ביטול נסיעות לחו"ל

ביטוח ביטול נסיעות

ביטוח נסיעות לחו''ל

ביטוח לביטול טיסות לחו"ל הוא מוצר חדש יחסית בעולם הביטוח, המגיע על רקע מהפכת התעופה ובעיקר התפתחות טיסות הלואו קוסט והגידול בתיירות העולמית. הזמנת חופשה בחו"ל מלווה תמיד בחשש מסויים מהבלתי צפוי – שינויים בתוכניות שמצריכים ביטול חופשה בחו"ל עלולים לגרום הפסד כספי ניכר.

כרטיסי טיסה ברוב המיקרים אינם ניתנים לביטול, ובחלק אחר מהמיקרים יש צורך לשלם עמלות גבוהות כדי לקבל כרטיסי טיסה הניתנים לשינוי (כמו למשל שינוי תאריך או שם הנוסע), וגם אז ביצוע שינויים כרוך בתשלום עמלות נוספות.

הזמנת חופשה או טיול בחו"ל – בוודאי כאשר מדובר על טיולי משפחות בחו"ל עם ילדים – היא הרבה מעבר להזמנת טיסות: מזמינים כמובן גם מלון או דירת אייביאנבי, כאשר מדובר על טיול בחו"ל משפחות רבות מזמינות גם השכרת רכב, ובמיקרים רבים מזמינים מראש גם כרטיסים לאטרקציות או אירועים מיוחדים (הופעות, משחקי כדורגל, פסטיבלים ועוד), טיסות פנים, הפלגות, מונית שתחכה לכם בשדה התעופה, ועוד הוצאות שונות המשולמות לפני הטיסה לחו"ל. במקרה של ביטול הנסיעה לחו"ל, מדובר על סכומי כסף גדולים שעלולים לרדת לטימיון.

ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל נועד לתת מענה למצב זה. בעבר, לפני שנת 2018, לא היה כדאי כלכלית למטייל הישראלי לרכוש פוליסת ביטוח לביטול נסיעות לחו"ל כי חברות הביטוח הציעו פוליסות כאלו עם תנאים מאוד מגבילים, בעיקר לנושא סיבת הביטול של נסיעה לחו"ל שמזכה בהחזר כספי במסגרת הפוליסה – כלומר, הפוליסה היתה מזכה בהחזר כספי של עלויות הנסיעה לחו"ל רק במיקרים שהטיסה בוטלה מסיבות מסויימות מאוד שהוגדרו בפוליסה, כמו למשל מוות של קרוב משפחה מדרגה ראשונה. במקרה שהחלטתם לבטל טיסה לחו"ל מסיבה אחרת (למשל מוות של קרוב משפחה מדרגה שנייה, או אישפוז של קרוב משפחה מדרגה ראשונה) לא הייתם זכאים להחזר כספי, לכן פוליסות ביטול נסיעות לחו"ל לא היו פופולריות בעבר – ובצדק.

אבל ב- 2018, לאור השינויים בתעשיית התיירות ובתחום הביטוח, החלו חברות הביטוח להציע לראשונה פוליסות ביטוח לביטול נסיעה לחו"ל מסוג חדש, אשר כולל כיסוי ביטוחי לביטול טיסה לחו"ל בכל מקרה. כלומר – אם תרכשו ביטוח ביטול נסיעות לחו"ל ותשלמו את עלות הפוליסה עצמה תהיו זכאים להחזר כספי מהביטוח על עלות הנסיעה לחו"ל (בניכוי דמי השתתפות עצמית) ללא קשר לסיבה בגללה החלטתם לבטל את הטיסה לחו"ל – בין אם מדובר באירוע משפחתי שהוזמנתם אליו אחרי שכבר הזמנתם את הטיסה, בדיקה רפואית שצצה, פרוייקט חדש בעבודה או אפילו מזג אוויר גרוע ביעד שבחרתם לחופשה בחו"ל.

מטיילים מנוסים מבינים שברוב המיקרים הזמנת חופשה בחו"ל, בוודאי כאשר מדובר על טיולי משפחות בחו"ל או חופשות ביעדים אקזוטיים ומרוחקים, היא זולה ואטרקטיביות יותר ככל שאתם מזמינים יותר זמן מראש.

אם אתם מתכננים טיול משפחות בארה"ב או חופשה בתאילנד למשל, תירצו להזמין כרטיסי טיסה ומלונות כמה חודשים מראש, כדי לשריין מקומות ביעדים בהם אתם מעוניינים ליהנות ממחירים נוחים יחסית, כמו שאפשר למצוא כאשר מזמינים חופשה לחו"ל כמה חודשים מראש. אך מצד שני, הזמנת טיול משפחות בחו"ל כמה חודשים מראש כרוכה בהרבה דאגות כאשר מדובר על סכומי כסף משמעותיים עבורכם.

אחרי הכל, הרבה מאוד דברים יכולים לגרום לביטול נסיעה לחו"ל גם כאשר אתם נמצאים כמה ימים לפני טיסה – החל מצו מילואים, היריון, לחץ בעבודה, מחלה, בעיה רפואית של קרוב משפחה, אם אתם טסים לחופשה בחו"ל עם ילדים אז אחד הילדים עלול לחלות וזה לא תענוג גדול, לטוס לחו"ל עם ילד חולה. ללא ביטוח ביטול נסיעות לחו"ל, במצב כזה אתם עלולים להפסיד את עלויות הנסיעה לחו"ל שמגיעות לעיתים לעשרות אלפי שקלים.

ביטוח ביטול נסיעות לחו"ל מאפשר לכם להזמין טיול בחו"ל עם שקט נפשי, ולבטל את הטיסה לחו"ל מכל סיבה המפריעה לכם – החל מנזלת ועד לגשם ביעד שבחרתם לחופשה בחו"ל – תוך קבלה של החזר מהביטוח על כל העלויות שייגרמו לכם בעקבות ביטול הנסיעה לחו"ל, בניכוי דמי ההשתתפות העצמית (התלויים בפוליסה הספציפית שרכשתם).

ביטוח ביטול נסיעות לחו"ל הוא כלי מעולה למטייל, ובוודאי עבור משפחות החובבות טיולים בחו"ל עם הילדים, המאפשר לכם לתכנן בביטחון את חופשת החלומות שלכם בחו"ל, גם כאשר מדובר על טיול ארוך ויקר ליעדים רחוקים בחו"ל, בידיעה שגם במקרה ותיאלצו לבטל את הטיסה לחו"ל, לא תפסידו את העלויות הניכרות של הזמנת חופשה בחו"ל.

 

ביטוח ביטול נסיעות
דירוג הגולשים 5 (1 הצבעה)
Sending
ביטוח נסיעות לחו''ל

מנוע השוואת טיסות

הזמנת נופש דרך סוכן נסיעות
close slider

השאירו הודעה וסוכן נסיעות יחזור אליכם במהרה לייעוץ חינם

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

הטלפון

המסר שלך ( חשוב לרשום יעד)