המלצה לחופשה עם ילדים בטנריף

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אורנית
    אורח

חופשת פסח משפחתית עם ילדים בכל הגילאים בטנריף
    הטיסות קשות כי אין טיסות ישירות ולכן בעיני לטוס לפחות מעשרה ימים זה ממש מעט… טסנו דרך ברלין חלק מהמזודות לא הגיעו מזכירה טיפ חשוב, כשיש מספר אנשים לפזר את הבגדים , ולא להכין מזוודה לכל נוסע וכן לעלות למטוס פריט לבוש בסיסי אחד לכל אחד, אחרי טיסה ארוכה אין לאיש כוח לשופינג.
    חילקנו את השהות בין שני מלונות מרשתh10 אחד בצפון ואחד בדרום המלונות נקיים מאוד אנשים שירותיים ולבבים האוכל טעים במיוחד בדרום. הצפון פשוט יותר אבל שליו רגוע ואחר.
    יום 1- לורו פארק- פארק מדהים מושקע יום שלם ושימשי. מופעים מושקעים שניכרת בהם האהבה לחיות.
    יום 2 יום רגוע במלון וחוף הים הילדים הגדולים עשו שיעור בגלישת גלים

יום 3 טיילנו עם מדריך ישראלי מקומי ביערות הגשם עיירת דייגים ובנופים ודרכים מדהימות.

יום 4 פארק אתגרי ביער יום כייפי פארק מושקע ומתחוזק שהדרך אליו עוצרת נשימה נמצא בתוך היער. זמן איכות משפחתי מצחיק ומגבש היה מעולה מומלץ מאוד.

יום 5 יום טיול להר געש. הנופים מדהימים לא נתפס שאתה נמצא בהר געש אמיתי. כאן חשוב לי לומר את שלא נאמר לי. לא צריך עם ילדים קטנים לעלות לפסגה הנוף עצמו מתחנת הבסיס מושלם. ואם עליתם תהיו קשובים לגובה. הילדים הקטנים יכולים להיות במצוקה מחוסר חמצן והם לא יודעים להסביר זאת.

יום 6 שופינג זאת לא מילה גסה:) חנויות מעולות במחירים מעולים בלי מעמ פרימארק דקתלון וכו…

יום 7 מעבר לדרום מלון מפנק במלון יש כל הזמן פעילות בריכות גדולות חוף ים צמוד בקיצור לפנק לפנק לפנק
    מציעה לסגור מראש חצי פנסיון ההבדל במחיר עצום.

יום 8 פארק סיאם אין מילים חוויה מטורפת מהנה פארק מושקע מטופח לא סתם זכה לדרוג העולמי שלו אפילו האוכל בו מעולה. קשה ללכת לפארקים בארץ לאחר מכן. המתקנים מחולקים לפי גבהים אקסטרים מהנה ביותר. יש צמיד מהיר למי שרוצה.

יום 9 יום רגוע , מלון- ים ואנחנו עשינו גם קארטינג שהיה כייפי מאוד ברמה בטיחותית גבוהה.

יום 10 שייט לדולפינים ולויתנים היינו בסירת קטאמרן פרטית ושוב בזכות המדריך המקומי הישראלי שסיפר לנו על מבצע מיוחד לימי רביעי של חברה איכותית זכינו לראות דולפינים ולויתנים משוחררים לקפוץ למים ולהנות.

יום 11 יום רגוע אכלנו במסעדה מגניבה בתוך רכבים עתיקים נהננו מהמלון וארזנו לקראת פרידה מאי חלומי וחופשה פשוט מדהימה!!

מציעה מאוד למי שמתכנן לעשות מסלול כוכב קרי להגיע לטנריף אבל באמצע לעבור לאי גראן קנריה ואז משם לחזור לארץ. מי שצריך עזרה אני כאן לסייע
    חג שמח ולחיי היעד הבא

ורד עוזר
    אורח

שלום
    אנחנו נוסעים לטנריף בפסח, 7 מבוגרים, 3 בני נוער ותינוקת.
    מכיוון שאנחנו נוסעים לשבוע, נראה לי שעדיף להישאר במלון אחד, מה עדיף? צפון או דרום?
    מכיוון שרובנו צוללים, עדיף מלון שיושב על חוף המתאים לצלילה, מכירה?
    איך אפשר להתקשר עם המדריך הישראלי המקומי?
    האם מזג האוויר מאפשר רחצה בבריכה או בים?

ורד עוזר
    אורח

שלום
    אנחנו נוסעים לטנריף בפסח, 7 מבוגרים, 3 בני נוער ותינוקת.
    מכיוון שאנחנו נוסעים לשבוע, נראה לי שעדיף להישאר במלון אחד, מה עדיף? צפון או דרום?
    מכיוון שרובנו צוללים, עדיף מלון שיושב על חוף המתאים לצלילה, מכירה?
    איך אפשר להתקשר עם המדריך הישראלי המקומי?
    האם מזג האוויר מאפשר רחצה בבריכה או בים?

בני
    אורח

היי אורנית, האם אפשר להיעזר בך בתכנון טיול בת-מצווה משפחתי – 2 מבוגרים + 2 בנות (14, 12) לטנריף ?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.
ביטוח נסיעות לחו''ל
כרטיסי ספורט

עדכוני מבצעי נופש

הורדת אפליקציה
חופשה בישראל