תקנון

תקנון האתר ותנאי שימוש

אתר פמיליטור מפרסם טיפים והמלצות תיירותיות המבוססות על מקורות מידע חיצוניים. חלק מהנתונים שעליהם מתבסס המידע באתר עלולים להשתנות במהלך הזמן או להיות לא מדויקים ו\או לא נכונים ו\או לא בשליטת האתר, לדוגמה: זמני נסיעות, עלויות ומחירים, טיסות ודרכי הגעה, בתי עסק או מוסדות ציבור שעלולים להיסגר או לעבור מיקום, ועוד….  לפני השימוש בהמלצות באתר יש  לוודא עם מקורות נוספים ו\או ישירות מול נותני השירות את נכונות הפרטים.

הנהלת פאמיליטור  מבהירה כי המידע וההמלצות באתר זה אינו מהווה חלופה לעצה מקצועית ולשיקול הדעת של הקוראים, והינו בגדר המלצה בלבד והשימוש בו על אחריות הקורא בלבד!

האתר לא יהיה אחראי לשום נזק או עוגמת נופש שיגרמו כתוצאה משימוש באתר או מהסתמכות על ההמלצות בו.

חשוב לציין: לא בדקנו את נכונות ההמלצות שמפורסמות באתר, חלקן הגדול מבוסס על תכני גולשים באינטרנט והמידע על דעת הכותבים בלבד.

האתר משמש גם כאתר פרסומי. האתר לא מספק שירותי תיירות אלא מקשר בין נותני שירות ללקוחות. במקרה של השארת פרטים לקבלת מידע הפרטים עשויים להימסר לנותני השירות שיבחרו על ידי האתר, כל האחריות על טיב השירות ו\או על נזקים שיגרמו במהלך הזמנת ו\או הטיול או בכל עניין כספי ו\ביטוחי לא חלה על האתר אלא רק מול החברה שמספקת את השירות בפועל.

תנאי פרסום תגובות באתר "פאמיליטור"

חופש הביטוי הוא מאבני היסוד של מדיניות האתר – לצד שמירה על חוקי מדינת ישראל.

אין לפרסם באתר תגובות המפרות הוראות כל דין ובכלל זה תגובות בעלות אופי מיני בוטה, תגובות מאיימות, גזעניות, מוציאות לשון הרע, מעודדות לביצוע הסתה, מזיקות, פוגעות ברגשות הציבור, פוגעות בפרטיות, מעליבות, מפרות זכויות קניין רוחני, או תגובות בעלות אופי מסחרי ו/או מידע פרסומי ו/או תוכן שקרי או מגמתי. האחריות הבלעדית לתוכן התגובה הינה של כותב התגובה בלבד.

אתר פאמיליטור שומר לעצמו את הזכות למסור את פרטי כותב התגובה לכל גורם בהתאם לשיקול דעת הנהלת האתר, ושומר לעצמו את הזכות לפרסם רק חלק מהתגובות ו/או למחוק תגובות שפורסמו. אין באמור לעיל כדי לגרוע מהאמור בהוראה מהוראות תנאי השימוש באתר או בכל דין אחר.

תכנים ו\או  תגובות המפורסמים בפאמיליטור ע"י האתר \בעלי מקצוע \ גולשים \ מפרסמים

האתר ממליץ לנהוג משנה זהירות בקשר עם התכנים המתפרסמים באתר ובמכשירי הקצה השונים. בפרט אמורים ובמיוחד הדברים בכל הנוגע למידע מקצועי הניתן על ידי מומחים ( בעלי מקצוע, סוכני נסיעות, גורמי תיירות וכו). האתר  מבהיר  כי מידע זה אינו מהווה חלופה לעצה מקצועית, והיינו בגדר המלצה בלבד ועל אחריות הקורא !!!! משכך, הנהלת האתר איננה אחראית לתכנים אלה ולתוצאות – ישירות ועקיפות – של השימוש בהם, העלולות להיגרם לך או לצדדים שלישיים אם החלטת לפעול על בסיס תכנים אלה, וחלה עליך האחריות המלאה והבלעדית לפעולותיך ותוצאותיהן.

דיווח על תוכן פוגעני: כל מי שרואה את עצמו נפגע מתוכן כתבה או\ו טוקבק מוזמן לפנות להנהלת האתר, דרך טופס צור הקשר, ולבקש להוריד את תוכן הכתבה או\ו הטוקבק הפוגע.

יתכן כי באתר יופיעו קישורים לאתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם. ולהנהלת האתר אין שליטה על אתרי אינטרנט ומקורות שכאלה, הנך מאשר ומסכים כי האתר אינו אחראי לזמינותם של אתרי אינטרנט או מקורות אחרים כלשהם, לתכנים, פרסומות שנמצאים באתרים או מקורות כאלו. כמו כן בגלישתך באתר הנך מאשר ומסכים כי האתר לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף ו/או הפסד ו/או הוצאה לרבות עוגמת נפש שייגרמו לך או לרכושך עקב חשיפה ו/או שימוש באתרי אינטרנט ו/או מקורות אחרים.

הרשמה לעדכוני מבצעים \ ניוזלטר

בהצטרפות המשתמש לרשימת הדיוור ("ניולטר")של אתר פמיליטור הוא מסכים לקבלת ידיעון  פרסומי מהאתר ו\או חומר שיווקי ו\או תדמיתי.

ההרשמה לעדכונים היא חינמית, הפרסומים והתוכן שנשלחים לתיבת האימייל של הנרשמים  הם באחריות המפרסמים בלבד. לאתר אין אחריות על המבצעים ו\או על התוכן המופץ ברשימת הדיוור, האתר לא מספק שירותי תיירות אלא מקשר בין נותני שירות ללקוחות.

ההרשמה לרשימת הדיוור וההסמכה לתנאים אלו  מתבצעת על ידי שליחת הוספת האימייל לשדה ההרשמה.

האתר משתמש בתוכנה חיצונית לניהול העדכונים ברשימת הדיוור, בכל אימייל יש אפשרות לביטול ההרשמה על ידי לחיצה על קישור. יתכן שההסרה לא תבוצע בגלל תקלה טכנית, במקרה הנ"ל ניתן לבקש הסרה ידנית  בציון האמייל שנשלח אליו העדכונים בטופס צור קשר ( לחץ כאן), ההסרה תבוצע תוך 3 ימי עבודה.

יתכנו תקלות טכניות בשליחה וקבלת העדכונים שלא בשליטת האתר (שליחה מספר פעמים של אותם תכנים, אי קבלת העדכונים ועוד…) , לאתר לא תהיה אחריות לתקלות ונזקים שיגרמו כתוצאה מכך.

קניין רוחני

התמונות, התכנים, הגרפיקה,  התיאורים, הכתבות  וכל חומר אחר, הינם קניינו הבלעדי של האתר, אשר מוגן בזכויות יוצרים ע"פ החוק. כל הדפים המצויים באתר, לרבות הנתונים, התמונות,  האיורים והתרשימים והמידע שהם מכילים, הם רכושו וקניינו הבלעדי של האתר ואין לראות במידע המסופק על ידי האתר כהסכמה או כמתן רישיון כלשהו או זכויות כלשהן בקניין הרוחני של האתר או של צדדים שלישיים.

אתר זה מוגן תחת הדין הישראלי והדין הבינלאומי ובכלל זה זכויות יוצרים וסימני מסחר. הסכם זה אינו מעניק זכויות או רישיון לעריכת שינויים ו/או התאמות באתר זה ו/או בתכניו בין שהם נצפים, מורדים מן האתר או בעלי גישה אחרת. האישור הניתן לך לשימוש באתר אינו כולל: העתקה או שכפול או הפצה או תרגום או יצירת פריט כלשהו תוך שימוש במידע המופיע באתר זה, אלא באישור מפורש של האתר

לבקשות שיתוף פעולה, רשות שימוש בתכני האתר \ או פנייה לאתר  ניתן לפנות באמצעות טופס יצירת קשר

גלישה נעימה וטיול מהנה.