טראנג (Trang province)

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #3145 הגב
  שלומי
  אורח

  המלצות, טיפים, חוויות מבקרים, בתי מלון מומלצים באזור ועוד..

  #3146 הגב
  גיא לורן
  אורח

  חבל ארץ ירוק ואותנטי מדרום לקראבי שבדרום תאילנד. בהגיענו התמקמנו בריזורט בחוף "פאקמאנג" . מהר מאוד הבנו שעדיף להתמקם במרכז העירוני של המחוז ה "סיטי" על מנת לקצר את זמני הנסיעה של הטיולים היומיים שיצאנו אליהם ולהנות מכל השירותים של מרכז עירוני תוסס לרבות מרכזי קניות כמו "רובינזון" וקניונים אחרים גדולים וידועים.

  זה הביקור הראשון שלנו בטאראנג, הציפיות שלי לא היו "גבוהות" וזאת בלשון ההמעטה. הופתעתי, הוקסמתי , נפלתי שבי ונשארתי עם טעם של עוד…מחכה לטיול הבא שלנו כאן עם חברים נוספים ….

  מקוסמוי הגענו לכאן ברכבנו הפרטי. הבנו שדרכי ההגעה לכאן רבות ומגוונות כמעט מכל מקום בתאילנד. בטיסה, נסיעה או הפלגה. יחד עם זאת מצאנו שאין כאן תחבורה ציבורית כמעט ומאחר שהמחוז אינו מתוייר לא ניתן לפגוש כאן ולו מונית אחת . המושג "מונית" אינו קיים בלכסיקון של המחוז המונה 1.7 מליון איש.
  התחלנו את הביקור במערת "הפיל האבוד" הקסומה שבכפר "נא-יונג". ביקרנו ב"מפעל" האריגה שבכפר. אריגה באמצעות נולי עץ בשיטה הישנה והמשכנו לגן הבוטני המרשים שם עשינו "טריק" רגלי של כלמעלה משעה. בימים שלאחר מכן ביקרנו בכמה אטרקציות בתת המחוז "קאנטאנג" לרבות ביתו של "אבי" עצי הגומי בתאילנד , בתחנה האחרונה של הרכבת שמגיעה מבנקוק.. תחנה שמשמרים כאן את חזותה מלפני 108 שנים ובונקר יפני חצוב בתוך הר נישא המשקיף על האיזור כולו.

  ביקרנו באקוורים הימי הבינלאומי המרשים של טראנג כאשר לאורך כל צירי הנסיעה אנו פוגשים את הכל צבוע בירוק, נופים של ים ושמים ולא פחות חשוב נוף אנושי פשוט , שלוו, צנוע , שקט, מסביר פנים ומחייך…כך בכל מקום שהגענו אליו… בעיר, באי , בכפר חקלאי או בכפרי הדייגים שעברנו דרכם.

  ה"דובדבנים" שבקצפת היו האי "לאוליאנג" האי "מוק" המערה והלגונה הנסתרת , והאי "נגאי" …קשה לתאר במילים. מדהימים וקסומים. טראנג התברכה ב – 49 איים כך שלא היה לנו את הזמן הנדרש להם…
  בהמשך תיכננו להגיע לי "קו-ליפה" ששמענו רבות אודותיו ..מזג האוויר שיבש לנו את העניין הזה..התנחמנו בביקור במפל מים מרשים ב"סאטון" ובראפטינג משפחתי מהנה , (עם ילדים בני 5 עד 13) במסלול הקצר והרגוע יותר של הנהר ב"סאטון" . למעלה משעה…הבנו שיש במקום ראפטינג אתגרי עם מסלול של כשעתיים.
  במהלך כל הטיול אכלנו במסעדות תאילנדיות אותנטיות עם אוכל נהדר ומחירים זולים ..בכלל הכל כאן זול יותר לרבות הרשתות הגדולות שאנו מכירים מ "קוסמוי" על מסעדה אחת לא ויתרנו . חזרנו אליה 4 פעמים …פשוט ללקק את האצבעות ולהישאר עם טעם של עוד…..

  הקושיים שיש לצפות להם באזור מעבר לעניין של תחבורה ציבורית עירונית ראשית רוב רובם של האנשים ברחוב אינם דוברי אנגלית…מה שדי מקשה על ההתמצאות באזור למי שלא מתלווה אליו דובר תאית ואנגלית או לחלופין מישהו שמכיר את האיזור ויכול לתקשר איתכם בשפה האנגלית או בשפה העברית.
  אזור זה מתאים פחות אם בכלל למי שמחפשים חיי לילה ומועדונים בדומה לאלה שבתאילנד המתויירת. יחד עם זאת בהחלט ניתן לשבת בבתי קפה בניחוח מערבי : מוזיקה , אלכהול, אוכל ומנות קינוח ברמה גבוהה…במחירים ממש זולים ביחס לתאילנד המתוירת.

  הגעה בקבוצות של למעלה משישה אנשים יכולה להוזיל באופן דרמטי את עלות הטיול לנפש, בשני הסעיפים העיקריים : וואן צמוד והפלגות . לא ניתקלנו כאן בהיצע לטיולי יום. כך שלאי "ליאולאנג" הגענו בהפלגה פרטית באמצעות ספידבואט כנ"ל לאי "נגאי" עם לונגטייל. אגב, המחיר לספידבואט "פרטי" זול ב כ- 70% ממה שמשלמים בקו סמואי …אבל אפשר שעדיין יקר לזוג בודד שצריך לשאת בלבדית גם בהוצאה של הוואן.
  בקיצור היה לנו מושלם..

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־טראנג (Trang province)
פרטים:
ביטוח נסיעות לחו''ל

עדכוני מבצעי נופש