מגסטיק הוטל וזקינטוס ביוון בכלל הזהרו אי של סדום ועמורה

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יאיר
    אורח

אני ואישתי יצאנו לירח דבש בזקינטוס ביולי 17 ל4 ימים וכבר לאחר כמה שעות כאן הבנו שאשכרה הגענו למערב הפרוע ולסדום ועמורה
    וסגרנו דרך האתר באליגם חופשה שהייתה נראת כל כך מדהימה והכל כלול במלון מגסטיק הוטל וספא בזקינטוס ושסגרנו את כל הפרטים מול קשרי תעופה אמרו לנו שהמלון הכל כלול ומעולה אך שהגענו לזקינטוס והגענו למלון הנ"ל
    קודם כל היחס של צוות המלון מחפיר בכל צורה כל שאלה שאתה שואל עונים בקרות רוח כל כך וכאילו כבר שאלנו אותה שאלה 200 פעם האוכל נראה כל כך זול ומזוויע וממש לא ברמה של הכל כלול למלון 4 כוכבים כל דבר פה עולה כסף לעומת מלונות בעולם

Wifi למכשיר ליום אחד***
    עולה 5 יורו

כספת לשמירת חפצים מימי הביניים עולה 10 יורו

מגבות לבריכה בתשלום***

החדרים כל כך בסיסיים ומחרידים ללא נייר טואלט בשירותים ושמפו (מזל שהבאנו מהבית)
    המיטות נפרדות וממש לא נוחות ובכלל לא מיטה זוגית בסיסית אם לא מפנקת כמו בכל מקום נורמאלי
    הריח של העובש בחדרים זוועתי כל כך ומלא בצחנה
    אז נכון שהמלון נראה מהמם מבחוץ אבל אכן נמצא במרכז המקומות של כל הילדים שמחפשים להשתכר לריב ולהקיא משכרות ממש לא מתאים לזוג נשוי שבא לנוח ולנפוש בכייף ויש לציין שאישתי פעם ראשונה בחו"ל וקיבלה רושם רע ומזוויע
    כבר היה עדיף מלון באילת מאשר המלון הזה.

השלט של המזגן שהגיע שבור עוד שלא יחייבו אותנו על כך אנו ממליצים ממש לא להתקרב לכאן לא שווה אגורה.
    וכבר הייתי באכסניות פשוטות בארץ והן כבר היו נראות מיליון דולר לעומת פה אפילו כוס קרח עושים לך פרצוף
    חדר האוכל בסיסי כל כך
    אין אור במסדרונות של החדרים באמצע היום
    רק חבל שבמקום להנות מהכל כלול אנו צריכים לבזבז כסף נוסף על מזון ושתייה נורמאלית בחוץ
    כמויות של ילדים שיכורים וצועניים בכל פינה אפשרית
    המזל היחידי שלנו שלפחות ההפלגה למפרץ האונייה חיפר טיפ טיפה על העוול שנגרם לנו וזה שהכרנו 3 זוגות ישראלים ממש טובים שהצליחו להרים לנו ת'מצב רוח.
    לאחר שהוצאנו מספיק כסף מהחתונה שלנו כדי להנות מהירח דבש שלנו
    אני כבר יודע שזאת תהיה הפעם האחרונה שלנו כאן ובכלל

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל