המלצות לטיסה עם ילדים

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    חגית חורי
    אורח

טיסה עם ילדים, אחרי עשרות טיסות עם ילדים, מגיל 3 חודשים ועד גיל10 שנים..כותבת פוסט מסודר שאולי יעזור לחלקכם
    מה לובשים לטיסה …
    ביגוד :
    חולצה קצרה , מכנס ארוך ונוח ,ג׳קט קל, נעליים סגורות עם גרביים (שניתן לחלוץ) או סנדל ולהביא גרביים בתיק.
    בתיק ,החלפה לכל ילד כולל החלפה להורים ( נשפך עליי פעם אקטימל איך שעלינו למטוס…)
    לקטנים טיטולים -לפחות 5 לטיסות קצרות (תמיד להחליף לפני העליה למטוס, יש חדרי החתלה ברוב שדות התעופה שהייתי בהם).
    מגבונים
    מגבוני חיטוי בשקיות אישיות , גם למגש של האוכל גם לשירותים/משטח החתלה
    כירבולית קטנה.
    לטיסת לילה גם כריות צוואר כאלה לשינה.
    תרופות : אקמולי ( או טיפטיפות של נובימול , אני מעדיפה כי הן קטנות יותר )טיפות אוזניים אוטידין ( ללא מרשם רופא) מאלחש במידה והקטנים צורחים מיד אחרי ההמראה זה לרוב בגלל הלחץ באוזניים, 2 טיפות וזה עובר.
    אוכל- אם זה לא לאו קוסט אז יש ארוחה בטיסה , חשוב להזמין מראש ארוחת ילדים, גם מקבלים ראשונים וגם זה יותר נחמד להם, אני בכל אופן קונה משהו לאכול מהדיוטי ומבקשת שיארזו, הילדים שלי אוהבים פסטות אז אני לוקחת איתי ארוז ומקסימום אם לא אוכלים בטיסה אז אוכלים במלון…
    חטיפים, גם כאלו שבד"כ אני לא מרשה:) ממתקי גומי וכאלה…
    מסטיקים לילדים הגדולים, מפחית את הלחץ באוזנים, מביאה לפני המראה ולפני נחיתה
    לקטנים , בקבוק, תחליף חלב, מים רתוחים ניתן לקבל מהדיילים (עריכה, הוסיפו בתגובות שמים רתוחים מהמטוס לא עומדים בתקן, היו פעמים שלקחתי תרמוס, בטיסות מארה"ב עשו לי בעיות עם זה) ,אני לרוב מבקשת בקבוק גדול של מים מינרלים וכוסות , לא זוכרת שסירבו להביא לי.

שקית אשפה! ממש חשוב, הילדים אוכלים משחקים וכו , ואז לא צריך להישאר עם כל האשפה עד שהדיילים מגיעים, פשוט שמים הכל בשקית ובסוף נותנים לדיילים.

משחקים: אני מכינה לכל ילד קופסא קטנה מפלסטיק ( אחפש תמונה לצרף ) ושמה בה טושים, צבעים, מדבקות, חוברות צביעה קטנות, פלסטלינה, בלונים (מנפחים את הבלון עושים חור בתחתית כוס חד"פ,מכניסים לשם את הקשר של הבלון , והילדים יכולים להדביק עליו מדבקות ) מכל מיני יצירות ״מיני״ שקונים מהמקס סטוק או חניות שקל וחצי,
    הסיבה שאני שמה בקופסא זה שהקופסא עצמה מהווה משטח עבודה נוח, הילדים משתמשים בה כל הטיול גם בנסיעות (כשאין מגש כמו במטוס )
    לוקחת גם מחשב נייד מלא בסרטים נחמדים
    מוזיקה טובה לנסיעות
    השנה אני מוסיפה שירונים ( קצת עתיק, אבל הזדמנות ללמד את הילדים קצת מהשירים של פעם)
    עגלה: ניתן לקחת את העגלה עד לשלב העליה למטוס, צריך לעדכן שלוקחים את העגלה כששולחים את המזוודות ואז ישימו עליה פתק של חברת התעופה
    ממש לפני העליה למטוס לשאול איפה שמים אל העגלה , יש פעמים שממש בעליה יקחו אותה ויש פעמים שיבקשו לשים ליד מעלית אחרי הבורדינג,
    אני לוקחת 2 שקיות אשפה ענקיות ומכניסה פנימה את העגלה, כדי שלא תתלכלך
    בוסטרים: בכל הטיסות שטסתי עד כה תמיד בוסטר לילד נשלח ככבודה נוספת ולא במקום מזוודה, (תבררו מול חברת התעופה שלכם) שוב עוטפת בשקית אשפה ושולחת יחד עם המזוודות, סתם חבל לשלם לחברת ההשכרה סכומים מטורפים. י
    עוד כמה דברים נחמדים…
    חולצות – כל טיסה אני מכינה לילדים ולהורים חולצות דריי פיט זוהרות עם כיתוב של יעד תאריך וכו, ככה כל מי שרואה אותנו מזהה אותנו כקבוצה, בנוסף , בגלל שהחולצה זוהרת אני מזהה את הילדים מקילומטר .. גם שהם עולים עם האבא למתקן בפארק וכד׳ אבל מה שחשוב באמת זה שעל החולצה אני מדפיסה את הטלפון שלי… ככה שאם חס וחלילה מישהו הולך לאיבוד יש פרטי קשר בקלות
    כן יש רק חולצה אחת, אז לובשים בימים קריטיים … פארק אירופה,דיסני, אפטלינג, שבהם הסיכון לאבד גבוה יותר,
    אני גם קונה להם דיסקיות עם פרטי קשר( יש באתר של המשפחה המטיילת)

ועוד דבר אחרון… אם אתם טסים עם חברת תעופה שעובדת עם פרימיום צ'ק אין – premium check-in אז ממליצה לכם בחום לקחת את השירות, בשנה שעברה ממש התלבטנו ובסוף השתמשנו בשירות שלהם, שווה כל שקל!!! במיוחד עם התורים באוגוסט

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל