מלון fodele beach water park resort כרתים יוון

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דני
    אורח

ארבע לילות. דרך חברת איסתא, קבלן משנה השטיח המעופף. חברת תעופה corendon, יצאנו ביום ראשון בטיסה של שעה 08:00. הדיל כלל הגעה לשדה תעופה משם אוטובוס ישירות למלון, לאחר שנציגי השטיח המעופף קיבלו אותנו ביציאה מהשדה. הנסיעה למלון היתה כעשרים דקות. המלון ממוקם במפרץ מהמם על הים ההיגאי, מוקף הרים ומצוקים, למלון חוף פרטי ופארק מים עם מגלשות ברמות שונות לגילאים שונים. במלון מתקנים רבים ומגוון פעילויות, רבות כולל קייטנה בכל יום עם מגוון פעילויות. מתקני ספורט כגון מיני גולף, מגרש טניס ועוד. בכל ערב פעילות ברחבה גדולה ליד הבריכה המרכזית ופעילות מופע לילדים במיני אמפי. החדרים עצמם שתולים בירק מהמם של עצי זית, לימונים מסוגים שונים עצי רימון. הכניסות בחלק מהחדרים פרגולות מעוטרות בגפנים…פשוט מדהים. המלון פרוס על שטח גדול וחלק גדול מהחדרים ממוקמים על מידרון בצורה מדורגת. החדרים עצמם בגדלים שונים. והיה קשה לקבל שני חדרים עם דלת מקשרת. מה שחייב אותי לדלג כל לילה בין חדר השינה שלנו לזה של הילדים(יצאנו עם 4, אחד ישן איתנו בחדר), על מנת לראות שהכל בסדר. מבחינת מראה זה מאוד יפה, אך מבחינת נוחות הדבר קצת בעיתי להתנידות היות והדבר מרגיש כמו טרק. לכן המלון מחזיק רכבת עם כרונות לטובת כך, כמובן שהדבר מחייב סבלנות והמתנה עד להגעת הרכבת. או לחילופין הליכה רגלית. המלצתי למי שיש ילדים גדולים עדיף את החדרים שנמצאים במעלה המדרון ביות וזה קרוב מאוד לפארק המים. ולמשפחות עם ילדים קטנים עדיף את החדרים שבסמוך לכניסה הראשית למלון ושקרובים לאזור הבריכה. מצורף מפה. האוכל סביר, לטעמי האוכל היווני והאוכל בכלל הרבה יותר טעים בארץ. אבל שוב, לא היו תלונות. האוכל מגוון, אך חוזר על עצמו בכל יום. במלון מסעדה על הגג ללא תוספת מחיר אך מחייבת רישום מראש בבוקר. המסעדה מגישה ערב אחד אוכל יווני ובערב אחר אוכל איטלקי. מנות עיקריות בהגשה לשולחן מתפריט. הלכנו לארוחה יוונית. האוכל שוב, היה סביר. בנוסף לכך בסמוך לחדר האוכל המרכזי מזנון בר שמגיש אוכל קל מהשעה 11:00 ועד השעה 17:00, מאוד נוח למשפחות היות וניתן לגשת לשם בבגדי ים. הילדים שלי אכלו שם כל יום בצהריים צ'יפס ופיצה. השתייה מגוונת משתיה קלה ועד אספרסו, פירות ומתוקים. באזור פארק המים ממוקם בר נוסף שמגיש סנדוויצים וגלידות בהגשה עצמית. וכמובן שתייה קלה משעה 10:30-18:00. בחוף הים הפרטי פעילויות בתשלום, כגון ספה קשורה לסירת מנוע מהירה בעלות של 15€, בחוף בר נוסף ובו מוגשת גם שתיה חינם ושתיה בתשלום ובר דגים על האש בתשלום. היות ואני לא אוהב דגים לא יכול להמליץ. כמו כן ניתן להירשם לטיולים יומיים דרך השטייח המעופף מצורף דף. אנחנו אישית העדפנו להשכיר רכב דרך חנות מזכרות שצמודה למלון. רכבים פרטיים בעלות החל מ 50€ ועד 100€ לרכב של 9 מקומות. מדובר ברכבים פשוטים ביותר ברמת תחזוקה מינימלית. בעיניי סביר ליום אחד. דלק ביוון עולה קצת יותר מאשר בארץ. נסענו בבוקר לאגם kournas. אגם נחמד מאוד עם סירות פדלים. במקום מספר מסעדות נחמדות. משם המשכנו לעיר בשם chania. הסתובבנו בעיקר בשוק מקורה במבנה היסטורי. לאחר מכן משם נסענו לעיר הרקליון. עיר עם מרכז יפה מאוד, מלא מופעי רחוב חנויות ומסעדות. המרכז היה מלא תיירים. בעיר גם טיילת יפה מאוד עם עוד חנויות ובתי קפה, לא הספקנו להסתובב. אך מהמראות שראינו מהרכב ניתן היה לראות כי בשקט אפשר היה להעביר גם לילה במלון בעיר. זה מה שאני מצליח להזכר כרגע. אם יש שאלות ספציפיות אשתדל לעזור במידע. כמובן שכחתי לציין שהחזרה מצריכה סבלנות עין קץ. הטיסה שלנו שונתה מ 10:40 לשעה 13:00, מה ששמח אותנו במקרה הזה. היות וכך הילדים זכו לקום בלי לחץ ולאכול ארוחת בוקר במלון. בשדה תעופה היה צפוף מאוד והמזגן כמעט ולא עבד. דבר זה הגביר את העצבים של חלק מהממתינים(כולל אותי. שמסתבר שדם רומני + אולם המתנה עם מאות אנשים ללא מזגן, לא עושה לי טוב….). נזכרתי בדבר נוסף, למי שלא מתכנן לצאת משטח המלון. מומלץ לא לעשות חבילת גלישה מהארץ, למלון יש חיבור לאינטרנט בעוצמה טובה מאוד ובעלות לא גבוהה. החל מ 2€ ל 24 שעות ועד 5€ ל 72 שעות.

אושי
    אורח

מעונינת ל את עם כל המשפחה לחופשה בקייץ. האם מתאים לילדים קטנים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל