eSIM מומלץ לחו"ל

eSIM לחו"ל

לאחרונה, השיטות המיושנות לרכישת סים לחו"ל הופכות פחות רלוונטיות, ובעזרת טכנולוגיות חדשות, כמו eSim, יותר ויותר ישראלים בוחרים לגלוש באינטרנט בחו"ל עם כרטיס דיגיטלי שרוכשים בנוחות ומתקינים אונליין, בדרך קלילה ומהירה, ללא צורך בתשלום מאות שקלים על חבילות גלישה סלולרית לחו"ל או לנחות ולעמוד שעות בתור. כל אחד מן הכפתורים המופיעים מטה יקשרו אתכם באופן מידי לשירות esim מומלץ לחו"ל שבדקנו ומצאנו עבורכם:

Drimsim הינה חברה וותיקה בתחום המציעה שירות eSim לחו"ל. דרך דרים סים ניתן למצוא סים בתשלום לפי שימוש, הקונספט שלהם מכוון כל כולו לתיירים ולשימוש לטווח קצר: סים לגלישה בלבד, בו משלמים אך ורק על הגלישה בפועל בתעריף קבוע. השירות תקף בכ-190 מדינות (יש לציין כי לכל מדינה תעריף משלה). מדובר בקונספט חדשני שמבקש להפוך את עניין הסים לחו"ל לכמה שיותר פשוט וקליל עבור תיירים.

להזמנת eSIM לחו"ל של דרים-סים לחצו כאן

מולטי טראוול היא גם חברה ישראלית, שמהווה אלטרנטיבה תחרותית ומהימנה בתחום. היתרון המרכזי שלה לעומת חברות בינלאומיות הוא, מן הסתם, שירות לקוחות מעולה בשפה העברית. יתרונות נוספים הם חבילות בהתאמה אישית (עם בחירה מדויקת של נתוני הגלישה והשיחות) ואפילו אופציה לאפליקציית שיחות (במכשירים תומכים). עם מחירים זולים במיוחד אפילו ביחס לחברות מקומיות, בעצם מדובר בחבילות קבועות וזולות של eSim מומלץ לחו"ל, עם התקנה קלילה, מרחוק ובלי לצאת מהבית. טיפ קטן: חשוב לבדוק לפני הקנייה שהמכשיר שלכם תומך בeSim. את זה תוכלו לעשות זאת באתר מולטי טארוול.

להזמנת eSim ממולטי טראוול לחצו כאן

Airalo היא עוד חברה עולמית, מומלצת ואמינה דרכה אפשר להזמין חבילות אינטרנט, ללא צורך בסים פיזי, בהתקנה מהבית ובמחירים משתלמים. שירות הלקוחות הוא בשפה האנגלית. שיטת התשלום: חבילות נתונים החל מ4.5$ ל1G גלישה ועד ל20G ב26$, מחירים משתלמים גם בהשוואה לחברות סלולר מקומיות.

להזמנת eSim מ-Airalo לחצו כאן

איך בוחרים ספק eSim מומלץ לחו"ל?

שלב הבחירה בספק ה-eSim לחו"ל היא קריטית לטיול, ויכולה לעשות את כל ההבדל בין חיסכון בכסף לבין הוצאה מיותרת.

חברה אינטרנטית ללא אמינות וניסיון, וללא שירות לקוחות עם מענה אמיתי, יכולה לסרבל את התהליך, ובסופו של דבר, להשאיר אתכם בחו"ל בלי חיבור אינטרנט תקין, מה שעלול לגרור הוצאה כפולה ובזבוז זמן, שלא לדבר על כאב הראש במהלך הטיול.

לכן, ההמלצה שלנו היא לרכוש eSim לחו"ל מדרים-סים, חברה אמינה עם שירות לקוחות שמספק מענה מהיר בצ'אט נוח באתר (כמו גם במייל וברשתות חברתיות).

בדרים-סים הקונספט של eSim לחו"ל כולל שירותי גלישה באינטרנט בחו"ל בלבד (ללא שיחות והודעות). כיום, שירותי גלישה עונים על הצרכים של רוב המטיילים, משום שכמעט בכל מקום אליו מגיעים בחו"ל, ניתן לקיים שיחות קוליות ושיחות וידיאו דרך אפליקציות אינטרנטיות (כמו וואטסאפ או וייבר וכדומה). התקנת eSIM בטלפון הנייד לא מצריכה הסרה של כרטיס הסים הישראלי שלכם, ולכן תוכלו להמשיך לבצע שיחות ולקבל הודעות סמס במהלך השהות בחו"ל (הקפידו לבדוק מראש את התעריפים של שיחות והודעות במדינה אליה אתם טסים מול ספק הסלולר שלכם בארץ, ובחרו אילו שיחות והודעות אתם מעוניינים לקבל או להוציא בהתאם לחשיבותן). בדרך זו, תוכלו לגלוש ולנהל תקשורת אינטרנטית בחו"ל בתעריפים זולים, ועדיין לקבל או להוציא שיחות דחופות במספר הקבוע שלכם, לקבל הודעות סמס לאישור מאפליקציות וכד'.

מכיוון ששיטת התשלום בדרים-סים היא חיוב על גלישה בפועל בלבד, מתוך סכום שהוטען מראש באפליקציה, eSim לחו"ל של דרים-סים בעצם מאפשר לנו לשלוט בהוצאות, לחסוך כסף, לשלם רק על שירותים שהשתמשנו בהם ולהימנע מחיובים מפתיעים ומופקעים אליהם מטיילים ישראלים היו רגילים עד היום. בנוסף, במידה ובסיום הטיול בחו"ל נותר סכום שלא נוצל באפליקציה, תוכלו להשתמש בו במהלך הנסיעות הבאות לאחת מכ-190 מדינות בהן השירות פעיל.

מה זה eSim לחו"ל?

eSim הוא קיצור של Embedded Sim, כלומר סים מוטמע. כינויים נוספים לשירות: סים דיגיטלי או סים וירטואלי.

למרות ש-eSim לחו"ל נתפשת על ידי רבים כטכנולוגיה חדשה, מדובר בטכנולוגיה שקיימת כבר מספר שנים (הוצגה לראשונה ב-2016), ובאופן הדרגתי, ככל שמכשירי הטלפון הפכו יותר מתוחכמים, הופכת זמינה יותר ויותר. כיום, לרוב הסמארטפונים הזמינים בשוק יש התאמה ל-eSim.

eSim לחו”ל מבצע את כל הפעולות שסים קלאסי “של פעם” מבצע, אך ללא הצורך בחתיכת הפלסטיק הפיזית, וללא צורך בהגעה לסניף או במשלוח.

ה-eSim יחבר אתכם לספק סלולר, ויאפשר לספק להעניק לכם שירותי סלולר כמו בכל סים אחר, בין אם לפי חבילה קבועה מראש או לפי תעריף גלישה מסוים.

למעשה, כיום כבר קיימים בשוק מספר מכשירי סמארטפון ללא התאמה לסים הישן מפלסטיק בכלל, שמתאימים אך ורק לסים דיגיטלי.

כמעט כל יצרני הסמארטפונים הגדולים כיום מוכרים סמארטפונים עם התאמה לeSim, ונראה שeSim הוא העתיד של תחום הסלולר.

איך מתקינים eSim לחו"ל?

בין היתרונות הבולטים של eSIM לחו"ל הוא תהליך ההתקנה הקצר והידידותי.

לוחצים על אחד מהכפתורים כאן בעמוד.

בוחרים באופציה של eSim.

מזינים את כתובת האימייל שלכם (אליה ישלח ברקוד) ולוחצים על הכפתור הכחול, Next.

עוברים על פרטי ההזמנה ולוחצים על הכפתור הכחול: Pay.

מזינים את פרטי התשלום (כרטיס אשראי או גוגל פיי).

סורקים את קוד ה-QR שקיבלתם במייל, בתוך הגדרות הסמארטפון (בדרך כלל תחת Add Data Plan או Cellular Plan), ולוחצים על Activate.

השלב האחרון: פותחים את האפליקציה של דרים-סים, מפעילים את כרטיס ה-eSim לחו"ל ומטעינים את הסכום הרצוי (החל מ-20 אירו).

מה עדיף, eSim לחו"ל או סים קלאסי לחו"ל?

כדי לעזור לכם להחליט בין  eSim לחו"ל לסים קלאסי לחו"ל, ערכנו השוואה קצרה בין השניים ובדקנו מה הם היתרונות של כל שיטה.

אז מה ההבדלים בין eSim לחו"ל לסים הישן מפלסטיק?

אופן ההתקנה

ההבדל הראשון והמשמעותי ביותר הוא נוחות ההתקנה. באופציה של הסים הקלאסי, מקבלים מהספק כרטיס SIM מפלסטיק, בהגעה לחנות או במשלוח, מסירים את כרטיס הסים הקבוע שנמצא במכשיר ומחליפים אותו בסים לחו"ל.

eSim לחו”ל מותקן בעזרת סריקת ברקוד שמקבלים במייל בדרך כלל, והתקנה מרחוק, במספר דקות, ללא הסרת הסים הקבוע.

מעבר בין ספקי סלולר

מעבר בין ספקי סלולר ב-eSim לחו"ל הוא פשוט וקליל, ויכול להתבצע אונליין.

