בזמן שהשכרת רכב בטיוואן טובה להגעה לאזורים שנמצאים מחוץ לעיר, בערים גדולות כמו טאיפיי או קאוסיונג (Kaohsiung), הפקקים יכולים להוות מטרד ויש גם בעייה במציאת מקום חנייה, בעיקר בשעות השיא כשהתנועה נוטה להיות מאוד כאוטית, כך שאפשר שתצטרכו להסתמך על התחבורה הציבורית כאלטרנטיבה טובה יותר.

הוספת תגובה

  השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  הטלפון

  המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)

  ביטוח נסיעות לחו''ל
  כרטיסי ספורט

  עדכוני מבצעי נופש

  הורדת אפליקציה
  חופשה בישראל