לעומת זאת, כשמדובר בסים מפלסטיק, לכל חברה יש סים פיזי משלה ותאלצו לרכוש אותו בנפרד, כך שהמעבר מסורבל יותר.

שימוש במספר כרטיסי סים בו זמנית

הסים הישן לא מאפשר לנו להשתמש בסים נוסף, והאפשרויות שלנו בבחירת חבילת סלולר לחו"ל יהיו מוגבלות יותר. אם נבחר בסים מקומי בחו"ל, לא נוכל להשאיר את המספר הישראלי זמין במהלך החופשה.

לעומת זאת, eSim מאפשר לנו להשאיר סים פיזי בסמארטפון, ובנוסף, להשתמש במספר כרטיסי סים דיגיטליים בו זמנית. תוכלו לקבל שירות של eSim לחו"ל מספק בינלאומי עם שירות ליעד שלכם, ובאותו הזמן להשאיר את הסים הישראלי במכשיר במהלך החופשה. כאמור, כדאי לזכור לבדוק מהם החיובים להוצאת/קבלת שיחות והודעות לסים הישראלי במהלך שהייה בחו"ל.

אמינות

כמו כל שינוי בחיים, אתם ודאי תוהים אם eSim לחו"ל הוא עניין בטוח.

הקונספט של eSim עצמו הוא חדשני ובטיחותי, אך חלק נכבד מעניין האמינות תלוי בספק הסלולר בו אתם בוחרים, ממש כמו בסים רגיל.

אחת הסיבות להמלצה שלנו על דרים-סים לשירות eSim לחו"ל, היא שמדובר בחברה עם קוד בטיחות שמתעדכן באופן אוטומטי, ועם שירות לקוחות שכולל מענה מהיר בצ'אט ובדרכי התקשרות נוספות, כך שבכל מקרה של בעיה או חשש, יש לכם למי לפנות.

ידידותיות לסביבה

eSim לחו”ל יאפשר לכם להיות ידידותיים יותר לסביבה, ללא הצורך בשינוע ובשימוש בפלסטיק.

זמינות

eSim לחו”ל מותאם לרוב מכשירי הסמארטפון הקיימים בשוק כיום.

עם זאת, אנו ממליצים לבדוק שהמכשיר שלכם מתאים לשירות בלחיצה על הלינק האדום כאן בעמוד, ולאחר מכן לבחור באופציה: "Check Compatibility".

על פי כל הקריטריונים שפורטו כאן, אין ספק ש-eSim  לחו"ל הוא הבחירה המועדפת בין שתי הדרכים, וכיום, כשהוא כל כך נגיש למטיילים ישראלים וההתקנה כה פשוטה, אין סיבה שלא לבחור בו.

כמה עולה eSim לחו"ל?

כשרוכשים eSim לחו"ל צריך לחשב שני מרכיבים למחיר: מחיר הסים עצמו (רכישה חד פעמית), ומחיר שירותי הגלישה הסלולרית.

המחירים לרוב דומים למחירים של סים קלאסי (סים פיזי), ובהחלט לא אמורים להיות יקרים יותר. למעשה, הם צפויים לחסוך כסף על משלוח או הגעה לסניף.

בבדיקה שערכנו לשירות של דרים-סים, ה-eSim לחו"ל האוניברסלי שהם מציעים עלה 10 אירו (לסים עצמו): רכישה חד פעמית, עבור סים שניתן להשתמש בו כמה פעמים שתרצו בכ-190 מדינות בעולם.

מחיר חבילות סלולר לeSim בחו"ל:

כיום, רוב המוצרים של eSim לחו"ל זמינים באמצעות חברות שונות שזמינות אונליין (מומלץ לוודא היטב שהחברות האלו מציעות שירות לקוחות טוב). כל אחת מהחברות , מציעה חבילות סלולר לחו"ל במתכונת משלה. חלקן מציעות חבילות גדולות וקבועות מראש עם כמות נתונים מסוימת.

לטיולים בחו"ל, בהם השימוש שלנו בנתוני הסלולר הוא לרוב מינימלי, עדיף לבחור בקונספט של תשלום לפי גלישה בפועל, ללא הצורך בחבילות גדולות שמתבזבזות בסופו של דבר.

ברכישת eSim לחו"ל מדרים-סים, ניתן להטעין סכום קצוב לפי הבחירה שלנו, שמתוכו יורדים חיובי הגלישה לפי תעריפים שמשתנים ממדינה למדינה (במדינות אירופה התעריף הוא בדרך כלל 0.01 אירו למגה בייט).  את היתרה שנותרה לאחר הטיול ניתן לשמור לטיול הבא.

להזמנת eSIM לחו"ל של דרים-סים לחצו כאן

ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל